Jump to content
Dogomania

Wszystkie paczki wysłane.bazarek dla Buni i Korabek do 2.8 godz. 20


Martello

Recommended Posts

Wraz z Eweliną serdecznie zapraszamy na bazarek. Ewentualny dochód z bazarku chciałybyśmy przeznaczyć na Bunię https://www.dogomania.com/forum/topic/352007-malutka-babinka-na-granicy-życia-i-śmierci-poza-planem-co-było-robić-pod-opieka-w-psiarek-puławy-czy-mamy-tam-kogoś/page/9/#comments i zwierzaki(staruszki) ze Schronu w Korabkach. Po połowie.  Bazarek do 2.8  (ndz) g. 20. Kilka fantów w cenie KT, większość bez ceny minimalnej.


Nr 1 Kosmetyki:

Obecnie dostępne:

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja med. na trądzik różowaty- 1 szt-0,10 gr –mamy kilka sztuk

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt-mamy ok 20 sztuk 
Próbka Ziaja med. Kuracja antybakteryjna, pasta myjąca do twarzy-KT 20gr/szt –mamy kilka sztuk

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt mamy duzą ilośc,ok.30 sztuk

Próbka marki Youth to the People , Kale + Green Tea Spinach Vitamins, Age Prevention Cleanser, płyn oczyszczający do twarzy (o lekkiej konsystencji żelu).Podobno super do skóry trądzikowej, przetłuszczającej się. 1zł/szt-jedna sztuka 

Włosy:
Yves Rocher –detoksytujący peeling do włosów 150 ml- produkt raz uzyty- niedawno otwarty- 7zł

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 3 sztuki
Próbka Ziaja Yego krem do twarzy - KT 20 gr/szt mamy z 5 sztuk
Próbka perfum -salvatore ferragamo –KT 2zł

Do ciała:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria AZS-baza  do kąpieli (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) KT-50 gr (próbka wielgaśna- 7ml)  mamy sporą ilość ok 30 sztuk

nr_3_kosmetyki.jpg

nr_1_kosmetyki.jpg

nr_2_kosmetyki.jpg

nr_4_ksiazki_dla_dzieci.jpg

nr5_slowniki_po_angielsku_dla_dzieci.jpg

nr_8_slownik_obrazkowy_j.angielski.jpg

nr6_obrazkowe_slowniki_do_angielskiego.jpg

nr7_.jpg

nr11_lidl_zagadki_strona.jpg

nr_9_lidl_zagadki.jpg

nr_10_lidl_naklejki.jpg

nr_14_obrazki_z_ksiazki.jpg

nr_12_ksiazki_po_angielsku_dla_dzieci.jpg

nr_13_obrazki_z_ksiazeczki.jpg

nr_16_ilustracje.jpg

nr_15_ksiazka_po_angielsku.jpg

nr_17_ksiązeczka_dla_dzieci.jpg

nr_18_ksiązeczki_materiałowe.jpg

nr_19_gazetki_english metters.jpg

nr_20_ksiązka_o_bulimii.jpg

nr_21_o macierzyństwie.jpg

nr_22_ksiazki.jpg

nr_23_kombinezon.jpg

nr24_ksiazka_kucharska.jpg

nr_25_zabawki_dla_kota.jpg

nr_26_zabawka_pies.JPG

nr_27_woreczki_nowe.JPG

Link to comment
Share on other sites

nr_28_myszki_szczurki_male.jpg.4e08aff9fb52711f00821cde03be4817.jpgnr_29_pareo.JPG.0f1e2e3e42632e977de92fc56e1626fd.JPG

