Jump to content
Dogomania

Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku


Recommended Posts

20 minut temu, Tyśka) napisał:

Portos jest przepiękny. 

Ale macie wysyp :(

Wysyp jest, dodatkowo kolejne już widać na ulicach :(

13 minut temu, jankamałpa napisał:

A żaden do domku nie wybył?

Nie chce zapeszać, ale w najbliższym czasie chyba będzie się działo co nie co. Jutro przyjeżdżają Państwo z Pionek (to niedaleko od nas) poznać Lunę.  Dziś dzwoniła Pani z Łodzi o Bianco, bo zobaczyła go na łódzkich Marmurkach (kocia strona- ruru wrzucila wczoraj w nocy, dziś już odzew)...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, aagataa8 napisał:

Wysyp jest, dodatkowo kolejne już widać na ulicach :(

Nie chce zapeszać, ale w najbliższym czasie chyba będzie się działo co nie co. Jutro przyjeżdżają Państwo z Pionek (To niedaleko od nas) poznać Lunę.  Dziś dzwoniła Pani z Łodzi o Bianco, bo zobaczyła to na łódzkich Marmurkach (kocia strona- ruru wrzucila wczoraj w nocy, dziś już odzew)...

Ooo, a ja wyróżniłam jeszcze Lune na Kraków jakby co to podmienie na innego psiaka z tych co mi podesłałaś. Biancko jest uroczy. Elvis ma takie trochę  malo wyraziste zdjęcia :(.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jankamałpa napisał:

Ooo, a ja wyróżniłam jeszcze Lune na Kraków jakby co to podmienie na innego psiaka z tych co mi podesłałaś. Biancko jest uroczy. Elvis ma takie trochę  malo wyraziste zdjęcia :(.

Dziękuję bardzo za wyróżnienie:*

Co do zdjęć postaram się jutro o lepsze;) niestety marny ze mnie fotograf:(

Link to comment
Share on other sites

Próbuj robić zdjęcia z pozycji psa - w tym celu kucnij i pstrykaj na poziomie psich oczu :) Najlepiej wychodzą zdjęcia przy wybraniu zdjęć seryjnych (kiedy psiak jest ruchliwy) - wtedy można wybrać najlepsze zdjęcie. Próbuj też tak łapać, aby były ostre oczka. Najlepiej jest robić zdjęcia z kimś - jedna osoba zajmuje psa, druga skupia się na robieniu zdjęć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, jankamałpa napisał:

Na OLX miałam zapytanie takie bardzo enigmatyczne zapytanie  o Lunę, ale odpisałam,że należy zadzwonić i o wszystko zapytać.

Prawidłowo, dziękuję:*

W ogóle ludzie są niepoważni. Pani do mnie na olx się odezwała o Lunę, wszystko ładnie pięknie, tylko jak przyszło co do czego to Pani sobie " przypomniala" że ma kota w domu i nie wie jak Luna na kota zareaguje. 

Pani z Łodzi dzwoniła o Bianco (Bianco jest w dt z kotem).

Też ładnie było, ale się zmyło. Wysłałam Pani filmiki, gdzie Bianco z kotem sobie siedzą, jedzą itd. Pani ma swoje 3 koty i bardzo zależało jej żeby pies był kociolubny.  Pani podjarana, ale mąż zobaczył filmik i czar prysł. Pies patrzy się na kota, który je. I na pewno ma złe zamiary itd. (dla chętnych mogę wysłać filmik na maila- tu to nie potrafię wstawić , zobaczycie sami)...

Szkoda słów:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2021 o 18:14, Nadziejka napisał:
Sciskam tulam za wszystkie lapunki
Agatko narazie bez mroziskow u was tez? 

U nas dopiero dzisiaj Ewuniu się ociepliło:)

A poza tym walczymy z parwo;(

Portos (na zdjeciu) dostał wczoraj krwawej biegunki, szybko do weta. W nocy wróciłam... Kroplówki, leki, lał sie przez ręce;( myślałyśmy, że już po nim :( Dzisiaj jest lepiej, chodzi sam. Kolejna dawka kroplowek i leków dzisiaj.... Mam nadzieję że z tego wyjdzie

42 minuty temu, jankamałpa napisał:

Grześ znalazł  dom, więc podmieniłam ogloszenie na Moona na Kraków jest wyróżnione do 26.

Dziękuję bardzo:*

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2021 o 21:58, jankamałpa napisał:

z ogłoszenia Luny na Katowice.

Lunka pojechała do swojego domu do Warszawy :) Pani znalazła posta na fb, wrzuconego na adoptuj owczarka:)

Mieli wcześniej psiaki adoptowane z Palucha, niestety odeszły ze starości:( 

Państwo dużo podróżują, Luna będzie jeździła z nimi jako pełnoprawny członek rodziny :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, aagataa8 napisał:

Lunka pojechała do swojego domu do Warszawy :) Pani znalazła posta na fb, wrzuconego na adoptuj owczarka:)

Mieli wcześniej psiaki adoptowane z Palucha, niestety odeszły ze starości:( 

Państwo dużo podróżują, Luna będzie jeździła z nimi jako pełnoprawny członek rodziny :)

Wspaniałe wieści o Lunce! Bardzo się cieszę :)

Natomiast wiadomość o parwo mrozi krew w żyłach, oby Portos wyszedł z tego!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, aagataa8 napisał:

Lunka pojechała do swojego domu do Warszawy :) Pani znalazła posta na fb, wrzuconego na adoptuj owczarka:)

Mieli wcześniej psiaki adoptowane z Palucha, niestety odeszły ze starości:( 

Państwo dużo podróżują, Luna będzie jeździła z nimi jako pełnoprawny członek rodziny :)

To muszę podmienić ogloszenie Lunki na innego psiaka - bo jendo mam nawet wyróżnione, szkoda aby się zmarnowało.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

To muszę podmienić ogloszenie Lunki na innego psiaka - bo jendo mam nawet wyróżnione, szkoda aby się zmarnowało.

Super, jeśli możesz  :*

4 godziny temu, agat21 napisał:

Wspaniałe wieści o Lunce! Bardzo się cieszę :)

Natomiast wiadomość o parwo mrozi krew w żyłach, oby Portos wyszedł z tego!

Portos ma się lepiej, codziennie kroplowki i leki. Siedzi taki osowialy narazie, ale przynajmniej drepcze.  Do weta Jak żeśmy jechały w czwartek to myślałam, że to koniec... A on walczy! Młody jest, ma ok. 6 m-cy

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, aagataa8 napisał:

Super, jeśli możesz  :*

Portos ma się lepiej, codziennie kroplowki i leki. Siedzi taki osowialy narazie, ale przynajmniej drepcze.  Do weta Jak żeśmy jechały w czwartek to myślałam, że to koniec... A on walczy! Młody jest, ma ok. 6 m-cy

matko jedyno 
niechaj bedzie lepiej coraz 
dzielny i wy dzielne ponad wszystko
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:
matko jedyno 
niechaj bedzie lepiej coraz 
dzielny i wy dzielne ponad wszystko

Jest lepiej i to widać, ale do całkowitego wyleczenia długa droga... Teraz przy parwo trzeba uważać na każdy szczegół, żeby nie pozarażać innych psiaków. Jesteśmy uzbrojone w Agrisan i  Virkon i myślę że będzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...