Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

14 minut temu, Poker napisał:

Poważna sprawa. On nie może wydalać, dochodzi do zatrucia organizmu. Nie ma apetytu. Błędne koło. Za słaby na operację , a niej  będzie tylko gorzej.  Nie wiadomo co robić.

On w schronisku robił stale kupy.Lejące od paru dni. Wcześniej nie bylo tej przepukliny widac. Był przecież badany, miał mierzona temperaturę. Magda parę dni temu zauważyła kulkę sterczą z pupy. Zrobiła zdjęcie wysłała do wetki no i Pani doktor stwierdziła że to chyba jest  przepuklina. Wczoraj był badany, jutro o 11 USG, bardzo dobry diagnostyk. Strasznie się martwię, źle to wszystko wygląda. 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Aska7 napisał:

Nawet parę dni w kochających ramionach to dużo. Po tym wszystkim.

Tak. On zapewne czuje Twoja troskę Basiu, a Ty nasze wsparcie. Ja mam nadzieję, że przetrzyma najgorsze i będzie mógł być operowany.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

Ja bym go jednak jakoś umyła. Piesek wie, że cuchnie, i jest mu źle z tym.

Strasznie, cały czas o tym myślę ale on się dzisiaj przewraca. Jest taki slaby. Nie wiem co robić, nie chce mu sprawić bólu a z drugiej strony jemu też nie jest pewnie dobrze z tym smrodem. Mam takie chusteczki dla niemowląt, delikatnie go wytrę chociaż nie wiem czy to coś pomoże. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Edytowałaś post. Niemowlęce czasem pachną intensywnie

Spróbuję szmatką z wodą. Delikatnie pachną ale masz słusznośc, dla mnie delikatnie a dla psa to może być zbyt intensywne. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Jeżeli on się nie broni przy obsłudze, to można go wykąpać. Ciepła woda może nawet przynieść mu ulgę, bo działa rozkurczowo.

Nie broni ale jest potwornie slaby. Ledwo żyje :( Nie je, na siłę mu daje strzykawka nutribounda. Wstał i położył się do miski z wodą. Wszystko wylał. To nie ma znaczenia ale pokazuje jego stan. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Może upał też robi swoje, kąpiel może mu nawet pomóc, może go ochłodzi troszkę.. Delikatnie prysznicem jakbyś go polała, co? Nie byłoby mu lżej?

Albo połóżyć go tylko w małej ilości wody  w wannie i tak opłukać bez gwałtownych ruchów. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, omi napisał:

Albo połóżyć go tylko w małej ilości wody  w wannie i tak opłukać bez gwałtownych ruchów. 

To miałam też na myśli. Kąpaliśmy Dolarka  3 x w przeddzień śmierci. Na leżąco ,delikatnie prysznicem.

Kąpiel go nie osłabi , ani nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Aska7 napisał:

Ja bym sobie jednak dała spokój z myciem. To może być dla niego stres.

|Jeśli miałaby to być jego pierwsza kąpiel w życiu, a pewnie by tak było, to może to być dla niego wielki stres. Może bardzo się bać. Ja nie serwowałabym mu takich atrakcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...