Jump to content
Dogomania

Czy mama polubi jeszcze mojego psa?


Martyna05

Recommended Posts

Zacznijmy od tego że prosiłam mamę o psa jakieś 10 lat

Na początku tego roku mama stwierdziła że jeśli dobrze się przygotujemy to możemy go mieć 

Noi znaleźliśmy Molly, mały biały puchaty kundelek z fundacji teraz ma 5 mies, Na początku mama była szczęśliwa, bawiła się z nią, nosiła itd

Od samego początku też nie było problemów z Molly, nie gryzie mebli, przesypia całe noce, i była ogólnie usłuchana

Niestety jakoś od dwóch miesięcy mama zniechęciła się do molly czasem powie do niej coś miłego poglaszcze ją ale to już coraz rzadziej 

Chodziliśmy w 3 na wieczorne długie spacery jednak wczoraj mama i oznajmiła że jeśli chce z nią iść na spacer to wcześniej mam wyjść sama z psem, to chyba przez to że mama chce żebymolly chodziła przy nodze i mimo ze przez wiekszosc spaceru wlasnie tak chodzi to zdarza jej sie napiac smycz a mame to bardzo denerwuje 

Próbuje jej tłumaczyć że molly jest Szczeniakim i im będzie straszą tym mądrzejsza ale ona to olewa

Jest jeszcze jedno co denerwuje i mamę i mnie, mianowicie molly strasznie szczeka jak ktoś puka do drzwi i wchodzi do domu

Nie z agresji tylko raczej podekscytowania ale tak szczeka że ciężko odwrócić jej uwagę od tego co dzieje się właśnie przy drzwiach 

Ps- proszę nie pisać że mogłam nie zmuszać mamy do psa itd ponieważ ona sama stwierdziła że możemy mieć psa i była naprawdę podekscytowana, jak zobaczyliśmy ogłoszenie o molly to maMana sama zadzwoniła minutę później bez zastanowienia 

I z góry przepraszam za jakieś literówki bo już od długiego czasu jestem zestresowana ta sytuacja i teraz również 

To teraz kilka pytań 

1 powiedzcie czy jest szansa że mama polubi molly?

2 co zrobic zeby ją polubiła 

3 jak oduczyć molly szczekanua na gości żeby właśnie leżała i nie szalała 

4 co zrobic zeby molly na spacerze nie ciągnęła do psów i do swoich ulubionych miejsc(park itd)

5 co mozna zrobic zeby molly ogólnie była spokojniejszy lub wyrosła na bardzo spokojnego psa( moja mama właśnie powtarza że lubi spokojne psy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...