Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczony. Wykup pobyt w górach lub nad morzem i pomóż psim maluszkom dojechać do Supergogi ! Do 17.08, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

6 godzin temu, agat21 napisał:

Do czwartku już niedaleko, musi być dobrze!

A tymczasem zapraszamy na wypady wakacyjne :)

 

6 godzin temu, agat21 napisał:

... no i jeśli dobrze liczę, to połowa kasy na paliwo już jest! :) 

Dzień dobry Agatko ! Tak, mamy już 300 zł. Potrzeba jeszcze drugie tyle. Trochę martwię się, czy wszystkie szczeniaczki będą w czwartek...

Kto jeszcze pomoże maluchom ?

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Jo37 napisał:

Psiaki czekają na pomoc.

Dzień dobry Joasiu !

1 minutę temu, jankamałpa napisał:

Chociaż 3 doby w domu nr 2 poproszę. 

Witaj Janeczko !!! Dziękuję, ze tak szybko odpowiedziałaś na zaproszenie. Przez 3 doby na pewno wypoczniesz w tym nadmorskim domku, czego Ci z całego serca życzę ! Dobrego dnia !

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Dzień dobry Joasiu !

Witaj Janeczko !!! Dziękuję, ze tak szybko odpowiedziałaś na zaproszenie. Przez 3 doby na pewno wypoczniesz w tym nadmorskim domku, czego Ci z całego serca życzę ! Dobrego dnia !

Bardzo tego potrzebuję, woda zawsze mnie uspokaja. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, helli napisał:

Poproszę 10 dób ? w nr 1, za 20

I nr konta

Helli witaj na bazarku !!! Piękna rezerwacja ! Nawet nie wiesz jak bardzo mnie cieszy, bo znacząco zwiększa szansę na opłacenie transportu. Mam nadzieję, że Ty również solidnie odpoczniesz w tym luksusowym domku nad morzem. Pozdrawiam Cię serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

Bardzo tego potrzebuję, woda zawsze mnie uspokaja. 

W takim razie życzę Ci, abyś również w realu miała możliwość wyjazdu nad wodę, by odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące. Buziaczki !!!

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, AniaGucio napisał:

Dzień dobry,

poproszę 1 dobę w gospodarstwie agro. nad morzem.

Aniu, witamy pięknie na bazarku !!! Wspaniale, ze zdecydowałaś się na odpoczynek. Gwarantuję, że nawet jedna doba w tym przyjaznym miejscu wystarczy, by się zrelaksować. Dziękuję pięknie za pomoc i życzę dobrego dnia !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maarit napisał:

To ja poproszę 2 doby w domku z sosnami :) 

Jest i nasza Maarit ! Z przyjemnością zarezerwuję dla Ciebie domek w otoczeniu pięknych, starych sosen i szumu morskich fal. A świadomość, ze przy okazji pomogło się psim maluszkom, będzie dodatkowym atutem tego miejsca. Z całego serca dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tom razom nie ma moich ukochanych Mazur :( :(   To proszę w takim razie 2 doby w domku nr 1.

Wpłaty na Twoje konto Eluś?

Jest i nasz kochany Eliczek ! Witaj Eluś ! Bardzo się cieszę, ze jesteś i choć nie ma domków na Mazurach, to nad morzem też solidnie wypoczniesz. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Tak Elu, wpłata na moje konto. Buziaczki !!!

1 godzinę temu, AniaGucio napisał:

Hooopsa do góry!

Aniu jak dobrze, ze dbasz o bazarek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malti napisał:

poproszę dwa razy domek numer 1

jeden od mojej mamy i jeden ode mnie :)

Dzień dobry Malti !!! Bardzo się cieszę, ze przyszłaś i dziękuję serdecznie za rezerwację domku nad morzem. Podziękuj proszę też swojej Mamie za pomoc. Upały dają się ostatnio we znaki. Mam nadzieję, ze nad morzem i w cieniu drzew będzie trochę chłodniej. Zostawiam pozdrowienia i jeszcze raz dziękuję !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Poproszę 2 domki nr 2.

Witaj Kojeczko !!! Wybrałaś super domek pośród pięknych, starych sosen. Jestem pewna, że wypoczniesz w nim i się zrelaksujesz . Bardzo Ci dziękuję za przyjście i pomoc. Dobrej nocy !

55 minut temu, AniaGucio napisał:

Podrzucam, hop

Nasza Ania dzielnie czuwa nad bazarkiem !

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, agat21 napisał:

Ale fajnie! Ruch w interesie wypoczynkowym jak w realu ;))

Tak Agatko, na szczęście jest sporo chętnych na letni wypoczynek.

12 minut temu, Karen116 napisał:

Dzień dobry, domek nad morzem już mam, nawet z kawałkiem plaży - to z ostatniej aukcji - więc dla odmiany poproszę 4 doby w gospodarstwie agroturystycznym

Witaj Kasiu !!! Jak fajnie, że znów jesteś ! Myślę, ze i tym razem nie zawiedziesz się i wypoczniesz choć w nieco innym warunkach. Jeżeli lubisz czynny wypoczynek, to pobyt w tym miejscu, to strzał w dziesiątkę ! Życzę Ci niezapomnianych wrażeń i pięknej pogody !

Dziękuję serdecznie za pomoc i życzę spokojnego wieczoru.  Buziaczki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...