Jump to content
Dogomania

Mania z Fundacji Jedno Serce nie Da Rady pod moja opieką- błagam o pomoc w szukaniu domu <3 PIKUŚ JUZ W DS ;) MAMBA ma DOM :) MANIA ma DOM <3


Recommended Posts

22 minuty temu, Tyśka) napisał:

Mania jest mniejsza niż mi się wydawało ;) Ale faktycznie york z niej żaden, ale urodziwy kundelek w typie terierka:) Fajna kudłatka. Mam nadzieję, że i jej się poszczęści i zamieszka w swoim domku.

Dziękuję Tysiu :) 

Zmieniłam znacząco jej ogłoszenia wpisując konkretnie jakiego domu szukamy. To jedyna szansa że ktoś ma kawałek miejsca i wielkie serce by Mani dać dom ale na jej zasadach. 

Wierzę że taka osoba gdzieś jest i tylko kwestia czasu byśmy do niej dotarli bardzo jasnymi komunikatami.... 

Zakładam jednak ze to szukanie może trwać długie miesiące.... 

Zobaczymy jak zadziała na Manie Kalmvet. Czy coś się ruszy? Dziś mija tydzień jak jest u Kasi więc też nawet nie zdążyła się minimalnie chociaż zaaklimatyzowac.. 

Bardzo mnie chwyta za serce ta kruszynka

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, agat21 napisał:

No właśnie zajrzałam, żeby dowiedzieć się co u Pikusia, a tu takie foty :) Bomba!

Trzymam kciuki za Manię, nieśmiałą kruszynkę. A Mamba jak się miewa?

Hihi. Tak. Piękne fotki i Pani też napisała dziś bardzo miłego smsa. Ciesza takie adopcje 

Mamba ok. Jest bardzo delikatna psychicznie sunia. Na szczęście zaprzyjaźnila się z nowym pieskiem od malawaszki i już jest lepiej. Czekamy na strzyżenie na Sznaucer i ruszamy z ogłoszeniami :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2020 o 23:11, jankamałpa napisał:

Dziś zrobiłam przelew.

20 zł od Ciebie juz na koncie, jest też 10 zł od mdk8. DZIEKUJE ŚLICZNIE <3 <3

22 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czytam ostatnio wybiórczo i z doskoku. Nie wiem czemu myślałam, że Pikuś to TO małe jasne. Super, że świetni ludzie się Pikusiowi trafili. Teraz kolej na sunieczki

Mania to księżniczka biszkoptowa :) dziś podpytałam Kasie..sunia nadal na dystans..Podejdzie, weźmie smaczka z ręki, nawet podejdzie do nogi człowieka powąchać sobie....ale nie da się pogłaskać...hmmm...dopiero tydzień minął, jestem dobrej myśli :) dziś doszła paczka z KalmVet i smakami ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czekam na zdjęcia Mamby... zleciało sporo dni , ale niestety ciągle pada...juz nie wiem co robic..stare zdjęcia ze strony fundacji nie są zbyt korzystne ale w ostateczności wieczorem zrobie ogłoszenia z tymi zdjeciami, które są...czas ucieka....

:(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Moim zdaniem bardzo ładne te zdjęcia są. Mamba wygląda na nich sympatycznie i delikatnie. Może to przyciągnąć fajne osoby, a nie takie, które potrzebują psa - gadżetu :)

ok, dziękuje:) zrobie kolejne ogłoszenie z tymi zdjęciami, trzeba próbować. Każdego może coś innego złapać za serce.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mageda napisał:

Iza podeślij mi na Messenger wszystkie linki do ogłoszeń Mamby na olx - wyróżnię we wtorek co trzeba.

Dziękuje <3, ale te dwa już wyrózniłam :) Najwyżej nowe Ci podeśle, bo będe jeszcze dorabiać.

Dziś znowu zapowiadają deszcze w całej Polsce :(  a bardzo by mi się przydało więcej zdjęc :( Aneta mówi że ona się boi aparatu....:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...