Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Wykup pobyt w górach lub nad morzem i pomóż psim maluszkom dojechać do Supergogi ! Do 17.08, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

2 godziny temu, kado napisał:

Przy kawce w pracy zapraszamy:)

 

13 minut temu, AniaGucio napisał:

Dzień dobry!

Dzień dobry, witam serdecznie. Tak, wciąż zapraszamy na bazarek, mimo, ze zebraliśmy na transport potrzebą kwotę. Cała nadwyżka będzie przeznaczona na leczenie maluszków. Szczeniaczki udało się umieścić w klinice w Poznaniu. Jedna z suczek jest w ciężkim stanie. Oby przeżyła...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Mam nadzieję, że mimo wszystko zostanie nadwyżka i będzie można leczenie dofinansować.

Ja też mam taką nadzieję. Dzień dobry Agatko !

Jeszcze dwa dni bazarku przed nami. Gdyby ktoś zechciał jeszcze wspomóc maluszki w leczeniu, to wciąż zapraszam !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Czekamy zatem cierpliwie. Oby wieści były lepsze niż dotychczas. 

Dostałam SMS od Supergopgi -, że chora z objawami jest jedna sunia. Pozostałe mają testy negatywne.

W środę dostaną drugą dawkę surowicy i zdrowe będą zabrane z kliniki. Więcej będę wiedziała wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Dostałam SMS od Supergopgi -, że chora z objawami jest jedna sunia. Pozostałe mają testy negatywne.

W środę dostaną drugą dawkę surowicy i zdrowe będą zabrane z kliniki. Więcej będę wiedziała wieczorem.

Dzięki Joasiu za wieści. Gdybyś miała jakieś info, to daj znać. Boję się o tą suczkę z objawami parwo. Dobrze, ze udało się załatwić surowicę, będą miały większe szanse.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2020 o 19:30, Jo37 napisał:

Za transport zapłacimy więcej bo pan zboczył szukając lecznicy. Jeszcze nie wiadomo ile.

 

Dnia 14.08.2020 o 20:23, Havanka napisał:

To czekamy na info w sprawie dodatkowych kosztów.

Pan Artur pomimo stresu, jaki przeżył i pomimo nadrobionych km nie zwiększył kwoty za transport, do zapłaty jest 600 zł.

Bardzo dziękujemy!

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

 

Pan Artur pomimo stresu, jaki przeżył i pomimo nadrobionych km nie zwiększył kwoty za transport, do zapłaty jest 600 zł.

Bardzo dziękujemy!

 

To wspaniale ! Zostanie większa kwota na leczenie. Bardzo dziękujemy Panu Arturowi !

Dziś już ostatni dzień bazarku. O godzinie 20.00 zamykamy, ale do tego czasu można jeszcze wspomóc maluszki jakimś grosikiem.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dobiegł do końca.

Dzięki Waszej kochani hojności, udało się zebrać potrzebną kwotę na transport i drugie tyle na leczenie szczeniaczków !

Mam już prawie wszystkie deklarowane kwoty, za które bardzo dziękuję.

Dziękuję za ogromną pomoc, bo bez niej te maluszki nie miałyby żadnych szans !

Dokładne rozliczenie zrobię po otrzymaniu wszystkich wpłat.

shiba-inu-szczeniak-obrazy_csp22069488.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam już na koncie wszystkie wpłaty ! Serdecznie dziękuję !!!

Zrobiłam już przelew w kwocie 600 zł za transport. Tola założyła, dlatego wpłaciłam na jej konto.

NA BAZARKU ZEBRALIŚMY KWOTĘ  1270 ZŁ !!!

KOSZT TRANSPORTU                         -  600 ZŁ

NA LECZENIE ZOSTAJE                          670 ZŁ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...