2. Ksiązeczki dla dzieci-nowe lub raz czytane (nadają się na prezent) (zaproponuj cenę)
3.Słowniki do nauki j.angielskiego dla dzieci 4 książeczki (zaproponuj cenę)
4. Obrazkowe książeczki/słowniki do nauki j. angielskiego 3 sztuki  (bez naklejek!) (zaproponuj cenę)   
5.Ksiązeczka z zagadkami i naklejkami (z Lidla) bardzo fajna, zawiera mnóstwo naklejek ze zwierzakami,  nówka KT-10zł
6. Ksiązeczki dla dzieci w j.angielskim, twarda oprawa, w srodku mnóstwo pięknych ilustracji, raczej nie na prezent, ale w bdb stanie (zaproponuj cenę)  
7. Ksiązeczka dla dzieci w j.angielskim, nowa, na grubym kredowym papierze, z pięknymi ilustracjami (zaproponuj cenę)
8. Ksiązeczka dla dzieci(zaproponuj cenę)  
9. Ksiązeczki materiałowe-szeleszczące  4 sztuki (zaproponuj cenę)
10. Ksiązeczka z Biedronki o Słodziakach. "Gang Słodziaków" IV"Przyjaciele mogą wiele,czyli magia z leśnej polany"Pięknie ilustrowana -ilustrował Wojciech Stachyra  KT 10 zł
Nowością w książce są QR-kody, po zeskanowaniu przez dedykowaną aplikacje, podczas czytania będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie. Pozwoli to w jeszcze większym stopniu przenieść się w wyobraźni na magiczną polanę.
11. Gazetki do nauki j. angielskiego 4 sztuki (sprzed kilku lat) (zaproponuj cenę)
12. ksiązka/zeszyt pracy dotyczący  bulimii w j.angielskim (gruba, ma dobre opinie, dość droga-cena na okładce 19 $) (zaproponuj cenę)
13. Ksiązka: „Zasady rodzicielstwa. Jak być dobrym i mądrym rodzicem”  autor: Richard Templar (stan bdb) (zaproponuj cenę)
14. Ksiązka o bulimii, anoreksji (zaproponuj cenę)
15.  Ksiązka: E-marketing w akcji, czyli jak skutecznie wzbudzać pożądanie klientów i zazdrość konkurencji, pod redakcją Konrada Pankiewicza (zaproponuj cenę)
16. Ksiązka: Wystąpienia publiczne (zaproponuj cenę)
17. Kombinezon dla maluszka (ciepły, polarowy, od spodu bawełna) nowy z metką KT 30zł
18. Ksiązka kucharska w db stanie, twarda oprawa (na pierwszej stronie podpis do kogo nalezała ksiązka)  (zaproponuj cenę)  
19 .Zabawki dla kota (materiałowa myszka i zabawka interraktywna- uzywana w bdb stanie, reszta nowa) (zaproponuj cenę)  
20. zabawka dla psa_mufinka-nowa, z metką (zaproponuj cenę)
21. wędka dla kota, nowa (zaproponuj cenę)
22. plastikowe piłeczki/zabawki (z dzwoneczkiem)  dla kota (zaproponuj cenę)
23. Woreczki zero wastowe (różnej wielkości) na warzywa/owoce ( przykładowe zdjęcie) (dzieło Wolontariuszek z Korabek) 1szt. 6 zł
24. Gryzonie z włóczki ok. 12 cm- 12 zł.  (przykładowe zdjęcie) (dzieło Wolontariuszek z Korabek)
25. Pareo
Pareo w " jabłuszka" , z cienkiego materiału (może też służyć jako szal/narzutka na plaży….), wymiary:  szerokość ok.103, dł. 170 cm (zaproponuj cenę)
26. Ksiązka :”Demaskator” Jonh Grisham , kryminał, twarda oprawa, KT-10zł

Link to comment
Share on other sites

Poproszę 

Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -1 szt-0,30 - nie wiem ile masz

Laura Ashley- krem do rąk, zapach: rózy i zielonej herbaty, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Shiseido- krem przeciwzmarszczkowy/napinający na dzień i na noc, próbka 1,5 ml- 1zł

 

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł

 

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Yves Rocher seria sebo vegetal- zel do twarzy 0,50gr/szt

 

