Jump to content
Dogomania

Roślinki na operację u Barytona ZAKONCZONY, ROZLICZONY- SERDECZNIE DZIĘKUJĘ


Jaaga

Recommended Posts

21 godzin temu, Jaaga napisał:

 

Dobrze, coś odłamię. Ja tez go bardzo lubię. Mam jeszcze patyczaki , moze chcesz? Grubszy stale kwitnie, cieniutki jest bardzo delikatny, ale jego roslinna mama rozrosnięta i tak wygląda okazale

DSC05347.JPG

DSC05350.JPG

DSC05361.JPG

Co "dasz" to przyjmę :D...a mąż mnie z domu wygoni ;) ( bo już kwiatów nie mam gdzie stawiać!)

PS Przelewam dzisiaj resztę pieniążków z mojego bazarku dla chłopaka :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ona03 napisał:

Jagusiu :), czy ja mam w swoich zakupach całkiem różowa trzykrotkę z Nr 22, jeżeli nie mam to poproszę KT jak jest dostępna :)

Nie, bo ją dołozyłam na końcu, ale niestety mam tylko 3 pedy, więc tylko jeden przeznaczyłam na bazarek. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, ona03 napisał:

Podrzucę jak jeszcze czynne / w tytule jest do 03.09 :)))/

Ojej, ale sama się zakręciłam. Myslałam, że podałam do 05.. Ok. dziś wieczoram zrobię rozliczenie i dam wszystkim kupijącym znać. Dziękuję serdecznie za udział w bazarku.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Malachit napisał:

Ojeej, a ja dopiero tu zajrzałam - czy jest jeszcze szansa załapać się na nasionka trzykrotki nr 5?

Jasne, tylko dziś leje jak z cebra, więc mogę zebrac dopiero kiedy przestanie padać i będzie sucho. Zapisać paczuszkę?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 09:18, Jo37 napisał:

A ja poproszę numer konta. Chyba, że mam wpłacić na ZEA.

Joasiu, dziś to wszystko rozliczę i przeslę Ci moje konto. Ustaliłysmy z Tola, że całość wpłacę. Nie chcę jej obciażać pojedynczymi wpłatami, bo potem musza stale coś sprawdzać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2020 o 19:19, b-b napisał:

Co "dasz" to przyjmę :D...a mąż mnie z domu wygoni ;) ( bo już kwiatów nie mam gdzie stawiać!)

PS Przelewam dzisiaj resztę pieniążków z mojego bazarku dla chłopaka :)

W końcu nie dopisłam tych patyczaków, dopisać nr 26 za 3 zł i nr 29 za 12 zł?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzcie prosze rozliczenie w pierwszym poście, czy wszystko zgadza się. prosze info odnośnie wysyłki, bo chyba ktos chciał wspólną? Czy ktoś jest zainteresowany odbiorem osobistym w Katowicach?

Czekam jeszcze na info od Malachit i b-b odnosnie tych zakupów, których nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Aldrumka napisał:

U mnie też się zgadza. Przepraszam za utrudnienie ale wpłaciłam na Fundację  ZEA 50 zł, a za przesyłkę zapłacę na Twoje.

Prosimy o łączną przesyłkę  roślinki 3 x, mdk8 i moje pod koniec tygodnia.

To poprosze jeszcze o adres do wysyłki, zapisałam sobie, że pod koniec tygodnia. Dam Toli znac, że wpłata poszła od Ciebie bezposrednio, dziękuję za wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...