Jump to content
Dogomania

Fibi zamieszkała w Toruniu:) Zajrzyj do młodziutkiej Fibi - po śmierci właściciela została sama na posesji, a jest w zaawansowanej ciąży.


Tola

Recommended Posts

Sunia goi się ładnie.

Wet mówił, że gdyby ciekło jej mleko to trzeba będzie podać antybiotyk, ale sprawdzam i niby sutki nie są ani nabrzmiałe, ani nic z nich nie cieknie. Jakoś od wczoraj sunia często przysiada i sięga sobie na chwilę do ostatnich sutków i/lub narządów, liźnie i idzie dalej. Ewidentnie coś jej tam przeszkadza, bo robi to często. 

Jak będę jechać z Polą na zdjęcie szwów to wezmę także Fibi, żeby zobaczył ją wet.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2020 o 19:00, Anula napisał:

I ja melduję się u Fibi z doskoku.Bardzo przyjemne,ładne sunia ma imię,jednym słowem fajne,no i jest w moim typie,sierść w większości czarna(w moim życiu niespełnione marzenie).

Bardzo cieszę się,że udało się malutkiej pomóc i to tak szybko.Nadeszła wpłata - 07.08.20 od naszej Nesiowatej 20,00zł na moje konto dla Fibi.Tolu co mam z tymi pieniążkami zrobić?Gdzie przelać?

Nasza Nesia się pomyliła,sadziła chyba,że ja jestem skarbnikiem malutkiej.

 

Dnia 9.08.2020 o 21:05, Nadziejka napisał:

Rozliczony! 92 zl 90gr - Dziekuje Serca Dobreduszki! Zawieszka Lew ...

Ksiezniczko cudna pozdrawiam ogromniutko

Tolu Anuleczko 

 a na czyj num konta dekalarcyjki dla maluniej?

 Bedzie deklaracyjka od Nadziejkowej Burzuni dla Fibuni

Rozmawiałam przed chwilką z Murką i zgodziła się, aby wpłaty można było przelć na konto hoteliku z dopiskiem "Dla Fibi".

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomocserce-ruchomy-obrazek-0871.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

A dlaczego ma dostać antybiotyk , a nie Galastop. Przecież ona ma burzę hormonalną po aborcyjne sterylizacji.

Może antybiotyk dodatkowo, żeby się jakiś stan zapalny nie przyplątał..

 

W każdym razie dzisiaj jest już lepiej i sunia się prawie w ogóle nie interesuje "tyłami". Być może szwy się goją i ją swędzi, bo ja tam nic nie widzę, co by mogło być nie tak.

 

Zrobiłam trochę fotek; chciałam zrobić całej sylwetki, ale sunia nie chce pozować na stojąco:(

7e493022db491859gen.jpg

918f514b369de87bgen.jpg

897cbd688775d697gen.jpg

ea5bac8921a440a5gen.jpg

ef3349ae5632f74dgen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam pierwszy tel z zapytaniem o Fibi, z Poznania.

Pani  samotna,  mieszka w kamienicy; rozmawiałyśmy parę min., wysłałam ankietę;  mam pewne wątpliwości, będę jeszcze tam dzwoniła.

Na razie Fibi nadal do adopcji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fibi zrobiła sobie gniazdko w ulubionym materacyku Dżekiego...

d341301e31600a50gen.jpg

 

Ma niestety tendencję do rozdrabniania gazet, folii, wydzierania gąbki z legowisk, dziurkowania kocy. Tak więc jakieś dłuższe zostawanie samej w mieszkaniu nie jest wskazane. Odzywa się też w niej chyba terierkowaty charakter, bo jak zobaczy, że inne psy biegną i szczekają to piszczy i szaleje chcąc biec razem z nimi (na razie chodzi na smyczy, bo bardzo ją interesują garaże ze sprzętem rolniczym i wciąż chce tam wejść, a tam jest dużo zakamarków i nie wiem czy potem będzie chciała wyjść...).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Murka napisał:

Fibi zrobiła sobie gniazdko w ulubionym materacyku Dżekiego...

d341301e31600a50gen.jpg

 

Ma niestety tendencję do rozdrabniania gazet, folii, wydzierania gąbki z legowisk, dziurkowania kocy. Tak więc jakieś dłuższe zostawanie samej w mieszkaniu nie jest wskazane. Odzywa się też w niej chyba terierkowaty charakter, bo jak zobaczy, że inne psy biegną i szczekają to piszczy i szaleje chcąc biec razem z nimi (na razie chodzi na smyczy, bo bardzo ją interesują garaże ze sprzętem rolniczym i wciąż chce tam wejść, a tam jest dużo zakamarków i nie wiem czy potem będzie chciała wyjść...).

Trzeba jej podrzucać mnóstwo zabawek psich,kostek do gryzienia bo to zastąpi niszczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...