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Yves Rocher seria serum vegetal-serum ujędrniające do twarzy 0,50gr/szt

 

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Clarins-seria multi active jour ,  Przeciwzmarszczkowy Krem na Dzień do każdego rodzaju skóry 70 gr/szt

 

20 godzin temu, Martello napisał:

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach)

Chciałabym po kilka sztuk, nie wiem jakie ilości są dostępne.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2020 o 19:42, plastelina napisał:

Poproszę z nr 2 każda książkę po 4 zł

odkładam ksiązeczki, mamy 6 ksiązeczek(stan idealny) za wybrane ksiązeczki wyszło 24zł.

Mamy jeszcze fajną ksiązeczkę o Słodziakach, pozycja nr 10 z fantów;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2020 o 12:21, Nesiowata napisał:

Poproszę:

Ziaja na trądzik różowaty       10 szt

Ziaja na rozszerzone naczynka 10 szt

Ziaja Remodelingo 60+  5 szt

Ziaja krem do stóp   8 szt

Pharmaceris seria T    4 szt

Pharmaceris seria CC  4 szt

 

Hej, sprawdziłam dostępność próbek:

Ziaja na trądzik różowaty       10 szt, mam 10szt (z dłuższym terminem ważności)-1zł

Ziaja na rozszerzone naczynka 10 szt, mam 2 szt-z data 8/2020, policze po 10gr 2x0,10=20 gr

Ziaja Remodelingo 60+  5 szt – nie mamy

Ziaja krem do stóp   8 szt- 7 sztuk- 7x 0,40=2,80zł

Pharmaceris seria T    4 szt- 1 sztuka z terminem ważności 8/2020, policzę po 10gr  

Pharmaceris seria CC  4 szt –tego nie mamy, mamy dermedic bb- 3 sztuki mogę dodać gratis

Razem za wybrane zakupy: 4,10 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2020 o 21:23, lunarmermaid napisał:

 

 

 

 

 

Chciałabym po kilka sztuk, nie wiem jakie ilości są dostępne.

Próbka Shiseido- krem przeciwzmarszczkowy/napinający na dzień i na noc, próbka 1,5 ml- 1zł mamy 1 sztukę

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł mamy dostępnych 8 sztuk (ile próbek odłożyć?)

Próbka Yves Rocher seria sebo vegetal- zel do twarzy 0,50gr/szt mamy 4 sztuki

  Próbka Yves Rocher seria serum vegetal-serum ujędrniające do twarzy 0,50gr/szt mamy dostępne 2 sztuki  

  Próbka Clarins-seria multi active jour ,  Przeciwzmarszczkowy Krem na Dzień do każdego rodzaju skóry 70 gr/szt , mamy dostępną 1 sztukę

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy dostępnych 20 sztuk  (ile próbek odłożyć?)

(Chciałabym po kilka sztuk, nie wiem jakie ilości są dostępne)

Ile próbek Ci odłożyć z tej serii fit?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2020 o 20:28, Jo37 napisał:

Poproszę 

Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -1 szt-0,30 - nie wiem ile masz

Laura Ashley- krem do rąk, zapach: rózy i zielonej herbaty, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

Hej,  sprawdziłam ilości posiadanych próbek:

Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -1 szt-0,30 - nie wiem ile masz- mamy tylko 1 sztukę  0,30zł

Laura Ashley- krem do rąk, zapach: rózy i zielonej herbaty, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości(twarz, szyja,dekolt) - KT 20gr/szt  30 x 0,20=6 zł

do 30 szt o ile masz.

