Jump to content
Dogomania

Rafi wyniszczony staruszek gaśnie w schronisku. Czy jest dla niego nadzieja?


ewu

Recommended Posts

Z mojego bazarku, który skończył się wczoraj 2.8 będzie ok. 205 zł , obiecałam,ze podzielę na 2 miejsca- więc np. na szpitalik czy transport będzie dla Rafiego  ok.150zł +od męza dla Rafiego- 80zł. tyle deklaruję na teraz/na szybko na szpitalik/transport/karmę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ewu, nie wiesz czy u Molickich w Dąbrowie Górniczej jeszcze funkcjonuje szpitalik? Kiedyś tam zawiozłam prosto ze schroniska szczeniorkę z podejrzeniem parwo na badania i obserwację. Była kilka dni i o ile pamiętam, nie było szczególnie drogo. Bielsko jest kawał drogi od M. Trzeba liczyć jeszcze koszt dowozu, no i musi się znaleźć ktoś, kto ma samochód i może dowieźć, bo wiem, że nam do Katowic dowoził po prostu kierowca ze schroniska. 

Link to comment
Share on other sites

Uzgodniłyśmy z elik , że utarg z mojego bazarku dla Sary i Aurusia będzie teraz przeznaczony dla Rafiego. Parkę uwzględnię w kolejnym bazarku. Rafi jest teraz w większej potrzebie. 205 zł już wpłaciłam na konto elik i ona przeleje je na konto ewu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Martello napisał:

Z mojego bazarku, który skończył się wczoraj 2.8 będzie ok. 205 zł , obiecałam,ze podzielę na 2 miejsca- więc np. na szpitalik czy transport będzie dla Rafiego  ok.150zł +od męza dla Rafiego- 80zł. tyle deklaruję na teraz/na szybko na szpitalik/transport/karmę.

Martuniu wielkie Serca 

 moze ewu zdecyduje ten szpitalik w Bielsku

ciezko ciezko z kazdej strony

jak nasza  ewu w domku ma tyle chorusianych lapucinek

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jaaga napisał:

Ewu, nie wiesz czy u Molickich w Dąbrowie Górniczej jeszcze funkcjonuje szpitalik? Kiedyś tam zawiozłam prosto ze schroniska szczeniorkę z podejrzeniem parwo na badania i obserwację. Była kilka dni i o ile pamiętam, nie było szczególnie drogo. Bielsko jest kawał drogi od M. Trzeba liczyć jeszcze koszt dowozu, no i musi się znaleźć ktoś, kto ma samochód i może dowieźć, bo wiem, że nam do Katowic dowoził po prostu kierowca ze schroniska. 

tak, niestety z Miedar to 100 km. moze jeszcze jutro rano do godz. 10 bedę mieć odp. czy nie znajdzie się miejsce w szpitaliku położonego blizej Miedar. A nie wiecie, czy Rafik ma wykupione jakieś leki? i na ile mu starczą? czy trzeba mu teraz cos na szybko dokupić?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Uzgodniłyśmy z elik , że utarg z mojego bazarku dla Sary i Aurusia będzie teraz przeznaczony dla Rafiego. Parkę uwzględnię w kolejnym bazarku. Rafi jest teraz w większej potrzebie. 205 zł już wpłaciłam na konto elik i ona przeleje je na konto ewu.

O matko! to w skarbonce Rafiego przybywa kaski:) super, dzięki:) Potem będziemy zbierać dla Sary i Aurusia!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Proszę też o stałe deklaracje, moja emerytura jest naprawdę tragiczna. 

Anna G-R deklaruje na Rafiego:

50,00 zł/m-c,
zapłaci 1 dzień w klinice,
dołoży jakąś kwotę do transportu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Uzgodniłyśmy z elik , że utarg z mojego bazarku dla Sary i Aurusia będzie teraz przeznaczony dla Rafiego. Parkę uwzględnię w kolejnym bazarku. Rafi jest teraz w większej potrzebie. 205 zł już wpłaciłam na konto elik i ona przeleje je na konto ewu.

Już zrobiłam przelew na konto Basi. W moim banku pierwsza sesja wychodząca jest o godz. 6:00 więc na pewno jutro kasa będzie na koncie Basi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Proszę też o stałe deklaracje, moja emerytura jest naprawdę tragiczna. 

Stałej dać nie mogę bo też mam byle jaką emeryturę ale czasem dorobię parę groszy i z tej "lewej" kasy zadeklarowałam "dniówkę szpitalikowo-hotelową" Przypominam o danych do przelewu! Trzymam kciuki za "całokształt" akcji.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

 

80zł to 16x5zł.

Dam po 5 za tyle dni, ile będzie tam siedział. Kto jeszcze? 16-20 osób potrzeba

 

2 godziny temu, pyra napisał:

Ja opłacę 1 dobę pobytu w  klinice (80,00 zł). Proszę o nr konta i dokładne wskazówki co napisać w tytule przelewu.

