Jump to content
Dogomania

Mania z Fundacji Jedno Serce nie Da Rady pod moja opieką- błagam o pomoc w szukaniu domu <3 PIKUŚ JUZ W DS ;) MAMBA ma DOM :) MANIA ma DOM <3


Recommended Posts

Kasia zrobiła też piękną sesje dla Mani :) za co baardzo dziękuje

SUnia uśmiechnięta, widać, że sie nie boi. Kasia już może ją posmyrać pod bródką. Mania się bardzo na widok Kasi, merda ogonkiem jak szalona, uśmiecha się. Kasia też bardzo ciepło o Mani mówi- to śliczna, mądra i w sumie zupełnie bezproblemowa sunia. Jedyne co to nie pójdzie na razie na spacer i nie da się jej przytulić, ale poza tym, ona naprawde wchodzi z ludźmi w interakcje, robi postępy, w swoim tempie, ale otwiera. Naprawde mogłaby miec DOM...eh...usiąde i muszę troszke przeredagować ogłoszenia, podmienić zdjęcia. Oby ktoś dał jej szanse

 

IMG_5949.JPG

IMG_5969.JPG

IMG_5983.JPG

IMG_5996.JPG

IMG_6002.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

A może Kasia dałaby radę ogarnąć jej fryzurkę? trochę podtrymowac?

Poker...wiemy o tym, że trzeba...ale JAK? jesli Mani nie da się dotknąć? Kasia czeka z nadzieją, że sunia jeszcze sie przełamie, bo już pod brodą daje się miziać.  Jak nie to można spróbowac z Sedalinem...na siłe się jej czesać/ kąpać/ trymować nie da, bo warczy, boi się panicznie, to jest "gra nie warta świeczki"...

ALe zgadzam sie z Tobą w peni, że Manią, tak jak i Samba, odzyłaby z nową fryzurą...no ale musimy czekac.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Mani 100 zł od annabarbara.  Dziękuje ślicznie :)

Poza tym, bez zmian. Ostatnio miałam tylko zapytanie przez olx ile takie psy żyją.....Dziwne dość, ale odpisałam grzecznie i na tym koniec ;)

 

Jeśli ktoś chce i może to zapraszam na fb na mój pierwszy bazarek. MOże moglibyście mi pomóc- szukam osoby która ma fb, ALE nie dostała przez fb zaproszenia na ten bazar, czy może taka osoba tylko kliknąć w link i powiedzieć czy coś widać? i czy można komentować? Wystawiam fanty z dogo- sporo rzeczy od Poker, Pani Irenki, Alskan, jednej anonimowej Pani ;) DZIĘKUJE WAM <3 Dziękuje też osobom, które jeszcze pakuja dla mnie rzeczy, by wesprzeć mnie w tym leczeniu mojego przytuliskowgo Kubusia......

https://www.facebook.com/events/780083496059761/permalink/782239699177474/?notif_id=1600709682471589&notif_t=page_post_reaction&ref=notif

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Ja nie mogę wejść , ale nie jestem zarejestrowana na Fb. Może dlatego.

Później Ci w razie czego napisze jak poszły licytacje fanów od Ciebie bo spore maja wzięcie :) 

A tymczasem Pikuś zmienił imię na Gucio. Pani dziś napisała że był u dentysty--ma ząbki wyczyszczone a jednego trzeba było usunąć. 

 

IMG_0747.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2020 o 20:47, kiyoshi napisał:

Jeśli ktoś chce i może to zapraszam na fb na mój pierwszy bazarek. MOże moglibyście mi pomóc- szukam osoby która ma fb, ALE nie dostała przez fb zaproszenia na ten bazar, czy może taka osoba tylko kliknąć w link i powiedzieć czy coś widać? i czy można komentować? Wystawiam fanty z dogo- sporo rzeczy od Poker, Pani Irenki, Alskan, jednej anonimowej Pani ;) DZIĘKUJE WAM <3 Dziękuje też osobom, które jeszcze pakuja dla mnie rzeczy, by wesprzeć mnie w tym leczeniu mojego przytuliskowgo Kubusia......

nie dostałam zaproszenia ale wchodzę bez problemu .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Mani sa pieniążki:

  • 20 zł od Ani i Piotra (fb)
  • 30 zł od bakusiowa
  • 50 zł od helli

 

Dziękuje Wam z całego serca <3

Przepraszam, że tak mało wieści o Maniusi.  Z ogłoszeń niestety cisza. Muszę podpytać Kasie czy są jakies nowe mikro postępy w zachowaniu- mam nadzieje, że tak

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, kiyoshi napisał:

Masz talent tyle ogłoszeń, a każde trochę inaczej napisane. Ja jestem zwolenniczką krótkich tekstów i trochę przeredagowałam to ogłoszenie najkrótsze na Wrocław, może skorzystasz :):

Mania szuka szczęścia w życiu. Została znaleziona na podlaskiej wsi i dświadczyła od człowieka wiele złego.

