Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

1 minutę temu, rozi napisał:

Rosół też może być, stopniowo coraz bardziej rozcieńczony. Ładny piesunio, lubię takie załamane uszy.

Rosół jest chudziutki bo dziś kupiłam mu golonkę bez kości i skóry. Ale smak mu odpowiada - wciąga błyskawicznie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Nesiowata napisał:

Rosół jest chudziutki bo dziś kupiłam mu golonkę bez kości i skóry. Ale smak mu odpowiada - wciąga błyskawicznie.

Tak, ale też chodzi o to, żeby nie pił za dużo tego rosołu, bo go zasyci i nie będzie chciał jeść, no tak mi się wydaje, a sama wiesz najlepiej jak to z nim jest. Ja ryż gotowałam na rosole, żeby mi psy nie cedziły przez zęby.

Link to comment
Share on other sites

Jestem nareszcie i ja. Multum czasu zajęła mi dzisiaj kastracja kolejnego złapanego dzikuska. Siedzi bidusiek w kennelku i jeszcze talki niezbyt pewny. Jutro całkiem dojdzie do siebie, a za 4 dni odzyska wolność.

Wczoraj rozesłałam nr konta, ale Basia nie dostała, bo nie może otrzymywać wiadomości. Prześlę SMS-em. Upoważniam do przekazywania numeru konta Grzesia wszystkich, którzy go dostaną tym, którzy o niego poproszą. Proszę tylko napisać o tym na wątku, żebym niepotrzebnie nie podawała po raz drugi.

Grzesiu biedaczysko waży tyle co dobry kot :(

Odnośnie zapłaty za kastrację, to schronisko zwraca część należności.

Ciekawa jestem z jakiego powodu Grześ nie powinien jeść warzyw. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Jestem nareszcie i ja. Multum czasu zajęła mi dzisiaj kastracja kolejnego złapanego dzikuska. Siedzi bidusiek w kennelku i jeszcze talki niezbyt pewny. Jutro całkiem dojdzie do siebie, a za 4 dni odzyska wolność.

Wczoraj rozesłałam nr konta, ale Basia nie dostała, bo nie może otrzymywać wiadomości. Prześlę SMS-em. Upoważniam do przekazywania numeru konta Grzesia wszystkich, którzy go dostaną tym, którzy o niego poproszą. Proszę tylko napisać o tym na wątku, żebym niepotrzebnie nie podawała po raz drugi.

Grzesiu biedaczysko waży tyle co dobry kot :(

Odnośnie zapłaty za kastrację, to schronisko zwraca część należności.

Ciekawa jestem z jakiego powodu Grześ nie powinien jeść warzyw. Czy ktoś wie coś na ten temat?

Nad tymi warzywami też się zastanawiałam dlaczego wet nie wskazał bo przecież np.przy diecie trzustkowej podaje się jak najbardziej ryż z chudym kurczakiem i warzywami.

A za kastrację Schronisko zwraca 100zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2020 o 20:09, rozi napisał:

Tak, ale też chodzi o to, żeby nie pił za dużo tego rosołu, bo go zasyci i nie będzie chciał jeść, no tak mi się wydaje, a sama wiesz najlepiej jak to z nim jest. Ja ryż gotowałam na rosole, żeby mi psy nie cedziły przez zęby.

Na szczęście z tym rosołkiem wciąga też wszystko co jest w misce, bez problemu.

Chyba przybyło mu nieco sił bo wieczorem,m jak zwykle, złapałam go pod pachę aby wynieść na dwór a on zaczął odpychać się łapkami co było dla mnie całkowitym zaskoczeniem. Dziś rano - podobnie. Muszę chwalić nieboraka - do tej pory nigdy nie załatwił się w domu. Teraz jak wyniosę go na dwór to nawet próbuje otrząsać się, obwąchuje wszystko a nawet na chwilę przysiada i próbuje się myć. Kiedy go przyniosłam do domu to nawet próbował coś mruczeć. Wczoraj spotkał się oko w oko z kocicą. Obwąchały się wzajemnie i chłopak odszedł na bok.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Mogli go tam karmić resztkami zupy z obiadu i do tego jest przyzwyczajony. Ciekawa jestem, czy zje twarożek z żółtkiem.

Żółtka mają być gotowane, a woda z mlekiem jakoś mu nie pasuje. Dziś juz po 4 rano, kiedy wrócił z dworu stał przy misce, był głodny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2020 o 08:25, Sowa napisał:

No to zbiera się do życia...

Chyba tak, bo chodząc na dworze jest bardziej wyprostowany, końcówka ogonka sterczy do góry, wącha wszystko co mu wpadnie w oko i nawet dość żwawo maszeruje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Żółtka mają być gotowane, a woda z mlekiem jakoś mu nie pasuje. Dziś juz po 4 rano, kiedy wrócił z dworu stał przy misce, był głodny.

Dlaczego gotowane? Miałam bernardynkę z ropomaciczem i NIC nie chciała jeść, weterynarz powiedział, że mam jej rozcierać żółtko surowego jajka na języku. Nie pamiętam dawkowania tych żółtek, ale przeżyła :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, omi napisał:

Dlaczego gotowane? Miałam bernardynkę z ropomaciczem i NIC nie chciała jeść, weterynarz powiedział, że mam jej rozcierać żółtko surowego jajka na języku. Nie pamiętam dawkowania tych żółtek, ale przeżyła :) 

Nie wiem. Tyle tylko, że wyraźnie podkreślił, ze ma to być żółtko ugotowane na miękko lub twardo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Wczoraj tj. 14.07.2020 r.  na konto Grzesia wpłynęły poniższe kwoty:

  •      50,00 zł  od  Sowa
  •      20,00 zł  od  Anula

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

196879548_dlaWaslove.jpg.9dcffa4fb3f9c57fd3aebe74dd59b8a5.jpg

Eluniu się pomyliłaś.Ja wpłaciłam 50zł.Teraz sprawdziłam w Banku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Eluniu się pomyliłaś.Ja wpłaciłam 50zł.Teraz sprawdziłam w Banku.

Aniu bardzo przepraszam, oczywiście wpłaciłaś 50,00 zł, tak jak jest zapisane w poście rozliczeniowym

Post rozliczeniowy

Deklaracje stałe:

    40,00 zł  -  Agnieszka znajoma elik     wpłacone:  

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
   40,00 zł  

Deklaracje jednorazowe:

       50,00 zł  -  Sowa      wpłacone:   14.07.2020
       50,00 zł  -  Anula      wpłacone:   14.07.2020
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
   100,00 zł  

 

Wpłaty: 

             50,00 zł  -  Sowa  -  14.07.2020 r.
             50,00 zł  -  Anula  -  14.07.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
      
100,00 zł 

 

Wypłaty:

  -  21.06.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

 

Saldo:

..        100,00 zł.

.-.    

= = = = = = = =

     100,00 zł 

 

Wszystkim ofiarodawcom

bardzo serdecznie dziękujemy !!!

 

022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif

W poście bieżącym nie poprawiłam wszystkiego w skopiowanej treści z innego wątku.

Przepraszam   329124015_kwiatki9.gif.34247874fd7891f40090e2379222aad3.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...