Jump to content
Dogomania

Mania z Fundacji Jedno Serce nie Da Rady pod moja opieką- błagam o pomoc w szukaniu domu <3 PIKUŚ JUZ W DS ;) MAMBA ma DOM :) MANIA ma DOM <3


Recommended Posts

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zawsze trudno jest komuś odmówić. Dobrze, że po moją Kajunię kolejki nie było.

Tak, czy inaczej bardzo się cieszę, że Mamba będzie miała DS, kiedy przeprowadzka?

Mamba już na walizkach... 

Tak.. Nadmiar domów jest dla mnie zawsze przytlaczajacy :( źle to znoszę i właściwie od wczoraj nie umiem sobie znalesc miejsca. 

Wizytatorka napisała do mnie też wieczorem co postanowiłam i wiem że już szuka w okolicy suni dla tej rodziny. Naprawdę trudno taki dom zostawić bez psa... 

12 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo Ci współczuję, że musiałaś odmówić pani. Ale co robić.. A Greyusia by nie pokochała? Mimo, że nie kudłaty ;)

Greyus nie jest sunia... A tam jak się nie mylę miała byś sunia że względu na psa samca corki

12 godzin temu, jankamałpa napisał:

Albo Poli ? Na Dogo dużo kandydatów na domki :).

Pola daaaaleko...mowiac szczerze myślałam wczoraj o psiakach blisko żeby mogli pojechać, poznać. Podesłałam namiary, wizytatorka też już tam działa więc zostawiam ten temat..... :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dziękuje z całego serca za wpłaty: 30 zł od bakusiowa i 20 zł od Ainana :)

BArrdzo dziękuje <3 <3 Dziś krótko pisałam z Kasią o Mani. SUnia nie ma żadnego pogorszenia nastroju, co ważne, zachowuje się dobrze, żyje sobie obok Kasi czekając na jedzonko ;) ma świetne relacje z innymi psami. Poprosiłam Kasie o jakiś filmik, nawet z daleka, żebyśmy sobie mogli ją wyobrazić :) :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Mamba/Samba niesamowicie zyskała po fryzjerze. Jest bardzo podobna do Lady, którą miałam w DT dokładnie 10 lat temu. Budowy sznupka olbrzymiego, a wielkość średniego.

Oby była tak  szczęśliwa jak Lady.

będzie szczęśliwa, już to wiem. Wczoraj pojechała...siedziałyśmy trochę nerwowo z Anetą, czy nie bedzie cofki....ale...dziś Pan zadzwonił i tak ciepło o suni mówił..MA DO NIEJ SERCE. To co opowiadał baaardzo pokrywa się z tym, jakie obserwacje o Mambie miała Anecik.

Po pierwsze- sunia kocha DOM. Uwielbia być w domu, jak tylko wychodzi na zewnątrz to zaraz ciągnie żeby wejśc znowu. Najbardziej lubi kuchnie. Pan opowiadał że robi wielkie oczy na wszystko- na szykowanie posiłków, na otwieranie lodówki. Kuchnia ją fascynuje i obserwuje swoich ludzi w każdym ruchu. Zachowuje czystośc, noc całą przespała bez problemu, załatwia się tylko na ogrodzie mimo że Pan juz z nią był na dwóch spokojnych spacerach w pobliżu, to jednak węszyła, rozglądała się ale z załatwianiem poczekała aż wrócą. Boi się bardzo mężczyzn i Pan mi powiedział, że jest pewny, ze ją coś strasznego musiało spotkać w życiu. Ale do Pana się garnie, jak rozmawialiśmy to cały czas wtykała pyszczek, żeby ją Pan głaskał. Dziś zostawili ją na 15 minut samą, nic nie rozrabiała, ale jak wrócili to była szalona radość, którą Pan jeszcze wzmocnił smaczkiem :) W niedziele znajomy Pana, który jest weterynarzem, ma przyjechać obejrzeć Mambe, ALE gdyby sunia się go bała, to Pan nie pozwoli nic robić...Jest małe zmartwienie, bo okazało się, że na zaświadczeniu z Radys o szczepieniu p/wścikliżnie napisano płeć Mamby- SAMIEC....no i najlepiej byłoby ją zaszczepić ponownie, ale Pan poczeka ile trzeba.

Ogólnie bardzo są w nią wpatrzeni :) :) zdjęcia oczywiście będą, ale za kilka dni, bo teraz pan nie chce suni stresowac ;)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Świetne informacje. Nie mówiąc o błyskawicznych adopcjach psiej dwójki.

powiem szczerze że sama jestem w szoku...bo to tak naprawde 4 psy z FUndacji- Szirka i Tina a teraz Pikuś i Mamba...wszystkie znalazły domy błyskawicznie. Nie wiem czemu to przypisywać, raczej nie mi...jakaś dobra energia nam pomogła.....to pewne.

BYle nad Manią teraz dobre anioły czuwały i jej także dały DOM... ;)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...