Jump to content
Dogomania

ROZLICZAM <3 :) Fajne fanty od kochanych ciotek- ciuszki, biżu- dla Mani i AS-


kiyoshi

Recommended Posts

3 godziny temu, iwna5702 napisał:

Zaglądam  podnoszę :) i spytam - narzutka 21 czy można prosić o podanie składu? A poz. 50 to dzianina, czy materiał -  jaki skład?

Bluzeczkę 39 za CW poproszę :)

Hej. :) nr 50 to.na pewno bawełna. 21 muszę sprawdzić w domu ale tu będą jakieś dodatki bo materiał jest taki troszkę twardszy jakby.

To 39 zapisuje :) dziękuję. Może coś jeszcze upatrzysz :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Hej. :) nr 50 to.na pewno bawełna. 21 muszę sprawdzić w domu ale tu będą jakieś dodatki bo materiał jest taki troszkę twardszy jakby.

To 39 zapisuje :) dziękuję. Może coś jeszcze upatrzysz :) 

Dziękuję za odpowiedź, chodziło mi jeszcze o to, czy wdzianko i sukienka to rodzaj tkaniny jak dzianina, trykot, czy materiał :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, iwna5702 napisał:

Dziękuję za odpowiedź, chodziło mi jeszcze o to, czy wdzianko i sukienka to rodzaj tkaniny jak dzianina, trykot, czy materiał :) 

Kochana... Ja się na tym totalnie nie znam... Wieczorem popatrze, poczytam w necie i dam Ci znać.... (chyba że krótko mi strescisz różnice?) 

PS na szybko patrząc w necie wydaje mi się że to dzianina, chociaż naprawdę się na tym nie znam. Tzn mówię o sukience. Tej bluzki narzutki nie umiem teraz opisać bo nie pamiętam ale raczej tez

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, iwna5702 napisał:

Sorki za kłopot, przepraszam za zamieszanie, dzianina jak to określiłam, to taki rodzaj  z czego jest zrobiony np. sweterek, albo t-shirt. :) 

to sukienka jest z takiego materialu ) a narzutka nie ma metek :( nie umiem też sie z nią wpatrzeć ale na 80% też chyba dzianina, tylko do prasowania

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Izuniu, skromnie poproszę nr 21 za wywolawczą 

dziękuje ślicznie :)

 

edit: Gabrysiu- ja nie wpisałam, a post nad twoim IWNA juz zalicytowała ta narzutke za wyw!!!

 

1 godzinę temu, Sisi44 napisał:

Fancik już u mnie, dzięki

fajnie :)

 

Jest już na koncie 70 zł od Aska7. Dzis koniec to wszystko porozliczam juz, pouzupełniam :)

Dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Iwna7203- nr21-8zl; nr39-6zl = 14 zl + 10 zł przesyłka= 24 zł wpłacone 25 zł- wysłane

Panią Irenka- nr26-12zl; nr27-15zl; nr44-12zl; nr66-12zl =51zl + 13 zł przesyłka= 64 zł wpłacone 65 zł

Pochamerka- nr32- 12zl + 13 zł przesyłka= 25 zł wpłacone 50 zł

Sisi44-nr37- 15zl + 13 zł wysyka- wpłacone 28 zł - wysłane

Aska7- nr48-15zl; nr49b-15zl; nr67-12zl; nr76a-15zl = 57zl + 13 zł wysyłka - wpłacone 70 zł- wysłane

Dzodzo- nr52- 8zl + 13 zł przesyłka= 21 zł wpłacone 21 zł- wysłane

 

 

SUMA:  259 zł dochód- 75 zł za przesyłki = 184 zł dla piesków

z czego 30% = 55 zl dla Akcja Sterylizacja

i 70% = 129 zł dla Mani

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...