Jump to content
Dogomania

Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku


Recommended Posts

Dnia 13.11.2021 o 12:13, aagataa8 napisał:

Czy policja może wystąpić do safe-animal o dokładne dane właściciela? Bo ja widzę tylko ten nr telefonu...

Policji to wystarczy.  Zaznaczyłaś jej, że jak nie przyśle książeczki to zgłosisz na policji  porzucenie?

Kanalie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:22, agat21 napisał:

Już nie pamiętam czy do bazy danych podaje się adres. 

Prewencyjnie nie możesz kogoś zgłaszać na policję, jedynie jeśli już skrzywdził psa. Co zrobi z kolejnym nie wiadomo.

Podaje się adres, ale można wybrać opcję, że nie będzie widoczny dla przeglądającego bazę danych.

Policji wystarczy nr telefonu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:22, agat21 napisał:

Już nie pamiętam czy do bazy danych podaje się adres. 

Prewencyjnie nie możesz kogoś zgłaszać na policję, jedynie jeśli już skrzywdził psa. Co zrobi z kolejnym nie wiadomo.

Myślałam tu bardziej o jakimś Toz-ie albo innej organizacji...

Ale fakt, nie mam najmniejszych dowodów na to, że obecnemu dzieje się krzywda 🥺

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 25.11.2021 o 20:11, agat21 napisał:

Ewidentnie się znudził.. 😖

To bardzo szybko🥺 Pies z 2013r., dwa szczepienia od chorób wirusowych, na trzecie już się nie stawili. Nie wspomnę o braku szczepienia przeciwko wściekliźnie 🤬 Zapytałam o to, odpisała: "Byl w zeszlym roku na dzialce gdzie bylismy latem ale dostalismy jedynie kartke z potwierdzeniem ktora niestety gdzies przepadla"... Brak słów 😥

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 20:19, agat21 napisał:

Fajny, młody jeszcze psiak. Znajdzie lepszy dom i normalnych ludzi. U tamtych tylko szkoda kolejnego psa. Ciekawe ile on ma czasu aż się znudzi.. 😒

Laki zostaje u tej koleżanki co go znalazła, bardzo się z nią związał i krzywdy tam nie zazna 🙂 Śpi na kanapie, w łóżku, gdzie tylko ma ochotę 😉

1637869451151.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2021 o 08:45, aagataa8 napisał:

Z tego co mi wiadomo, to mają kolejnego psiaka. Dlatego ten został oddany do dziadków 🥺

Ach, no tak, chyba nawet już o tym pisałaś. Wyparowało to widocznie z mojej pamięci. Biedny psiak, oby i ten się im nie znudził  😞 

Link to comment
Share on other sites

Pomocy! Czy któraś z Was jest mi w stanie pomóc z Safe-animal? Poprosiła mnie ta koleżanka o pomoc przy "przerejestrowaniu" Lakiego na siebie... Nie mogę znaleźć takiej opcji na ich stronie, a nie chce płacić za założenie konta właściciela, jeżeli nie będzie tam opcji zmiany właściciela... Wiecie może czy w ogóle ona może to zrobić? Czy to pseudo-byly-wlasciciel może tylko zrobić? 

Pisałam do safe-animal, ale brak odpowiedzi 🤔 

Edit: Już chyba mam, zalogowałam się na swoje konto, ale proszę o potwierdzenie czy to będzie to?

Screenshot_20211127-182402.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 18:41, agat21 napisał:

Oj, nie ma doświadczenia z safe-animal. Zaraz zapytam Mazowszankę na przykład. 

Mozna przerejestrować, ale trzeba wysłać zdjecie dokumentu: umowy adopcyjnej lub zrzeczenia się psa. Wtedy wpisują psa na konto danej osoby, a ona już sama zmienia dane. Po lewej stronie każdego wpisu zwierzęcia znajduje się znaczek oznaczajacy edycję (długopisik). Jak się w niego kliknie to można edytować dane.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 18:51, Mazowszanka13 napisał:

Mozna przerejestrować, ale trzeba wysłać zdjecie dokumentu: umowy adopcyjnej lub zrzeczenia się psa. Wtedy wpisują psa na konto danej osoby, a ona już sama zmienia dane. Jest tam taki znaczek oznaczajacy edycję (długopisik).

Zajrzę na Safe-animal to opisze to bardziej składnie.

Dziękuję 😘

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 18:51, Mazowszanka13 napisał:

Mozna przerejestrować, ale trzeba wysłać zdjecie dokumentu: umowy adopcyjnej lub zrzeczenia się psa. Wtedy wpisują psa na konto danej osoby, a ona już sama zmienia dane. Po lewej stronie każdego wpisu zwierzęcia znajduje się znaczek oznaczajacy edycję (długopisik). Jak się w niego kliknie to można edytować dane.

 

Dzięki 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...