Jump to content
Dogomania

Wszystkie paczki wysłane.bazarek dla Buni i Korabek do 2.8 godz. 20


Martello

Recommended Posts

Dzięki za zaproszenie. Poproszę:

Nr 1 Kosmetyki:
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej), KT 0,30 gr - 20 sztuk
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr - 2 sztuki
Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł - wszystkie sztuki jakie zostały

Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł - 20 sztuk

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt - 10 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt - wszystkie sztuki jakie zostały

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach) - wszystkie sztuki jakie zostały

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt - 5 sztuk

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

i jeszcze:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk - 5 sztuk

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę - 1 sztuka

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  - 10 sztuk

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Negra & Anna napisał:

Czy jeśli ktoś zaproponował cenę za książeczki dla dzieci to znaczy, że są kupione? Nie można licytować?

hej dzięki za odwiedziny na bazarku, ksiązeczki z pozycji 2-sprzedane.

Być moze tego typu ksiązeczki będziemy miec na następnym bazarku po 2.8. Zapytam Eweliny, bo coś mówiła, ze odkładała ksiązeczki na nowy bazarek;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

i jeszcze:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk - 5 sztuk

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę - 1 sztuka

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  - 10 sztuk

hej, wielkie dzięki za odwiedziny i zakupy. Jutro odłożę próbeczki i zrobię podliczenie!

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Shiseido- krem przeciwzmarszczkowy/napinający na dzień i na noc, próbka 1,5 ml- 1zł mamy 1 sztukę

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł mamy dostępnych 8 sztuk (ile próbek odłożyć?)

Próbka Yves Rocher seria sebo vegetal- zel do twarzy 0,50gr/szt mamy 4 sztuki

  Próbka Yves Rocher seria serum vegetal-serum ujędrniające do twarzy 0,50gr/szt mamy dostępne 2 sztuki  

  Próbka Clarins-seria multi active jour ,  Przeciwzmarszczkowy Krem na Dzień do każdego rodzaju skóry 70 gr/szt , mamy dostępną 1 sztukę

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy dostępnych 20 sztuk  (ile próbek odłożyć?)

(Chciałabym po kilka sztuk, nie wiem jakie ilości są dostępne)

Ile próbek Ci odłożyć z tej serii fit?

Z serii fit poproszę 10 sztuk, resztę wszystkie dostępne.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, lunarmermaid napisał:

Z serii fit poproszę 10 sztuk, resztę wszystkie dostępne.

Hej, dzięki za odp.

Czy dobrze zrozumiałam- 5 próbek z serii fit kremu do twarzy i 5 próbek z serii fit balsamu do ciała?

Potwierdź proszę

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Martello napisał:

hej, wielkie dzięki za odwiedziny i zakupy. Jutro odłożę próbeczki i zrobię podliczenie!

 

19 godzin temu, agat21 napisał:

i jeszcze:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk - 5 sztuk

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę - 1 sztuka

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki - 5 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  - 10 sztuk

Hej, poniżej napisałam ile czego Ci odłożyłam, przejrzyj proszę i daj znać czy Ci pasuje!

Nr 1 Kosmetyki:
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej), KT 0,30 gr - 20 sztuk, odłożyłam 11szt. -3,30zł
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr - 2 sztuki (nie mam)
Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł - wszystkie sztuki jakie zostały- 4 x0,40=1,6 zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł - 20 sztuk , 20szt x 0,40= 8zł

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt - 10 sztuk, 10sztx 0,50=5 zł

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt - wszystkie sztuki jakie zostały 26 szt x0,20= 5,20

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach) - wszystkie sztuki jakie zostały 12 szt x1zł=12zł

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt - 5 sztuk  5sztx0,50=2,50

i jeszcze:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki - 5 sztuk, 2szt x1zł=2zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk - 5 sztuk 5sztx1zł=5zł

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę - 1 sztuka 4zł

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki - 5 sztuk, odłożyłam 1 szt =1zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  - 10 sztuk, odłożyłam 3 sztuki x0,50=1,50zł (więcej nie mamy)

Dodatkowo mam krem do twarzy Ziaję seria Gdańskin serum multinawilzające/wygładadząjące 14 szt-1 szt0,20 gr- odłożyć Ci?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Martello napisał:

 

Hej, poniżej napisałam ile czego Ci odłożyłam, przejrzyj proszę i daj znać czy Ci pasuje!