 

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Wpłacę 30 zł.

 

2 godziny temu, omi napisał:

 Za tydzień  Rafi ma miejsce u Kikou. 

Wpłacę 30 zł. 

Znajdę fanty na bazarek. 

 

1 godzinę temu, Martello napisał:

Z mojego bazarku, który skończył się wczoraj 2.8 będzie ok. 205 zł , obiecałam,ze podzielę na 2 miejsca- więc np. na szpitalik czy transport będzie dla Rafiego  ok.150zł +od męza dla Rafiego- 80zł. tyle deklaruję na teraz/na szybko na szpitalik/transport/karmę.

 

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Dam 20 zł. Na chudzinkę.

 

59 minut temu, elik napisał:

Anna G-R deklaruje na Rafiego:

50,00 zł/m-c,
zapłaci 1 dzień w klinice,
dołoży jakąś kwotę do transportu.

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Uzgodniłyśmy z elik , że utarg z mojego bazarku dla Sary i Aurusia będzie teraz przeznaczony dla Rafiego. Parkę uwzględnię w kolejnym bazarku. Rafi jest teraz w większej potrzebie. 205 zł już wpłaciłam na konto elik i ona przeleje je na konto ewu.

 

47 minut temu, elik napisał:

Już zrobiłam przelew 205,00 zł na konto Basi. W moim banku pierwsza sesja wychodząca jest o godz. 6:00 więc na pewno jutro kasa będzie na koncie Basi.


2     dni w klinice pyra i Anna G-R

1     dzień w klinice łącznie: elficzkowa, omi i uxmal

2,8  dnia  Martello wraz z mężem

2,5  dnia z bazarku Poker jutro kasa będzie na koncie

W sumie 8 dni z hakiem

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

 

 

 

 

 

 

 

2     dni w klinice pyra i Anna G-R

1     dzień w klinice łącznie: elficzkowa, omi i uxmal

2,5  dnia z bazarku Poker jutro kasa będzie na koncie

hej jeszcze ode mnie z bazarku ok. 150 zł +od męza 80zł.razem "na teraz" 230zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rozi napisał:

I co, pojedzie do tej kliniki?

Hej, dzwoniłam  dzis do Klinik, które mają szpitaliki i są połozone blizej schronu-ale nie mają dla mnie jeszcze konkretnej odp. mam zadzwonić za 1h, albo wczesniej z odp. do mnie oddzwonią. 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, rozi napisał:

I co, pojedzie do tej kliniki?

 Będę rozmawiala z lecznica która go leczy. On je tylko indyka z ryżem i marchewka, to mu dziewczyny w schronisku gotują. W klinice nikt mu nie będzie gotował. Głowa mnie boli z nerwow, cała noc nie spalam bo nie wiem co robić. Dt na te kilka dni byłby rozwiązaniem idealnym. Dostałby jedzenie i był pod opieką. W lecznicy dostanie kroplówkę, leki  i karme. On karmy nie tknie. Dopoki nie dostawał indyka nie jadł. Muszę dopytać lekarki co ona sądzi o daniu go do klinki. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Martello napisał:

Hej, dzwoniłam  dzis do Klinik, które mają szpitaliki i są połozone blizej schronu-ale nie mają dla mnie jeszcze konkretnej odp. mam zadzwonić za 1h, albo wczesniej z odp. do mnie oddzwonią. 

A gdzie? 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

 Będę rozmawiala z lecznica która go leczy. On je tylko indyka z ryżem i marchewka, to mu dziewczyny w schronisku gotują. W klinice nikt mu nie będzie gotował. Głowa mnie boli z nerwow, cała noc nie spalam bo nie wiem co robić. Dt na te kilka dni byłby rozwiązaniem idealnym. Dostałby jedzenie i był pod opieką. W lecznicy dostanie kroplówkę, leki  i karme. On karmy nie tknie. Dopoki nie dostawał indyka nie jadł. Muszę dopytać lekarki co ona sądzi o daniu go do klinki. 

Wiem że dużo tutaj ludzi się angażuje ale jeśli ma w miarę dobra opiekę tam gdzie jest to......... 

Jak on się czuje? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Wiem że dużo tutaj ludzi się angażuje ale jeśli ma w miarę dobra opiekę tam gdzie jest to......... 

Jak on się czuje? 

Opieke ma dobrą w miarę możliwości schroniskowych. Niestety w nocy tam nikogo nie ma.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Opieke ma dobrą w miarę możliwości schroniskowych. Niestety w nocy tam nikogo nie ma.

jesli to parę dni tylko to może bez sensu go wozić do kliniki? wpakują go do kennela i tak podejrzewam że nikt przy nim 24 na dobę siedział nie będzie :( 

poproszę konto dorzucę grosik 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...