Za wybrane produkty wyszło: 16,30zł

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Martello napisał:

Hej, sprawdziłam dostępność próbek:

Ziaja na trądzik różowaty       10 szt, mam 10szt (z dłuższym terminem ważności)-1zł

 

Ziaja na rozszerzone naczynka 10 szt, mam 2 szt-z data 8/2020, policze po 10gr 2x0,10=20 gr

 

Ziaja Remodelingo 60+  5 szt – nie mamy

 

Ziaja krem do stóp   8 szt- 7 sztuk- 7x 0,40=2,80zł

 

Pharmaceris seria T    4 szt- 1 sztuka z terminem ważności 8/2020, policzę po 10gr  

 

Pharmaceris seria CC  4 szt –tego nie mamy, mamy dermedic bb- 3 sztuki mogę dodać gratis

 

Razem za wybrane zakupy: 4,10 zł

 

Musi być jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2020 o 15:40, Aldrumka napisał:

to ja poczekam, a czy można będzie fanty odebrać w Warszawie ?

Dla kobiet:
Twarz:
Próbka Ziaja kozie mleko mleczny koncentrat młodości(twarz, szyja,dekolt) - KT 20gr/szt –mamy 2 sztuki
Próbka Ziaja jagody acai (do skóry zmęczonej, pozbawionej blasku, wrażliwej), KT 0,30 gr- mamy ok 20 sztuk
Próbka Ziaja cupuacu -krem brązujący– posiadamy 2 szt, KT-0,20 gr
Próbka Ziaja med. na trądzik różowaty- 1 szt-0,10 gr –mamy kilka sztuk

Próbka Ziaja med. na rozszerzone naczynka- 1 szt-0,20 gr/szt -brak
Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit lekki  krem na dzień nawilżająco-dotleniający  KT-0,40zł –mamy pojedyncze sztuki

Próbka Ziaja kuracja dermatologiczna z wit C (profilaktyka zmarszczek) KT-0,40zł-mamy ok.20 sztuk

Probka Ziaja pro krem złuszczający 5% kwas midgałowy+AHA(produkt do użytku domowego-przygotowuje do zabiegu złuszczania) 0,50gr/szt-mamy ok 20-30 sztuk

Próbka Ziaja seria Gdanskin krem do twarzy (SPF 15)(nawilżający)– KT 20 gr/szt-mamy kilkanaście sztuk
Próbka Ziaja med. Kuracja antybakteryjna, pasta myjąca do twarzy-KT 20gr/szt –mamy kilka sztuk

Próbka Pharmaceris seria T (na trądzik)z retinolem, krem na noc 1 szt 0,50 gr-brak
Próbka Pharmaceris seria CC krem tonujący, cera naczyńkowa 1 szt 0,50 gr-brak
Próbka Ziaja seria jeju  biały mus do twarzy na dzień z nutą mięty, granatu i czarnej porzeczki KT-1zł (ładny, świeży zapach)-mamy pojedyncze sztuki

Próbka Ziaja med seria AZS krem kojący nawilżający (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) 0,50gr/szt –mamy duzą ilośc,ok.30 sztuk

Próbka Ziaja med  kuracja lipidowa  krem kojący nawilżający na dzień/na noc (skóra alergiczna, atopowa, odwodniona) 0,30gr/szt mamy duzą ilośc,ok.30 sztuk

Próbka Shiseido- krem przeciwzmarszczkowy/napinający na dzień i na noc, próbka 1,5 ml- 1zł- brak

Próbka Yves Rocher seria sebo vegetal- zel do twarzy 0,50gr/szt -brak

Próbka Yves Rocher seria serum vegetal-serum ujędrniające do twarzy 0,50gr/szt-brak

Próbka Yves Roches serum/eliksir –ujędrniający/rozświetlający preparat….0,50gr/szt -1 sztuka

Próbka Clarins-seria multi active jour ,  Przeciwzmarszczkowy Krem na Dzień do każdego rodzaju skóry 70 gr/szt-brak

Próbka Clarins produkt koryguje widoczność porów, nadając cerze promienny, wyrównany koloryt. 50 gr/szt-1 sztuka

Himalaya- żel do mycia twarzy-oczyszczający, o działaniu antybakteryjnym 15ml- 1 zł. (mamy kilka tubeczek)

