Jump to content
Dogomania

Mój pies kuleje


Jagoda24685

Recommended Posts

W ostatnim czasie zaobserwowałam  u mojego 6 letniego psa dziwną kulawiznę ( najbardziej była widoczna po odpoczynku wraz z ruchem zanikała) trwała zaledwie 1 dzień więc nic nie zdążyłam zrobić. Myślałam że to koniec problemu. 

Po ok.  2-3 tygodniach problem powrócił,a dodatkowo się nasilił ( wydaje mi się że towarzyszyła mu gorączka). 

Teraz znowu wszystko jest w porządku. Czy moga to być objawy jakiejś choroby? Proszę o szybką odpowiedź. 

Zastanawiam się czy mogą to być objawy boreliozy, ponieważ mój pies miał kilka miesięcy temu kleszcza który po wyrwaniu się zaczerwienił

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jagoda24685 napisał:

Zastanawiam się czy mogą to być objawy boreliozy,

A nie zastanawiałas się nad wizytą u weterynarza?Dlaczego czekasz tak długo? Przecież ten portal nie jest wirtualna poradnia weterynaryjną,a Twój pies ewidentnie potrzebuje badania,byc może zdjęcia rtg,etc.

Idz do weta.

Link to comment
Share on other sites

TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.

A gdzie mogę zrobić badanie krwi na borelioza? W jakiej cenie?

 

1 godzinę temu, dwbem napisał:

TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.

1 godzinę temu, dwbem napisał:

TO zmień weta bo ten to konował. Psa trzeba zbadać, może prześwietlić, jeśli po kleszczu było zaczerwienienie to trzeba było natychmiast pójść do weta i prawdopodobnie podać antybiotyk a teraz to trzeba zrobić badanie krwi.

 

3 godziny temu, bou napisał:

A nie zastanawiałas się nad wizytą u weterynarza?Dlaczego czekasz tak długo? Przecież ten portal nie jest wirtualna poradnia weterynaryjną,a Twój pies ewidentnie potrzebuje badania,byc może zdjęcia rtg,etc.

Idz do weta.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jagoda24685 napisał:

A gdzie mogę zrobić badanie krwi na borelioza? W jakiej cenie?

 

 

Ty jesteś pełnoletnia,Jagodo?Bo pytania zadajesz jak dzieciak...

Z chorym psem idzie się do weta,nie bardzo mogę uwierzyć,że tam gdzie byłaś ? nic Ci nie poradzono.
Wątpię,żeby przyczyna był kleszcz,ale to nie jedyne zło,które mogło dotknąć Twojego psa.

Idz do innego weta,musi zbadać psa i zrobić niezbędne badania.Myślę,że cena  będzie do przyjęcia,możesz też przecież zapytać o koszt kiedy Ci zaproponuje,co zamierza zrobić.

Badanie krwi,niekoniecznie ukierunkowane na boreliozę (morfologia),pozwoli ją wykluczyc,lub potwierdzić.Wszystkie badania dot. zwierzaków robi weterynarz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...