Jump to content
Dogomania

Roślinki na operację u Barytona ZAKONCZONY, ROZLICZONY- SERDECZNIE DZIĘKUJĘ


Jaaga

Recommended Posts

Poproszę:

12. Sukulent, który ma dlugie łodygi, zakończone "kwiatami" Jest wysoki i bardzo ozdobny. Mała roślinka ukorzeniona, z doniczki - 5 zł, Roslina matka na zdjęciu poglądowo.

17 Kaktus - 5 zł

1. Kaktusik opuncjopodobny - 7 zł

4. Trzykrotka w rózowo-bordowe paski   - jeden ukorzeniony pęd z przedstawionej na zdjeciu doniczki, duże liście - 3 zł 

10. Kaktusik, bardzo reprezentacyjny, ma kwitnąć na żółto, ale jeszcze nie miałam kwiatków, poglądowo na drugim zdjęciu roslina matka - 5 zł

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aldrumka napisał:

Poproszę nr 9 : 2 sztuki za wyw. I 1 za 2 zł

Nr 10 za wyw.

Czy nr 1 to ten że zdjęcia 

Dziękuję slicznie. Tak, to ten ze zdjecia. Rozgarnęłam trzykrotki i to sa dwie roślinki obok posadzone. Dodatkowe ich zdjecia.

 

20 godzin temu, Anula napisał:

Poproszę cegiełki za 20zł.

Anula, dziękuję bardzo.

 

20 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Numer 4,9,10 i 12 za wywoławczą poproszę.

12 to aeonium.

 

Nr 9 i 10 licytuje już Aldrumka za wywoławczą, tylko nie miałam kiedy aktualizowac licytacji. Dopisac o 1 zł więcej czy rezygnujesz? Dzięki za nazwę na 12. juz kiedys sprawdzałam, ale nazwy z głowy mi ulatują, a nie mam teraz czasu sprawdzić.

DSC05304.JPG

DSC05305.JPG

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, terra napisał:

nr 5, paczuszka nasion i nr 10 KT

Juz zapisuję nasionka, tylko one mogą byc później, zobaczę na jakim sa etapie dojrzewania. Co do nr 10 , to w sytuacji, kiedy potrzebna jest na operację tak kosmiczna kwota, mam propozycję, żeby jesli chcesz w opcji KT, to zaproponuję Ci inną, najdłuższą roslinkę, której nie wystawiłam na licytację. Daj znac, czy tak moze być czy wolisz tamtą, licytowaną.

DSC05307.JPG

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Jaaga napisał:

Juz zapisuję nasionka, tylko one mogą byc później, zobaczę na jakim sa etapie dojrzewania. Co do nr 10 , to w sytuacji, kiedy potrzebna jest na operację tak kosmiczna kwota, mam propozycję, żeby jesli chcesz w opcji KT, to zaproponuję Ci inną, najdłuższą roslinkę, której nie wystawiłam na licytację. Daj znac, czy tak moze być czy wolisz tamtą, licytowaną.

DSC05307.JPG

No tak, jakoś nie skojarzyłam tej kwoty :(

Proszę przekaż roślinkę ze zdjęcia do licytacji, ja wpłacę cegiełkę 10 zł. a przy nasionkach pozostaję i poczekam, aż dojrzeją.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, terra napisał:

No tak, jakoś nie skojarzyłam tej kwoty :(

Proszę przekaż roślinkę ze zdjęcia do licytacji, ja wpłacę cegiełkę 10 zł. a przy nasionkach pozostaję i poczekam, aż dojrzeją.

To zapiszę Ci nr 10 za wywoł i ukorzenię kolejny pęd, ok? Wyslę troche później razem z nasionkami. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, b-b napisał:

Poproszę:

12. Sukulent, który ma dlugie łodygi, zakończone "kwiatami" Jest wysoki i bardzo ozdobny. Mała roślinka ukorzeniona, z doniczki - 5 zł, Roslina matka na zdjęciu poglądowo.

17 Kaktus - 5 zł

1. Kaktusik opuncjopodobny - 7 zł

4. Trzykrotka w rózowo-bordowe paski   - jeden ukorzeniony pęd z przedstawionej na zdjeciu doniczki, duże liście - 3 zł 

10. Kaktusik, bardzo reprezentacyjny, ma kwitnąć na żółto, ale jeszcze nie miałam kwiatków, poglądowo na drugim zdjęciu roslina matka - 5 zł

Dziekuję, juz zapisuję, tylko nr 1 jest juz licytowany. Jesli chcesz, to mogę Ci wysłac ten sam kaktus, ale inne 2 szt. Dołączam fotki, daj znać, czy tak pasuje, czy rezygnujesz

DSC05323.JPG

DSC05325.JPG

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, guccio napisał:

Ponieważ każdy grosz potrzebny na zaraz,zakupię swoje roślinki w opcji KT.

.Za przesyłkę wysłałabym 15 zł.Myślę,że starczy.

Bardzo mocno za Was trzymam kciuki.

Dziękuje bardzo. Tylko nr 9, kaktuski licytowane przez Ciebie 5 szt zapisac jako KT, czy wszystkie 7 dostepne do zakupu w tej formie? Za kciuki jestem wdzięczna. Już zaczynam dziś się denerwować. To powazna operacja i mam nadzieje, że sie uda.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jaaga napisał:

 Za kciuki jestem wdzięczna. Już zaczynam dziś się denerwować. To powazna operacja i mam nadzieje, że sie uda.

Też będę mocno trzymać, musi się udać.

 

Poproszę nr konta, wyślę pieniążki / podliczę się sama :), z wysyłką poczekam na nasionka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Dziekuję, juz zapisuję, tylko nr 1 jest juz licytowany. Jesli chcesz, to mogę Ci wysłac ten sam kaktus, ale inne 2 szt. Dołączam fotki, daj znać, czy tak pasuje, czy rezygnujesz

DSC05323.JPG

DSC05325.JPG

Jest mi to obojętne :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Jest mi to obojętne :)

 

48 minut temu, Jaaga napisał:

Pomyliłam się. Inna osoba tylko pytała o ten kaktusik, Ty go licytujesz. To są w sumie dwie roślinki koło siebie.

To może jak b-b jest obojętne to ja zalicytuję ten nr 1 a ona te dodatkowe ?

A przy nr 9 zmień te moje licytacje na KT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...