Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczamy. Bazarek w całości dla Tuptusia/Boryska. Do 26.07.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, omi napisał:

Dzisiaj spotkałam się z Isabel i przekazałam wylicytowany fancik :) 

 

2 godziny temu, Isabel napisał:

Fancik śliczny :) Dziękuję omi za miłe spotkanie :)

 

2 godziny temu, omi napisał:

Miło było Cię poznać :) 

Dziękuję Wam za wiadomość  :)  Szkoda, że mnie z Wami nie było  :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Isabel napisał:

Na przykład :)

Już trwa następny bazarek z piękną kolekcją srebrnych precjozów od omi  co prawda mocno przetrzebionych przez DarkWater, ale w opcji C.W. więc można licytować  :)  Przekazanie nabytedgo fantu/fantów może się znowu odbyć osobiście  :)  Zapraszam  :)  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Głupio mi mocno, że nie zaglądałam tutaj zbyt często. Mam tak gorący czas u siebie... ten rok szalony taki... 

omielik - bardzo jestem wzruszona Waszym zaangażowaniem na rzecz tuptającego Dziadeczka. To, w jak ekspresowym tempie wyczarowałyście bazarek i jak od początku kibicowałyście Psiakowi 0heart.gifDziękuję Wam za troskę o dziadeczka i piękne prowadzenie bazarku. Jego wynik jest POWALAJĄCY! Brawa dla Was ogromne.
Jak już wiecie, Tuptuś tak tuptał, że wytuptał sobie domek stały... co prawda czeka go jeszcze pełna diagnostyka i w razie potrzeby dołożenie się z naszej strony do leczenia, ale... jeśli macie na horyzoncie jakiegoś innego biedaka, któremu przyda się kasiorka albo - z jakichś własnych względów, chciałybyście jednak ofiarować pieniądze z Bazarku na innego psiaka to oczywiście to rozumiem i nie będę się gniewać ;) Więcej napisałam na wątku tuptusia Boryska, więc zapraszam. Tutaj chciałam przede wszystkim jeszcze raz Wam podziękować za tę ciężką pracę przy zbieraniu funduszy dla Dziadusia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyruszyły w drogę fanty do:

Perełka1         -   opłata 16,00 zł
Bogusik           -   opłata 16,00 zł
moja znajoma  -  opłata   9,99 zł
tatankas         -  opłata   9,99 zł

Bardzo proszę o potwierdzenie odbioru na tut. bazarku.

Tym samym wysłane zostały wszystkie fanty, które miały być wysłane. Pozostałe, zgodnie z życzeniem, czekają na zakończenie trwającego obecnie bazarku i będą wysłane łącznie z obu bazarków.

Aby ostatecznie rozliczyć bazarek czekam na 2 wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...