Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

19 minut temu, ewu napisał:

Jesteśmy w lecznicy, Rafi pod kroplówką. Czekamy na USG. Przywiozłam kupe., zebralam ja strzykawka :(

 

18 minut temu, ewu napisał:

Wykąpałam go, bardzo delikatnie. 

Niech św. Franciszek mu pomoże!   

Link to comment
Share on other sites

Rafi po badaniu, leży pod kroplówką. Generalnie dramat. Stan zapalny jelit, trzustki. Prostata powiększona, guz nowotworowy około odbytniczy mocno ukrwiony. Nerki też nieprawidłowe. To nie jest przpuklina ale nowotwór. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

ewu, jesteś bohaterką. Wzięłaś na siebie wielką odpowiedzialność i obciążenie psychiczne.

Co proponują weci?

W tej chwili trzeba go wyprowadzić z zapalenia jelit i trzustki. Jelita na USG wyglądają strasznie, Pani doktor nawet test na parwo zrobiła(na wszelki wypadek ale to też trzeba sprawdzić). Mam wyniki krwi, potem poprosze kogoś o wklejenie. Jeśli nie uda się wyleczyć stanów zapalnych to Rafi przegra walkę o życie. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Trzymajcie się. Może biedaczek odnajdzie w sobie jeszcze siły, żeby powalczyć. Dotąd był sam i zdany tylko na siebie. Teraz ma ewu obok, psychicznie może to zdziałać cuda.

Nie wiem czy on mnie dobrze kojarzy. Mecze go podawaniem leków, kroplówek. Muszę mu dawać strzykawka do pysia masę płynów. Wożę do weta no i ta kąpiel... Staram się jak mogę delikatnie, głaszcze i czule mówię przed podaniem każdego specyfiku. W kąpieli chyba było mu dobrze. Wzięłam trykotowe, delikatne koszule nocne, takie po babci i tym go osuszalam bo ręczniki są grubsze a to taki okruszek. Wczoraj Ringer kapal prawie 4 godziny, skończyłam o 1w nocy. Dzisiaj o 20 mam znowu podać ale połowę wczorajszej porcji. Zamówię zaraz podkłady bo w aptece sa po 1,9zl za sztukę. Jutro o 9 mamy być w lecznicy, znowu parę godzin ale ja zrobię wszystko żeby mu pomóc. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Elu ale ja mogę tylko na Whatsappa, mój komputer nie działa a telefon nie wysyła na maile z niewiadomych powodów. Dziękuję :) 

O kurcze, a ja od 7.08. mam nowy telefon, bo jak pamiętasz ten poprzedni miał tylko 8 g pamięci i ciągle się zapychał i musiałam kasować zdjęcia i filmiki przychodzące.  A możesz przesłać normalnie, nie na Whatsappa?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

O kurcze, a ja od 7.08. mam nowy telefon, bo jak pamiętasz ten poprzedni miał tylko 8 g pamięci i ciągle się zapychał i musiałam kasować zdjęcia i filmiki przychodzące.  A możesz przesłać normalnie, nie na Whatsappa?

Elu ja posłalam zdjęcia zanim przeczytałam Twój post. Przepraszam. Na maila nie  działa, najwyżej MMSy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...