Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Rozliczamy. Bazarek w całości dla Tuptusia/Boryska. Do 26.07.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

15 godzin temu, Gruba Berta napisał:

poprosze w opcji KT nr 1, 2, 3 

 

15 godzin temu, Gruba Berta napisał:

poprosze w opcji KT nr 1, 2, 3  mam nadzieje ze juz mozna ? jest 18.07

Witam serdecznie pierwszą klientkę     429244308_kwiatki6.gif.1cfc08555e1624fc2187c3f03d6ce14e.gif

Można, można  :) Ja przepraszam, że nie ma oficjalnego otwarcia bazarku, ale tak spieszyłam się rano, żeby przed wyjazdem dopisać jeszcze pewne informacje, że zapomniałam napisać, że bazarek już jest czynny  :)

Bardzo dziękuję za przybycie i pomoc psiaczkowi staruszeczkowi.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Witam serdecznie klientkę  :)  z jakiego powodu rezerwacja, bo o nic nie pytasz i na jak długo?

A pytalam niedawno:) O cene:) Poprosze w opcji Kt. Do tego poprosze torebke numer 15 tez kt. Jaki jest rozmiar bluzki bialo- granatowej? I czy moge prosic o szybka wysylke?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Negra & Anna napisał:

Dziękuję za informacje, proszę 4 i 7 kt

 Pięknie dziękujemy :) Świetny wybór. 

10 minut temu, ludwa napisał:

A pytalam niedawno:) O cene:) Poprosze w opcji Kt. Do tego poprosze torebke numer 15 tez kt. Jaki jest rozmiar bluzki bialo- granatowej? I czy moge prosic o szybka wysylke?

Czy chodzi o nr 8? 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, ludwa napisał:

A pytalam niedawno:) O cene:) Poprosze w opcji Kt. Do tego poprosze torebke numer 15 tez kt. Jaki jest rozmiar bluzki bialo- granatowej? I czy moge prosic o szybka wysylke?

Jadę ode początka i nie widziało mi sie tego Twojego późniejszego pytanka  :)
Fanty 15 i 21 już zapisane, a powiedz proszę jaki jest nr bluzki o którą pytasz. Biało granatowych jest kilka  :)

Szybka wysyłka jest możliwa  :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Poproszę o wymiary nr 4

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za przybycie          1602947668_dajekwiat.gif.1f7aab5289916f721b0c46ad6d46ef58.gif 

Bluzka nr 4 już została nabyta  w opcji KT.  Przepraszam, uzupełniłam licytację dopiero przed chwilą. Z powodu przeprowadzki nie mogłam tego zrobić wcześniej.  Może znajdziesz coś innego dla siebie  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...