Jump to content
Dogomania

Elegancka świeca zapachowa Yankee oraz ekologiczny zestaw Milly Green - mogą być na fajny prezent -dla Fado i suniek od chorej Pipi zaopiekownych przez Kiyoshi - do 10 września 22.00


agat21

Recommended Posts

Sobotnio w górę. Może dzisiaj ktoś będzie chciał wydać grosik na miły nastrój w domu jaki może pomóc stworzyć świeca zapachowa? Może będzie chciał wypić poranną kawę lub herbatę w kubku eko z kawałkiem ciasta na tacce eko z bambusa i pomyśleć jak fajnie, że takie rzeczy powstają :) 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Ale się naszukałam tego wątku. Co się dzieje z tą dogo!

Ogłaszam zakończenie bazarku. Kubek wylicytowała elik za co jej bardzo bardzo dziękuję :)

Elu, wyślę pw niebawem. Sorry, strasznie jestem zagoniona.

To dołóż proszę świecę zapachową. Będzie 20 dla Fado - nie będę wysyłać kasy do Ciebie, tylko od razu wpłacę na jego konto, a podaj nr konta dla psiaków Pipi to wpłacę pisząc w tytule, że od Ciebie lub Twój nr konta, jak wolisz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2020 o 07:18, elik napisał:

To dołóż proszę świecę zapachową. Będzie 20 dla Fado - nie będę wysyłać kasy do Ciebie, tylko od razu wpłacę na jego konto, a podaj nr konta dla psiaków Pipi to wpłacę pisząc w tytule, że od Ciebie lub Twój nr konta, jak wolisz.

Elu, czy dotarła przesyłka?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Elu, czy dotarła przesyłka?

Tak, dotarła. Świeca będzie dodatkiem do prezentu  :)

Przepraszam, że nie dałam znać, ogromnie mi wstyd. Wiem jak się czeka na potwierdzenie. Kasę za przesłanie przesłać na konto, z którego wpłacasz, czy może na jakieś inne?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Tak, dotarła. Świeca będzie dodatkiem do prezentu  :)

Przepraszam, że nie dałam znać, ogromnie mi wstyd. Wiem jak się czeka na potwierdzenie. Kasę za przesłanie przesłać na konto, z którego wpłacasz, czy może na jakieś inne?

Nie przepraszaj, no co Ty, na głowie tyle spraw, trudno pamiętać o wszystkim. Kasa może być na to konto, z którego wpłacam na Fado. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...