Mania jest niedużą, drobną sunią na wyższych łapkach, bardzo łagodną i uległą, ale też nieśmiałą i ostrożną
 w kontaktach z ludźmi. Potrzebuje spokoju, cierpliwości, najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem z drugim pieskiem.
Obecnie sunia ma ok. 10 lat, jest zdrowa, wysterylizowana.
Przez jakiś czas mieszkała w siedzibie fundacji czekając na adopcje, jednak los bywa przewrotny.
 Opiekunka psiaków trafiła w cięzkim stanie do szpitala. Kilkanaście piesków musi PILNIE znaleźć nowe, najlepsze domy.
Mania jest podopieczną Fundacji Jedno Serce Nie da Rady.
Bardzo prosimy o DOM.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś niestety złe wiadomości.

Shirka- Coco wraca z adopcji. Pani własnie do mnie napisała, a potem rozmawiałysmy z pół godziny. Pani musi oddać sunie bo chodzi za nią non stop i ona nie ma czasu na swoje zycie....!! 

Dostała kobieta opierdol jakiego świat nie zna. Ale to raczej nic nie zmieni. Wymyśliła sobie, żebym napisała ogłoszenie i przysyłała im ludzi a oni na miejscu będą sobie wybierać komu dadzą psa a komu nie.

 

Cholera jasna z tymi ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Shirka- Coco wraca z adopcji. Pani własnie do mnie napisała, a potem rozmawiałysmy z pół godziny. Pani musi oddać sunie bo chodzi za nią non stop i ona nie ma czasu na swoje zycie....!! 

Trzeba było zaproponować pluszaka . Masakra .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziś niestety złe wiadomości.

Shirka- Coco wraca z adopcji. Pani własnie do mnie napisała, a potem rozmawiałysmy z pół godziny. Pani musi oddać sunie bo chodzi za nią non stop i ona nie ma czasu na swoje zycie....!! 

Dostała kobieta opierdol jakiego świat nie zna. Ale to raczej nic nie zmieni. Wymyśliła sobie, żebym napisała ogłoszenie i przysyłała im ludzi a oni na miejscu będą sobie wybierać komu dadzą psa a komu nie.

 

Cholera jasna z tymi ludźmi.

Ja pie..., ręce opadają :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, mdk8 napisał:

Trzeba było zaproponować pluszaka . Masakra .

Pani usłyszała ode mnie dużo gorzkich a prawdziwych słów.  Wolałabym żeby odwiozła sunie do Szafirki, nie wyobrażam sobie szukania jej nowego domu za pośrednictwem tych ludzi...

Tak pięknie o sobie mówili, tyle zwierzątek uratowali, ale teraz utkwiło mi tylko jedno zdanie w głowie- wczesniej to oni mieli pieski od szczeniaka i z RODOWODEM...a ta jest inna!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

Pani usłyszała ode mnie dużo gorzkich a prawdziwych słów.  Wolałabym żeby odwiozła sunie do Szafirki, nie wyobrażam sobie szukania jej nowego domu za pośrednictwem tych ludzi...

Tak pięknie o sobie mówili, tyle zwierzątek uratowali, ale teraz utkwiło mi tylko jedno zdanie w głowie- wczesniej to oni mieli pieski od szczeniaka i z RODOWODEM...a ta jest inna!

Ojej zeby jej nie wydali nie wiadomo komu :(.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, jankamałpa napisał:

Ojej zeby jej nie wydali nie wiadomo komu :(.

nie wydadzą. Wiedzą jaką mają umowe. Spokojnie. Uświadomiłam im to zresztą...

Biedna sunia :( tak się przywiązała, pokochała, zaufała....a tu...takie coś :( byle się teraz nie rozmyslili, że jednak ją zostawią bo mnie trafi...Nic z tego dobrego już nie będzie.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dziś niestety złe wiadomości.

Shirka- Coco wraca z adopcji. Pani własnie do mnie napisała, a potem rozmawiałysmy z pół godziny. Pani musi oddać sunie bo chodzi za nią non stop i ona nie ma czasu na swoje zycie....!! 

Dostała kobieta opierdol jakiego świat nie zna. Ale to raczej nic nie zmieni. Wymyśliła sobie, żebym napisała ogłoszenie i przysyłała im ludzi a oni na miejscu będą sobie wybierać komu dadzą psa a komu nie.

 

Cholera jasna z tymi ludźmi.

Myślę, że opierdol nic nie da. Babsko pewnie uważa, że ma rację. Do takich cepów nic nie dotrze. Już drugi wątek ostatnio, gdzie sunia wraca z adopcji. Pod scianę tych ludzi i.... Izuniu, która to sunieczka, proszę przypomnij. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Myślę, że opierdol nic nie da. Babsko pewnie uważa, że ma rację. Do takich cepów nic nie dotrze. Już drugi wątek ostatnio, gdzie sunia wraca z adopcji. Pod scianę tych ludzi i.... Izuniu, która to sunieczka, proszę przypomnij. 

napisałam w nerwach na wątku obecnych psiaczków, a nie na właściwym wątku Szirki... teraz zauwazyłam

No ale...po całym cięzkim dniu myśle, że sytuacja jest opanowana. Trzeba chyba mieć jakieś przeszkolenie psychologiczne do niektórych rozmów związanych z adopcjami, bo inaczej naprawde można się wykończyć.

Krok po kroku rozmawiałyśmy i wydaje mi się, że udało się dotrzeć do podstaw tych "problemów" w głowie Pani.... myśle, że teraz będzie juz dobrze. Pani potrzebowała wsparcia. Na chwile obecną sunia zostaje w swoim domu.

Eh...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...