Jump to content
Dogomania

Uwaga na hodowlę hawańczyków Fluffy Attraction!!!


molszewska1

Recommended Posts

Ostrzegam przed hodowlą hawańczyków FCI Fluffy Attraction pani Agaty B. z Białegostoku. Jeśli chcecie mieć zdrowego psa wybierzcie inną hodowlę. 

U mojego szczeniaka psi stomatolog potwierdził przerośniętą żuchwę przez co pies ma duży przodozgryz i będzie potrzebne leczenie nawet do 2000zł bo górne zęby napierają mu na dolne w taki sposób, że mogą spowodować przedwczesne wypadnięcie. Co więcej wada ta na zawsze uniemożliwia wystawianie i rozradzanie psa. 

Hodowca umywa ręce od wszelkiej odpowiedzialności, nie ma żadnej pomocy, zainteresowania czy wsparcia z jego strony, nic, wręcz przeciwnie jest wrogo nastawiony. Rozpoczynamy w tej chwili drogę prawną. 

Nie polecam - problemy zdrowotne jak rodem z pseudohodowli i kompletna olewka hodowcy w stosunku do psa i klienta. I to hodowla ZKWP, w głowie się nie mieści. Trzymajcie się z daleka i nie dajcie zrobić w konia jak ja!

Link to comment
Share on other sites

Współczuję, niestety choć byłam hodowczynią Zw.Kyn. wiem, że sporo hodowców nie różni się od pseudo bo najważniejszy jest zysk a nie zdrowie i dobro psów i bardzo mnie to boli. Ja już od dawna nie hoduję a jak hodowałam to nie masowo, żyłam z pracy a nie z psów, wszystkie były w mieszkaniu a z nabywcami moich szczeniąt utrzymywałam kontakt nawet często po śmierci psów, zawsze pomagałam, służyłam radą i nawet swoim weterynarzem.

A takich hodowców jak ta pani należy zwalczać bo przynoszą hańbę Związkowi i innym przyzwoitym hodowcom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...