Jump to content
Dogomania

Mania z Fundacji Jedno Serce nie Da Rady pod moja opieką- błagam o pomoc w szukaniu domu <3 PIKUŚ JUZ W DS ;) MAMBA ma DOM :) MANIA ma DOM <3


Recommended Posts

7 godzin temu, Poker napisał:

Może chętni mogliby odebrać ze stacji w Mińsku i odwieźć potem na nią. Na wszelki wypadek dobrze , żeby pojechały 2 osoby.

Myślę że nie byłoby kłopotem dla tej rodziby kogoś podrzucić, ale i tak nie mamy chętnych nawet na taką opcje

Dziś jedna dziewczyna z Facebooka ma dać znać czy pojedzie tam czy nie, ale jest jeszcze druga która w piątek ma się określić.... 

Już jest nam wszystko jedno kto tam pójdzie. Ktoś musi bo teren jest ogromny i online nie sprawdzimy bezpieczeństwa. 

Dzięki kochane za troskę. Będziemy czekać na wizytę. 

 

Czekam też na zdjęcia od Mamby ale dam Panu jeszcze tydzień. Do następnego poniedziałku :)) wtedy mu się przypomnę 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś od Pana kilka zdjęć Mamby :) co prawda jakości średniej, ale jak pięknie były opisane: np. 1) Samba patrzy na mnie. 2) Samba patrzy na żone. 3) Samba odpoczywa ;) itd,...urocze opisy ;)

Wstawie tylko kilka. W kązdym rzie wszystko ok. Umówiłam się z Panem w poniedziałek na telefon bo teraz wyjeżdżam na 4 dni w Beskid Żywiecki :) :)  

119138102_671051703769127_87231192253021

119117403_3404273669653190_5063182384937

119053880_3645186832160239_1822713015680

119141258_1016796628775133_3188349251498

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2020 o 08:19, kiyoshi napisał:

Bardzo cięzko znaleźć kogoś z tamtej strony Warszawy :( to jest jeszcze wioska kawałek za Mińskiem....Niby dwie osoby z facebooka mają w tym tygodniu dać znać czy dadzą rade czy nie....

Jaka miejscowość?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2020 o 22:01, agat21 napisał:

Coś wiadomo o pa?

Hej kochana. Jednak dogo ruszyło i całe szczęście bo już się martwiłam o rozliczenia. 

Wizyta już się odbyla w tamtym tygodniu z wynikiem pozytywnym. Ale dopiero dziś będziemy wiedzieć czy Pani adoptuje Djego czy nie. 

O Manie też był. 1 telefon w wekend. Ale na 4 pietro w bloku. 

Musze wyróżnić jej od nowa ogłoszenia czekałam tylko aż dogo ruszy, poprosiłam też Kasię o kilka nowych zdjęć to trochę ogłoszenia zmodyfikujemy. 

Mamba natomiast jest właśnie w Beskidzie Żywieckim :) Pan mówił że bezproblemowo chodzi po górach :)))

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Hej kochana. Jednak dogo ruszyło i całe szczęście bo już się martwiłam o rozliczenia. 

Wizyta już się odbyla w tamtym tygodniu z wynikiem pozytywnym. Ale dopiero dziś będziemy wiedzieć czy Pani adoptuje Djego czy nie. 

O Manie też był. 1 telefon w wekend. Ale na 4 pietro w bloku. 

Musze wyróżnić jej od nowa ogłoszenia czekałam tylko aż dogo ruszy, poprosiłam też Kasię o kilka nowych zdjęć to trochę ogłoszenia zmodyfikujemy. 

Mamba natomiast jest właśnie w Beskidzie Żywieckim :) Pan mówił że bezproblemowo chodzi po górach :)))

 

Też kamień z serca, że dogo ruszyło :)

Wyślę Ci 2 dyszki z małego bazarku mojego. Niewiele, ale słabo z bazarami :/

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, agat21 napisał:

Też kamień z serca, że dogo ruszyło :)

Wyślę Ci 2 dyszki z małego bazarku mojego. Niewiele, ale słabo z bazarami :/

Dziękuję :))) każdy grosz się liczy

Ja będę na dniach ruszać z bazarkiem na facebooku. Spróbuję jako wydarzenie przy stronie mojego przytuliska. Muszę zarobić znowu pieniążki na pieska Kubusia. Operacja kolana się co prawda udała ale niestety zdiagnozowano u niego chorobę zwyrodnieniowa stawów. Ma ciągle nawracajace stany zapalne w wyniku czego gryzie łapy, kuleje, ma problem z chodzeniem. Musi mieć leki, maści, suplementy plus średnio 2 razy w miesiącu nastrzykiwania kolan kwasem hialuronowym. To są koszty min 500 zł na miesiąc :(((

Gdyby ktoś mial jakieś rzeczy np coś wystawiane wielokrotnie na dogo co się tutaj nie sprzedaje.... To ja chętnie przyjmę wszystko. Pamiętajcie o mnie proszę..... 

