Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Ciuchy, biżuteria, elektronika i drobiazgi dla szczebrzeszyńskich bezdomniaków, staruszka Fido oraz dla Grzesia - do 25.09, g.22


Selenga

Recommended Posts

  • Selenga changed the title to Dodane nowe - Ciuchy, biżuteria, elektronika i drobiazgi dla szczebrzeszyńskich bezdomniaków, staruszka Fido oraz dla Grzesia - do 25.09, g.22
6 godzin temu, AlfaLS napisał:

Mogę poprosić wymiary nr 22 - maty?

I nr 28 - piękna ta kamizelka, tylko boję się, że będzie za duża :-(, ona ma kieszonki?Bo tak wygląda że ma ...

 

Mata ma wymiary 70 x 30 cm
Kamizelkę zmierzę rano to sprawdzisz. Generalnie dobrze wygląda nawet na szczupłej wysokiej osobie, ale rzeczywiście to jest L. I kieszenie ma. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, AlfaLS napisał:

I nr 28 - piękna ta kamizelka, tylko boję się, że będzie za duża :-(, ona ma kieszonki?Bo tak wygląda że ma ...

Kamizelka ma 55 x 2 cm szerokości w biuście i 70 cm długości od wszycia kołnierza do dołu. Przód jest trochę szerszy ze względu na plisę. Aha, nie napisałam że kamizelka nie ma zapięcia - można samemu dodać guziki, klamrę, broszkę czy suwak, ale bez zapięcia też wygląda świetnie. Długo kombinowałam co by tu zrobić żeby ją nosić, ale w końcu stwierdziłam, że za dużo przerabiania, lepiej niech się nią cieszy ktoś  na kogo będzie akurat dobra. :)

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

czy do tych węższych osłonek pasują tradycyjne szklanki ?

To zależy do jakich tradycyjnych - do takich szerokich i zupełnie prostych nie bardzo, do takich lekko zwężanych do dołu pasują.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AlfaLS napisał:

Dziękuję za pomiary.

Niestety, kamizelka jest na mnie dużo za duża a jak widzę jak jest uszyta to niestety przerobienie jej to nie taka prosta sprawa :-(. Bardzo szkoda...

Nad wietnamską matą pomyslę :-).

No właśnie, przerobienie jej to spore wyzwanie. Tez z tego powodu z bólem  serca ja oddaje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...