Próbka marki Youth to the People , Kale + Green Tea Spinach Vitamins, Age Prevention Cleanser, płyn oczyszczający do twarzy (o lekkiej konsystencji żelu).Podobno super do skóry trądzikowej, przetłuszczającej się. 1zł/szt-jedna sztuka  

Próbka Lancome, krem renergie multi lift 1zł/szt-jedna sztuka  

Pod oczy:
Próbka Ziaja Remodeling 60+ krem pod oczy -1 szt-0,30 gr-brak

Włosy:

Próbka Ziaja szampon mineralny do włosów i skóry głowy- wzmacniający (do włosów suchych, kruchych, łamliwych….)- KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)mamy kilka sztuk
Yves Rocher –detoksytujący peeling do włosów 150 ml- produkt raz uzyty- niedawno otwarty- 7zł

Dla mężczyzn:
Próbka Ziaja Yego żel pod prysznic (3 w 1-twarz, ciało, włosy) dla mężczyzn mamy 3 sztuki- KT-70gr (próbka wielgaśna- 7ml)-mamy z 20 sztuk
Próbka Ziaja Yego krem do twarzy - posiadamy 40 sztuki - KT 20 gr/szt mamy z 20 sztuk
Próbka perfum -salvatore ferragamo -KT2zł

Dla dzieci:
Próbka Pharmaceris 50+ (dla dzieci-od chwili narodzin)zabezpiecza przed nadmiernym nasłonecznieniem wiatrem, zimnem… 0,30 gr-1 szt- pojedyncze sztuki

Do ciała:

Pod prysznic:

Próbka Ziaja seria jeju białe mydło do ciała z nutą mango, kokosa i papai KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) pojedyncze sztuki

Próbka Ziaja ( Baltic Home Spa) seria fit mus nawilżający do ciała zapach mango (antycellutit/ujędrnianie)  KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml)(ładny, świeży zapach) mamy kilka sztuk

Próbka Ziaja seria AZS-baza  do kąpieli (dla niemowląt, dzieci, dorosłych) KT-50 gr (próbka wielgaśna- 7ml)  mamy sporą ilość ok 30 sztuk

Baylis Harding z UK  żel pod prysznic(zapach manarynka i grejfrut) 30 ml KT  4 zł, mamy 1 sztukę

Balsam do ciała:

Próbka Ziaja seria multi modeling serum do ciała antycellulitowe KT-1zł (próbka wielgaśna- 7ml) –mamy pojedyncze sztuki

Próbka Ziaja seria Gdanskin balsam do ciała (nawilżający)– KT 50gr/szt-mamy kilkanaście sztuk  

Do rąk:

Laura Ashley- krem do rąk, zapach geranium i neroli, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł

Laura Ashley- krem do rąk, zapach: rózy i zielonej herbaty, 50 ml (ciepły, kobiecy zapach) (produkt z UK) –KT 10zł-brak

Do pielęgnacji stóp

Próbka Ziaja med. Krem do stóp(regenerujący)- 1 szt-0,40 gr/szt –brak

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2020 o 15:40, Aldrumka napisał:

to ja poczekam, a czy można będzie fanty odebrać w Warszawie ?

fanty mozna odberać w Wawie, mieszkam na Ochocie, okolice Parku Szczęsliwickiego. Mogę tez podrzucić w okolice Pl. Narutowicza czy Centrum. Dopisałam ile jakich próbek mamy na stanie. Czym byłabyś zainteresowana?

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Martello napisał:

fanty mozna odberać w Wawie, mieszkam na Ochocie, okolice Parku Szczęsliwickiego. Mogę tez podrzucić w okolice Pl. Narutowicza czy Centrum. Dopisałam ile jakich próbek mamy na stanie. Czym byłabyś zainteresowana?

dziękuję za odpowiedź - przyda się pewnie paru osobom :)

na razie nie mam czasu, żeby prześledzić co jest  a co juz kupione , itd.

 

nie zapisałaś chyba książeczek, które chciała kupić plastelina

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...