 

 

PS. Czy Ty masz POCZTĘ na nowym dogo?? 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuję :))) każdy grosz się liczy

Ja będę na dniach ruszać z bazarkiem na facebooku. Spróbuję jako wydarzenie przy stronie mojego przytuliska. Muszę zarobić znowu pieniążki na pieska Kubusia. Operacja kolana się co prawda udała ale niestety zdiagnozowano u niego chorobę zwyrodnieniowa stawów. Ma ciągle nawracajace stany zapalne w wyniku czego gryzie łapy, kuleje, ma problem z chodzeniem. Musi mieć leki, maści, suplementy plus średnio 2 razy w miesiącu nastrzykiwania kolan kwasem hialuronowym. To są koszty min 500 zł na miesiąc :(((

Gdyby ktoś mial jakieś rzeczy np coś wystawiane wielokrotnie na dogo co się tutaj nie sprzedaje.... To ja chętnie przyjmę wszystko. Pamiętajcie o mnie proszę..... 

 

 

PS. Czy Ty masz POCZTĘ na nowym dogo?? 

Ok, przejrzę rzeczy, które mogłyby być na bazar na fb. Wszystko jedno jaka dziedzina czy jakieś preferujesz?

Pocztę mam.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Ok, przejrzę rzeczy, które mogłyby być na bazar na fb. Wszystko jedno jaka dziedzina czy jakieś preferujesz?

Pocztę mam.

Wszystko jedno. Wrzucę wszystko co tylko będzie w zasięgu. Aby bazarek był atrakcyjny na tyle by przyciągnąć ludzi.. Inaczej Ewa ktora adoptowala ode mnie przecież ZDROWEGO psa (jak jej mówiłam przed adopcja--jedna operacja i będzie jak nowy) padnie na zawał albo na depresję :( nie stać jej na takie leczenie a psa nie zostawi na szczęście.... Nie raz płaczem z bezradności. Sam Szczypka przyznal oststnio że Kubuś jest bardzo ciężkim przypadkiem, to bardzo schorowany pies... A ma tylko 3 lata :((((

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2020 o 20:21, kiyoshi napisał:

ROZLICZENIE:

  • 856 zł spdek po Tinie, Diunce, Tiji i Szirce (19.08)
  • 100 zł od annabarbara (19.08)
  • 100 zł od Pani Irenki (21.08)
  • 200 zł DS Pikusia (21.08)
  • 20 zł jankamałpa (26.08)
  • 10 zł mdk8 (26.08)
  • 50 zł helli (30.08)
  • 20 zł Ania F i Piotr (fb)
  • 30 zł bakusiowa (2.09)
  • 20 zł Ainana (2.09)
  • 30 zł od Małgorzata M. (5.09)
  • 50 zł od Kasi z fb (16.09)
  • 20 zł od yoana (16.09)
  • 20 zł z bazarku agat21 (16.09)

WYDATKI:

  • 61 zł wet (19.08)
  • 50 zł hotelik Pikuś (21.08)
  • 450 zł transport Pikuś (21.08)
  • 96 zł zakupy w Zooart (Kalmvet, żwacze i puszki) (23.08)
  • 150 zł hotelik Mania sierpień (27.08)
  • 36 zł wyróznienie olx x 3 (29.08)
  • 24 zł wyróznienie olx x 2 (16.09)

BILANS: 1526 zł - 917 zł = 609 zł na dzień 16.09.

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Poker napisał:

Czy ciuszki mogą być ?

Tak Poker, bardzo chętniej. Jesli masz jakieś których nie sprzedałaś na dogo, to przyjme. Dziś kupiłam manekin (tylko góre damską) więc jestem przygotowana ;) Bardzo Ci będe wdzięczna. Wcześniejsze fanty od Ciebie tez będe wystawiac.

DZIEKUJE <3  <3  <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...