Nr 1 Kosmetyki:
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej), KT 0,30 gr - 20 sztuk, odłożyłam 11szt. -3,30zł
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr - 2 sztuki (nie mam)
Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł - wszystkie sztuki jakie zostały- 4 x0,40=1,6 zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł - 20 sztuk , 20szt x 0,40= 8zł

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt - 10 sztuk, 10sztx 0,50=5 zł

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt - wszystkie sztuki jakie zostały 26 szt x0,20= 5,20

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach) - wszystkie sztuki jakie zostały 12 szt x1zł=12zł

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt - 5 sztuk  5sztx0,50=2,50

i jeszcze:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki - 5 sztuk, 2szt x1zł=2zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk - 5 sztuk 5sztx1zł=5zł

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę - 1 sztuka 4zł

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki - 5 sztuk, odłożyłam 1 szt =1zł (więcej nie mamy)

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  - 10 sztuk, odłożyłam 3 sztuki x0,50=1,50zł (więcej nie mamy)

Dodatkowo mam krem do twarzy Ziaję seria Gdańskin serum multinawilzające/wygładadząjące 14 szt-1 szt0,20 gr- odłożyć Ci?

Odłóż te 14 sztuk Gdańskina :) i dorzuć wszystkie kremy z witaminą C ), jeśli masz jeszcze więcej niż te 20 sztuk, co chciałam :)

Link to comment
Share on other sites

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości(twarz, szyja,dekolt) - KT 20gr/szt – mamy 2 sztuki
Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł-mamy ok.9 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt-mamy 6 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin serum nawijżające/przeciwzmarszczkowe – KT 20 gr/szt mamy 2 sztuki

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach)-mamy 4 sztuki

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt –20 sztuk

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt  20 sztuk

Próbka Yves Roches serum/eliksir –ujędrniający/rozświetlający preparat….0,50gr/szt -1 sztuka

Próbka Clarins produkt koryguje widoczność porów, nadając cerze promienny, wyrównany koloryt. 50 gr/szt-1 sztuka

Himalaya- żel do mycia twarzy-oczyszczający, o działaniu antybakteryjnym 15ml- 1 zł. (mamy kilka tubeczek) - wszystkie tubeczki poproszę

Próbka Lancome, krem renergie multi lift 1zł/szt-jedna sztuka 

Włosy:

Próbka Ziaja szampon mineralny do włosów i skóry głowy- wzmacniający (do włosów suchych, kruchych, łamliwych….)- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)mamy kilka sztuk

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 20 sztuk

Do ciała:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy ok 10 sztuk

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy 1 szt.

Do rąk:

Laura Ashley- krem do rąk, zapach geranium i neroli, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

 

Ja to wzięłam z PW i to co powyżej poproszę

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, agat21 napisał:

Odłóż te 14 sztuk Gdańskina :) i dorzuć wszystkie kremy z witaminą C ), jeśli masz jeszcze więcej niż te 20 sztuk, co chciałam :)

Gosiu do paczki dorzuciłam 14 probek/serum do twarzy Gdańskin i dodatkowo 9 szt z witaminą C.

czyli za Gdańskin wyjdzie 2,80 i z witaminą C 9x0,40=3,60

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Martello napisał:

Gosiu do paczki dorzuciłam 14 probek/serum do twarzy Gdańskin i dodatkowo 9 szt z witaminą C.

czyli za Gdańskin wyjdzie 2,80 i z witaminą C 9x0,40=3,60

Śliczne dzięki! Chociaż mam na imię Agata, to Gosia zdecydowanie mi się też podoba! Dziecku tak żem dała na imię

PIŁKA GUMOWA SMILE, EMOTIKON - Hurtownia Biały

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Aska7 napisał:

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości(twarz, szyja,dekolt) - KT 20gr/szt – mamy 2 sztuki
Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł-mamy ok.9 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt-mamy 6 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin serum nawijżające/przeciwzmarszczkowe – KT 20 gr/szt mamy 2 sztuki

