Jump to content
Dogomania

Fibi zamieszkała w Toruniu:) Zajrzyj do młodziutkiej Fibi - po śmierci właściciela została sama na posesji, a jest w zaawansowanej ciąży.


Tola

Recommended Posts

14 godzin temu, Tola napisał:

A dzisiaj było tak:)

Obie dziewczyny bardzo lubią ten sam kocyk;)

SAVE_20200927_220419.jpg

Piękne zakończenie ciężkiego życia Fibi ! Te zdjęcia wzruszają i cieszą ogromnie ! Dwie, zgodne królowe na wspólnym, mięciutkim tronie... Fibi, udało ci się szczęściaro !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z panią Aldoną jestem w stałym kontakcie, dużo rozmawiamy i myślę, że ten domek był po prostu Fibi pisany:).

Sunia w domu jest już bardzo swobodna, na spacerach poza miastem również, natomiat na osiedlu jest jeszcze bardzo zdystansowana w stosunku do nieznanych sobie osób i innych psów.

Dzisiaj dostałam wiadomość ze spaceru:

Witamy serdecznie. Wysyłam zdjęcie naszej niuni. Fibi nauczyła się aportować, umie tez szukac  po zapachu osoby, która jest schowana. Jest przecudowna i bardzo grzeczna, uwielbia sprawiać nam przyjemność. Pozdrawiamy z Torunia.

SAVE_20201018_160947.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Fibi zamieszkała w Toruniu:) Zajrzyj do młodziutkiej Fibi - po śmierci właściciela została sama na posesji, a jest w zaawansowanej ciąży.
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zadzwoniłam do pani Aldony, bo od świąt nie odzywała się;  okazało się, ze straciła telefon i wszystkie kontakty, miała już dzwonić do Murki;)

Fibi wiedzie życie szczęśliwej suczki, sporo wyjeżdza ze swoja rodziną, bardzo dużo spaceruje.

Z króliczką Kózią żyją  w wielkiej zgodzie,  a tak bałyśmy się o te relacje.

Dzisiaj Fibi była na spacerze w Parku Bydgoskim.

1619623435548.jpg

1619623442746.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...