Jump to content
Dogomania

Fibi zamieszkała w Toruniu:) Zajrzyj do młodziutkiej Fibi - po śmierci właściciela została sama na posesji, a jest w zaawansowanej ciąży.


Tola

Recommended Posts

Sunia waży 9 kg, ma ok. 1,5 roku. Jest bardzo fajna, łagodniutka. Ma tendencje do posikiwania z emocji, ale to pewnie jej minie.

Miała bardzo dużo kleszczy i pcheł, ale wczoraj dostała zastrzyk i wszystko w nocy poodpadało. Dzisiaj dostała jeszcze odrobaczenie w zastrzyku.

Na razie robi bardzo zbite twarde suche koopy, jakby się najadła kości...

Czuje się dobrze po zabiegu, wszystko ok. Uczymy się chodzenia na smyczy. Na razie trudno jej zrobić ładne zdjęcia, ale takie pierwsze są, może się przydadzą do ogłoszeń.

bb921cd3cb3a9faagen.jpg

5cd1625d6d3e6d08gen.jpg

2ec9cb7bef6dc354gen.jpg

88e8908d3a28dfa0gen.jpg

75e09a0391b44800gen.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Piekna  piekna kruszynka niezwykla urocza 

 jak sie ciesze dziewczynki

ze zdozylyscie z pomoca 

pytalam juz wczesniej Bogusi i Anulenki o pereleczke 

i za tego braciszka psiego tez modlmy trzymajmy mocno

 moze stanie cud i dla niego biedaka 

 co tam zostal 75 zl wyslalam Bubuniowi! Rozliczony! Dziekuje Cudnie! Niezwykla ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, malagos napisał:

Mureczko, a co to za zastrzyk na robale?.....

Biomectin (Iwermektyna) na kleszcze i wewnętrzne robale, a na tasiemca dostała dodatkowo Anipracit.

 

Sunia coraz lepiej chodzi na smyczy, bardzo trzyma się człowieka, ładnie robi koopki na ogrodzie. Nadal troszkę podsikuje z byle powodu, ale już trochę mniej niż wczoraj:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2020 o 08:55, Jaaga napisał:

Fibi jest śliczna. Wyciać mozna w każdej chwili, nawet jak rozpocznie się akcja porodowa. Wiele suczek hodowlanych jest planowo sterylizowanych przy ostatniej ciąży. Czeka się na rozpoczecie akcji porodowej i jedzie na zabieg. Tu róznica jest taka, ze szczenięta zostaną uspione. Reszta odbywa się jak cesarka.  

Czytam o tym starszym psiaku i żal mi go bardzo. jesli poluje na drób, to go szybciutko jakiś wieśniak zabije. Niejeden pies juz tak skończył. Czasem takie psy pilnujące posesji zachowują się na zewnątrz właśnie w ten sposób, a w domu przestaja stróżować. Rodzeństwo mojego Ciapciaka, które było pozostawione na wsi same sobie, też w części tak skończyło. Naraz pojedynczo znikały :(

Tolu, odezwał się juz ktoś o Fibi? Jak bedzie ogłaszana na FB, to poudostepniam ją.

Niestety na razie cisza:(. Wiem, ze Havanka zrobłą OLX na Kraków, a ja zrobię na Warszawę, będę wdzięczna, jak udostępnisz.

Dnia 6.08.2020 o 15:42, Tyś(ka) napisał:

Przycupnę.

Rozgość się i zostań z nami:)

Dnia 6.08.2020 o 17:15, Nesiowata napisał:

Smutne ślepka, ale będzie dobrze.

Musi być, nie ma innej opcji:)

Dnia 6.08.2020 o 17:58, Aldrumka napisał:

Ale fajna sunia :)

Fajna, dzięki ze zajrzałaś:)

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Piekna  piekna kruszynka niezwykla urocza 

 jak sie ciesze dziewczynki

ze zdozylyscie z pomoca 

pytalam juz wczesniej Bogusi i Anulenki o pereleczke 

i za tego braciszka psiego tez modlmy trzymajmy mocno

 moze stanie cud i dla niego biedaka 

 co tam zostal 75 zl wyslalam Bubuniowi! Rozliczony! Dziekuje Cudnie! Niezwykla ...

