Jump to content
Dogomania

~ W DOMKU W WARSZAWIE Aria młodziutka ONka


Recommended Posts

Dawno temu robiłam PA dla owczarkowatej suki. Bardzo dobry dom, dużo spacerów, weekendy na działce, gotowane żarcie, fajni, rozsądni ludzie z doświadczeniem. Psa nie dostali, bo posłanie w przedpokoju. Jak Boga kocham. Bo podobno psu się należy kanapa właśnie, inaczej niech lepiej w hotelu siedzi.

Moja Kula, pies służbowy, ma w różnych miejscach posłanka, a najchętniej leży w przedpokoju, skąd ma podgląd na wszystkie pomieszczenia i drzwi pilnuje  :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Oczywiście całą noc śniły mi się jakieś psy, jakieś kłopoty, jakieś dyskusje...

No to zaraz dzwonię do schroniska, numer (do właściciela? Pracownika - a tam jest tylko 1 na 400 psów) podała mi wolontariuszka, ta od zdjęć na fb. 

Aż mi się ręce trzęsą............

Będzie dobrze, pomożesz psince - na pewno wszystko się uda. Niedługo sunia zacznie u Was nowe życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed 9.00. Nikt nie odebrał. Odczekałam pół godziny. Nikt nie odebrał. Zadzwoniłam po 10.00. Nikt nie odebrał.

Ale za chwile pan oddzwonił, przepraszał, ale trwało karmienie (tak  i ja pomyślałam, i miałam dzwonić znów po południu) i bardzo sympatycznie opowiedział o Kamie: do schroniska trafiła z Wyszkowa 16 grudnia, 30 grudnia skończyła kwarantannę, została odrobaczona i odpchlona, ma książeczkę zdrowia, oraz zaszczepiona p-ko wściekliźnie. Pan się sumitował, ze nie sterylizowana, ale w jej wieku - odradził lekarz z Ostrowi. I że jest sympatyczna, spokojna, i ze ma kłopoty w wypróżnianiem. Jak trafiła do schroniska, nie mogła się załatwić, podano jej Lactulozę. Ale moze za dużo dostaje karmy, może suchej nie bardzo toleruje? 

Dziś ją pan przywiezie!

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, malagos napisał:

Dzwoniłam przed 9.00. Nikt nie odebrał. Odczekałam pół godziny. Nikt nie odebrał. Zadzwoniłam po 10.00. Nikt nie odebrał.

Ale za chwile pan oddzwonił, przepraszał, ale trwało karmienie (tak  i ja pomyślałam, i miałam dzwonić znów po południu) i bardzo sympatycznie opowiedział o Kamie: do schroniska trafiła z Wyszkowa 16 grudnia, 30 grudnia skończyła kwarantannę, została odrobaczona i odpchlona, ma książeczkę zdrowia, oraz zaszczepiona p-ko wściekliźnie. Pan się sumitował, ze nie sterylizowana, ale w jej wieku - odradził lekarz z Ostrowi. I że jest sympatyczna, spokojna, i ze ma kłopoty w wypróżnianiem. Jak trafiła do schroniska, nie mogła się załatwić, podano jej Lactulozę. Ale moze za dużo dostaje karmy, może suchej nie bardzo toleruje? 

Dziś ją pan przywiezie!

                       Sciskam serduchem za wszytko 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Wyobrażam sobie emocje w oczekiwaniu na nowego członka rodziny. Oby Dianka przyjęła ja dobrze.

Na razie przygotowany kojec. Poznamy się, zobaczymy reakcję na Diankę i Bazię, na koty, które pewnie tez przycupną przy kojcu obejrzeć Nową :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jest!

Przyjechała, wskoczyła z klatki przewozowej, energiczna, pociągnęła pana pod krzaki, zrobiła duuuuże siusiu. Pan złożył jej moja obróżkę i zamknęliśmy sunię w kojcu. Ciemno już było, ale po zapachu wnioskowaliśmy, że i kupala posadziła. Podpisałam umowę, pan dał blankiet ze szczepieniem, odrobaczeniem, odpchleniem i pojemnik z Royalem. Mam się gdzieś zalogować, wypełnić, a schronisko dostanie 1 kg karmy.

Jest mniejsza od Dianki, młodsza - ale to tak na pierwszy rzucik oka. Na razie podaję nam spóźniony obiad, potem pójdę do psa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odkopałam wątek Arii 🙂 To był mój najtrudniejszy tymczas. Minęło trochę czasu od adopcji, Aria się zmieniła radykalnie! Jest uroczą, śliczną młodą owczareczką. Pani zachwycona nią!.... Przesłała mi właśnie filmik znad morza, jak Aria biega po falach i bawi się ze starszym synem p. Agnieszki. 

Konfirm, umiesz może wstawić filmik na watek?

 

Pani Małgosiu pozdrawiamy serdecznie z wczorajszego Władysławowa z Arią jutro jedziemy w Tatry do doliny Chochołowskiej .Aria jest najukochańszą psiulą na świecie😍.Ściskamy mocno Aga z rodziną i Arią 😚😚😚

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...