Jump to content
Dogomania

Z psem w ogrodzie - pytanie


kodeks

Recommended Posts

Hej, 

jestem kiepskim użytkownikiem i rzadko tu wpadam - tylko, gdy czegoś od Was potrzebuję. Ale jako, że doceniam Wasze cenny rady, to liczę, że i tym razem pomożecie ;) 

Mam dla Maksa basenik ogrodowy. Dokładnie taki jak ten ze zdjęcia. Niestety, jak woda w tym postoi, to basen robi się potem strasznie oślizgły, lęgną się glony itp. Niby czyszczenie tego nie powinno być trudne. Do tej pory używałam samej wody, ale nie działa to tak jakbym sobie tego życzyła :) Macie może jakieś pomysły, czym to można wyczyścić? Nie chcę tego czyścić środkami do wielkich, ludzkich basenów, może jeszcze na bazie chloru - wiadomo. Szukam czegoś bezpiecznego dla Maksa. Zwłaszcza, że i tak non stop miał problemy ze spojówkami, a teraz dla odmiany przeszło mu na uszy.

Widzę, że sprzedają witaminę C jako czyścidło. To działa? Może ktoś ma w ogóle podobny basenik u siebie?

60405_PLA_Dog_Pool_Keep_Cool_160_FG_DSC4746_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bym to osobiście wyczyściła szamponem dla psów albo płynem do naczyń, to oblizgle to nic innego jak glon, który pojawi się praktycznie w każdej stojącej wodzie. Najłatwiej będzie częściej wymieniać wodę i zostawiać basen do wyschnięcia 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...