Witaj u Fibi, zawsze jesteś u takich biedulek:)

Dnia 6.08.2020 o 18:51, malagos napisał:

Mureczko, a co to za zastrzyk na robale?.....

Cieszę się, że zajrzałaś:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Sowa napisał:

Sunia jest prześliczna, chyba będzie można przebierać w chętnych...

 

7 godzin temu, Isiak napisał:

Ale śliczna dziewczynka! Jak dobrze, że pomoc przyszła w porę.

 

3 godziny temu, mari23 napisał:

oczka smutne, ale sunia śliczna, domek chyba szybko znajdzie.

Witajcie u Fibi, cieszę się, że jesteście i że sunia tak bardzo się podoba:).

Przy takiej ilości przyjaznych osób na pewno będzie tuatj bardzo optymistycznie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2020 o 17:04, Murka napisał:

Sunia waży 9 kg, ma ok. 1,5 roku. Jest bardzo fajna, łagodniutka. Ma tendencje do posikiwania z emocji, ale to pewnie jej minie.

Miała bardzo dużo kleszczy i pcheł, ale wczoraj dostała zastrzyk i wszystko w nocy poodpadało. Dzisiaj dostała jeszcze odrobaczenie w zastrzyku.

Na razie robi bardzo zbite twarde suche koopy, jakby się najadła kości...

Czuje się dobrze po zabiegu, wszystko ok. Uczymy się chodzenia na smyczy. Na razie trudno jej zrobić ładne zdjęcia, ale takie pierwsze są, może się przydadzą do ogłoszeń.

bb921cd3cb3a9faagen.jpg

Dziękuje Kasiu za śliczne zdjęcia Fibi i za te informacje, mam nadzieje, że dzięki nim znajdziemy jej wspaniała nową rodzinę.

22 minuty temu, Havanka napisał:

Przed nami weekend. Może przyszła rodzina już szuka Fibi? https://www.olx.pl/oferta/fibi-czarna-perelka-do-adopcji-CID103-IDG2A5N.html

Ogłosiłam Fibi na Kraków i trzymam mocno kciuki !

Pięknie Eluś dziękuję, może i tym razem Twoje ogłoszenie przyniesie Fibi własny dom:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Tak, pamiętam, jeszcze z czasów Spinki;)

 

14 godzin temu, mari23 napisał:

oczka smutne, ale sunia śliczna, domek chyba szybko znajdzie.

 

Dnia 6.08.2020 o 17:15, Nesiowata napisał:

Smutne ślepka, ale będzie dobrze.

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

 

                  Iskierki zapraszam serduchem na maluczki kramcik dla bieduni 

!Z Calej Duszy Kramcik Maluszy Dla Niuni Fibuni.Zajrzyj Dobraduszko do 28.08

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja melduję się u Fibi z doskoku.Bardzo przyjemne,ładne sunia ma imię,jednym słowem fajne,no i jest w moim typie,sierść w większości czarna(w moim życiu niespełnione marzenie).

Bardzo cieszę się,że udało się malutkiej pomóc i to tak szybko.Nadeszła wpłata - 07.08.20 od naszej Nesiowatej 20,00zł na moje konto dla Fibi.Tolu co mam z tymi pieniążkami zrobić?Gdzie przelać?

Nasza Nesia się pomyliła,sadziła chyba,że ja jestem skarbnikiem malutkiej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

I ja melduję się u Fibi z doskoku.Bardzo przyjemne,ładne sunia ma imię,jednym słowem fajne,no i jest w moim typie,sierść w większości czarna(w moim życiu niespełnione marzenie).

Bardzo cieszę się,że udało się malutkiej pomóc i to tak szybko.Nadeszła wpłata - 07.08.20 od naszej Nesiowatej 20,00zł na moje konto dla Fibi.Tolu co mam z tymi pieniążkami zrobić?Gdzie przelać?

Nasza Nesia się pomyliła,sadziła chyba,że ja jestem skarbnikiem malutkiej.

Bardzo dziękuję Nesiowata za pomoc, malutkiej przyda się taki dar serca:)serce-ruchomy-obrazek-0880.gif

Anulka, jak możesz to na razie zatrzymaj u siebie, pomyśle jutro i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...