Jump to content
Dogomania

Pies siedzi sam w osamotnieniu


KmaXu

Recommended Posts

Cześć!

Zacznę od wczorajszej nocy, o 5 nad ranem zaczął skauczeć i miał przekrzywiona głowę. Myśleliśmy że chce mu się załatwić Ale to nie pomogło. Doszliśmy do wniosku że coś ma z uszami, jakoś poszliśmy spać z nim i pojechaliśmy do weterynarza. Weterynarz powiedział że nic nie widzi w uszach, możliwe że coś to ugryzlo. Chciałbym dodać że 3 tyg temu pies miał drożdżaki, które zostały wyleczone. I gdy poszedłem z psem na spacer niespodziewanie wyskoczył z krzaków duży pies, który rzucił się na mojego psa. Mój pies ma przeciery łuk brwiowy. Został opatrzony przez nas. Pies ciągle lizał łapę i dotykał rany. Gdy już przeszedł szok, pies zaczął sie zaszywać w sobie, nie reaguje na wołanie, nie chciał zjeść (Ale już coś zjadł). 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Proponowałabym wybrać się dla pewności do jeszcze jednego (innego) weterynarza i zrobić dodatkową kontrolę i potrzebne badania zwłaszcza jeśli weterynarz u którego byliście nie jest zaufany i sprawdzony. Niestety przez Internet ciężko ocenić co może być przyczyną takiego zachowania zwłaszcza że sam atak innego psa był mocno stresujący. 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Arrrson.pl_sklep napisał:

przez Internet ciężko ocenić co może być przyczyną takiego zachowania 

Ale nie jest ciężko potrafić korzystać z internetu,żeby przeczytac datę zamieszczenia postu,na który odpowiadasz...a było to  - ponad rok temu. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...