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach)-mamy 4 sztuki

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt –20 sztuk

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt  20 sztuk

Próbka Yves Roches serum/eliksir –ujędrniający/rozświetlający preparat….0,50gr/szt -1 sztuka

Próbka Clarins produkt koryguje widoczność porów, nadając cerze promienny, wyrównany koloryt. 50 gr/szt-1 sztuka

Himalaya- żel do mycia twarzy-oczyszczający, o działaniu antybakteryjnym 15ml- 1 zł. (mamy kilka tubeczek) - wszystkie tubeczki poproszę

Próbka Lancome, krem renergie multi lift 1zł/szt-jedna sztuka 

Włosy:

Próbka Ziaja szampon mineralny do włosów i skóry głowy- wzmacniający (do włosów suchych, kruchych, łamliwych….)- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)mamy kilka sztuk

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 20 sztuk

Do ciała:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy ok 10 sztuk

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy 1 szt.

Do rąk:

Laura Ashley- krem do rąk, zapach geranium i neroli, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

 

Ja to wzięłam z PW i to co powyżej poproszę

 

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości(twarz, szyja,dekolt) - KT 20gr/szt –2,0,20=0,40 zł
Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł-mamy 2 szt. 2x0,40=0,80 zł

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt-mamy 6 sztuk 6x0,20=1,20 zł

Próbka Ziaja seria Gdanskin serum nawijżające/przeciwzmarszczkowe – KT 20 gr/szt mamy 2 sztuki 2 x 0,20=0,40 zł

Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach)-mamy 4 sztuki 4x1 zł=4 zł

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt –10x0,50 gr= 5 zł

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt  20 x0,30= 6  

Próbka Yves Roches serum/eliksir –ujędrniający/rozświetlający preparat….0,50gr/szt -1 sztuka 0,50 gr

Próbka Clarins produkt koryguje widoczność porów, nadając cerze promienny, wyrównany koloryt. 50 gr/szt-1 sztuka 0,50 gr

Himalaya- żel do mycia twarzy-oczyszczający, o działaniu antybakteryjnym 15ml- 1 zł. (mamy kilka tubeczek) - wszystkie tubeczki poproszę 4zł  

Próbka Lancome, krem renergie multi lift 1zł/szt-jedna sztuka  1zł

Włosy:

Próbka Ziaja szampon mineralny do włosów i skóry głowy- wzmacniający (do włosów suchych, kruchych, łamliwych….)- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)mamy kilka sztuk  4zł

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 20 sztuk- 14 zł

Do ciała:

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) 7 x1zł= 7zł

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy 1 szt.  0,50gr

Do rąk:

Laura Ashley- krem do rąk, zapach geranium i neroli, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

Razem za zakupy wyszło 59,3

Link to comment
Share on other sites

Na bazarku tylko z kosmetyków jeszcze takie próbki nam zostały:

Nr 1 Kosmetyki:

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja med. na trądzik różowaty- 1 szt-0,10 gr –mamy kilka sztuk

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt-mamy ok 20 sztuk  
Próbka Ziaja med. Kuracja antybakteryjna, pasta myjąca do twarzy-KT 20gr/szt –mamy kilka sztuk

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt mamy duzą ilośc,ok.30 sztuk

Próbka marki Youth to the People , Kale + Green Tea Spinach Vitamins, Age Prevention Cleanser, płyn oczyszczający do twarzy (o lekkiej konsystencji żelu).Podobno super do skóry trądzikowej, przetłuszczającej się. 1zł/szt-jedna sztuka 

Włosy:
Yves Rocher –detoksytujący peeling do włosów 150 ml- produkt raz uzyty- niedawno otwarty- 7zł

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 3 sztuki
Próbka Ziaja Yego krem do twarzy - KT 20 gr/szt mamy z 5 sztuk
Próbka perfum -salvatore ferragamo –KT 2zł

Do ciała:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria AZS-baza  do kąpieli (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) KT-50 gr (próbka wielgaśna- 7ml)  mamy sporą ilość ok 30 sztuk

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...