Jump to content
Dogomania

Zakończony.Bazarek z różnymi drobiazgami: obrazki, figurki, naczynia, znaki runiczne, itp. oraz ubraniami, do dn.28.09.2020r.


ala123

Recommended Posts

11 godzin temu, Gruba Berta napisał:

poprosze o rez nr 33 w opcji KT - czy te spodnie sa zapinane na zamek czy w pasie jest guma ? czy troche rozciagaja sie ? czy sa czarne ?

Dziękuję za przybycie :) Spodnie są zapinane na zamek, w pasie nie ma gumki, raczej się nie rozciągają, są czarne. Po powrocie do domu jeszcze sprawdzę.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

Dobry wieczór, proszę o chwilową rezerwację nr.84 i mam pytania:

1. Czy to porcelanowe talerzyki

2. Czy obrazki się powtarzają

Zarezerwowałam. Wydaje mi się, że to porcelana, ale nie wiem, jak sprawdzić? Są dość cienkie. Obrazki powtarzają się, są cztery, tak jak widać na zdjęciu. Czyli każdy obrazek jest na trzech talerzach. Nie wiem, czy piszę zrozumiale, ale talerzyki ułożyłam do zdjęcia po 3szt. "zgodnie z obrazkami".

Link to comment
Share on other sites

Niechcący zacytowałam, a miała być edycja ... Nie mogę się jeszcze odnaleźć  w tej nowej wersji Dogo. Mam na przykład problem ze znalezieniem bazarku w mojej aktywności, muszę wchodzić na forum, znaleźć "bazarki" i dopiero tam dogrzebywać się do mojego. Może ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, danuta1 napisał:

Dzień Dobry :)

 

Poproszę w opcji KT:

19, 22, 37, 38, 41, 70, 75b, 76, 79a i b, 80b, 81 a i b

 

Dziękuję i pozdrawiam  serdecznie.

 

2 godziny temu, danuta1 napisał:

U mknęło mi jeszcze 52 i 44 też w KT

To ja dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • ala123 changed the title to Bazarek z różnymi drobiazgami: obrazki, figurki, naczynia, znaki runiczne, itp. oraz ubraniami, do dn.28.09.2020r.
5 godzin temu, ala123 napisał:

Zarezerwowałam. Wydaje mi się, że to porcelana, ale nie wiem, jak sprawdzić? Są dość cienkie. Obrazki powtarzają się, są cztery, tak jak widać na zdjęciu. Czyli każdy obrazek jest na trzech talerzach. Nie wiem, czy piszę zrozumiale, ale talerzyki ułożyłam do zdjęcia po 3szt. "zgodnie z obrazkami".

Bardzo dziękuję za odpowiedź, piszesz zrozumiale, rezygnuję, niestety.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ala123 napisał:

Niechcący zacytowałam, a miała być edycja ... Nie mogę się jeszcze odnaleźć  w tej nowej wersji Dogo. Mam na przykład problem ze znalezieniem bazarku w mojej aktywności, muszę wchodzić na forum, znaleźć "bazarki" i dopiero tam dogrzebywać się do mojego. Może ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć?

 

 

 

 

 

Najedź myszą na swój awatar, pokaże się prostokącik, kliknij w nim zawartość, potem z lewej jest tabelka, kliknij tematy, otrzymasz to:

https://www.dogomania.com/forum/profile/16876-ala123/content/?type=forums_topic&change_section=1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...