Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Wykup pobyt w górach lub nad morzem i pomóż psim maluszkom dojechać do Supergogi ! Do 17.08, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tianku napisał:

poproszę dwie doby w agroturystyce w górach z atrakcjami :) wiesz może czy mają koniki?

Izuniu, dzień dobry ! Jak miło Cię znów "widzieć" ! Podobnie jak ja, jesteś fanką koni i tam, gdzie chcesz spędzić czas, oczywiście są ! Oprócz koni właściciele zapewniają moc atrakcji, więc na pewno nie będziesz się nudzić. Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny i pomoc.

Dobrego dnia !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

Ale fajnie! Ruch w interesie wypoczynkowym jak w realu ;))

W tym roku nigdzie nie wyjeżdżam, ale jak ktoś zapyta, to zawsze mogę powiedzieć, że mam zarezerwowany domek nad morzem ;)
A ja sobie w realu wypoczywam bezpiecznie w ogródku ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, maarit napisał:

W tym roku nigdzie nie wyjeżdżam, ale jak ktoś zapyta, to zawsze mogę powiedzieć, że mam zarezerwowany domek nad morzem ;)
A ja sobie w realu wypoczywam bezpiecznie w ogródku ;)

Ja też w tym roku zrezygnowałam z wyjazdu, ale podobnie jak Ty Gosiu też mam rezerwację domku i na dodatek można udokumentować ją zdjęciem. Własne, ogrodowe RODOS jest w tym roku chyba najwłaściwszym miejscem do wypoczynku i życzę Ci, byś wypoczęła równie dobrze, jak nad morzem.

11 godzin temu, danuta1 napisał:

Witam :)

Poproszę 3 doby w gospodarstwie w górach= 30,-

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Jest też nasza niezawodna Danusia !!! Witam Cię bardzo serdecznie na bazarku i dziękuję, ze przyszłaś. Rezerwacja w domku agroturystycznym, nad morzem już dokonana. Życzę miłego pobytu i udanego odpoczynku. Przesyłam buziaczki !!!

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja również w tym roku urlopuję w domu i ogródku więc chętnie zarezerwuję 2 doby w nadmorskim domku nr2

Jest nasza kochana Bogusia, dzięki której pojutrze, psie maluszki ruszą do Poznania !

Bardzo się cieszę, ze udało się z tym transportem. Czwartek już tuż, tuż...

Z przyjemnością rezerwuję 2 doby w domku nad morzem i życzę tylko przyjemnych wspomnień z pobytu. A jeżeli chodzi o urlop w realu, to  przypuszczam, ze wiele osób będzie preferowało w tym roku ten typ wypoczynku. Myślę, ze też dobrze wypoczniesz i co najważniejsze - bezpiecznie. Czego życzę Ci z całego serca !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że pomimo koronawirusa tyle z Was chce wypoczywać w pięknych miejscach:).

Bardzo cieszą się też szczeniaki, bo jutro wyruszają po nowe życie - razem jedzie ich 10, bo dzisiaj dołączyły 4 nowe maluchy zabrane z pola.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, lipsik napisał:

Dobry wieczór :) Poproszę 4 doby - domek nr 2 (60,-)

Kolejna, cudowna niespodzianka !!! Lilianko, pięknie Cię witam na bazarku i ogromnie dziękuję za dokonanie rezerwacji domku. Na ostatnio nawiedzające nas upały, to miejsce idealne, ciche, położone w cieniu sosen i w bliskości morza. Gwarantuję solidny wypoczynek i relaks. Życzę Ci, abyś wróciła do domu zadowolona i wypoczęta. Przesyłam serdeczne pozdrowienia i buziaczki !

7 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że pomimo koronawirusa tyle z Was chce wypoczywać w pięknych miejscach:).

Bardzo cieszą się też szczeniaki, bo jutro wyruszają po nowe życie - razem jedzie ich 10, bo dzisiaj dołączyły 4 nowe maluchy zabrane z pola.

 

Wspaniałe wieści nam Tolu przynosisz ! Ratujemy 10 psich istotek !  Już od dziś ich życie zmieni się ! Wszyscy trzymamy kciuki za ich szczęśliwą podróż do lepszego życia !

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, terra napisał:

3 doby w domku wśród sosen poproszę i dane do przelewu.

Tereniu witaj !!! Zajrzałam, tylko na chwilkę a tu taka niespodzianka !  Widzę, ze morze cieszy się największym powodzeniem. Domek z przyjemnością rezerwuję dla Ciebie i życzę miłego, udanego pobytu. Pozdrawiam serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Toli,że 11 szczeniaków wyruszyło w drogę.

Tak, to wspaniała wiadomość ! W porę odnalazł się piąty szczeniaczek i też jedzie już do Poznania !

1 godzinę temu, Anula napisał:

Poproszę nr.2 dwa domki za 30,00zł.Konto do przelewu mam.

Anulka witam serdecznie !!! Dziękuję za rezerwację domków nad morzem. Życzę miłego w nich pobytu i solidnego odpoczynku, bo nie ustajesz w niesieniu pomocy. Pozdrawiam serdecznie !!!

35 minut temu, AniaGucio napisał:

Dzień dobry!

Dzień dobry Aniu !!! Tobie też życzę cudownego dnia !

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, maarit napisał:

To ja jeszcze o jedną dobę przeciągnę ten wypoczynek ;) 

Gosiu, wnioskuję, ze jesteś zadowolona z pobytu w tym uroczym miejscu, jeżeli przeciągasz pobyt. Bardzo, bardzo się cieszę ! Oby i ta dodatkowa doba okazała się być pełna samych przyjemności ! Serdecznie dziękuję i zostawiam pozdrowienia !

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Razem ze szczeniakami pojechały też 2 rude kociaki. 

Tak, miały szczęście.

Dowiedziałam się jednak, że jeden z psich maluszków miał parwo i niestety odszedł za TM. Reszta pojedzie do lecznicy w Śremie i Poznaniu. Jeżeli zdiagnozują parwo u pozostałych szczeniaczków, leczenie pochłonie sporo kasy. Biedne maluchy. Od początku mają pod górkę.

 

Link to comment
Share on other sites

W banku pojawiły się kolejne wpłaty. Bardzo za nie dziękuję ! Niektóre z nich są "zaokrąglone" w górę ! Każda złotówka przyda się teraz na leczenie tych szczeniaczków, które przeżyły.

Nasza kochana Pani Ania G-R, jak zawsze przyszła z pomocą finansową. Pani Aniu, dziękuję za nią z całego serca, bo teraz w tej trudnej sytuacji, w jakiej znalazły się szczeniaczki, każda złotówka jest bezcenna. Pozdrawiam serdecznie !

Przypominam, że wpłaty, które już nadeszły, są zaznaczone w poście 3 kolorem czerwonym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...