Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

9 godzin temu, Poker napisał:

ewu pewnie ugotowała to co miała w domu. Prawie cały dzień siedzi u weta i pewnie nie ma kiedy zakupów zrobić.

Byłam specjalnie w sklepie tuz obok domu. Chcialam kupić piersi kurczaków z wolnego wybiegu ale nie bylo. Jak Pączek chorował to tylko takie kupowałam, bez świństw, tak przynajmniej zapewniano. Jak mi się uda to polecę tam gdzie zawsze można kupic taki domowy drób. 

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jest pies w tragicznym stanie. Ktoś mu zrobił straszna krzywdę. Oko jest dziwnie wbite, szczeka zwichnięta, Rafi przy nim to tłuścioch. Dziewczyny go karmią. Jest na szczęście w dobrej kondycji ale ktoś go tak zmasakrował. Chcemy go zawieźć do dr Korty do Wieliczki i tam operować. Będziemy zbierać fundusze. W tej chwili jeździ do lecznicy na miejscu. Tu dziewczyny chcą porobić wszystkie badania. Przepraszam że piszę o nim na wątku Rafiego ale też nie mogę przestać o nim myśleć. 

Link to comment
Share on other sites

Jezu, ile tych zmasakrowanych biedaków. :( Ewu, daj znać jak będzie nowy wątek, zbiorka, bazarek. A może na konto Lepsiego Życia można na niego wpłacać, tylko z jakim dopiskiem?

Nieustające kciuki i dobre myśli dla Ciebie i Rafika. Może ta sonda rzeczywiście pomoże lepiej go karmić go wzmocnić? 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, agat21 napisał:

Jezu, ile tych zmasakrowanych biedaków. :( Ewu, daj znać jak będzie nowy wątek, zbiorka, bazarek. A może na konto Lepsiego Życia można na niego wpłacać, tylko z jakim dopiskiem?

Nieustające kciuki i dobre myśli dla Ciebie i Rafika. Może ta sonda rzeczywiście pomoże lepiej go karmić go wzmocnić? 

Tak, na LePsie z dopiskiem "pies ze zwichnięta szczeka".Dziękuję. Sonda mnie przeraża, boję się czy to go nie będzie bolało. 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, rozi napisał:

Ewu, nie biegaj do sklepów, tylko najpierw dzwoń, czy mają. Tu koło mnie są dostawy dobrych kurczaków raz w tygodniu, w czwartki.

Dzisiaj będe muszę o 15 zrobić pa dla szczeniaczka to wstąpię, są po drodze i ustalę kiedy mają dostawy ale faktycznie lepiej dzwonić. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Sonda czasem ratuje życie noworodków szczenięcych, więc jeśli jest szansa na to, aby i uratować Rafiego... ja bym się nie zastanawiała.

Ja zrobię co każe wet ale się martwię. Jak nie ma wyjścia to trzeba wybrać mniejsze zło. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...