Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

 Trzymajcie kciuki za niego!

Ma sie rozumieć, że kciuki będą    1570819333_kciuki1.jpg.84365defbc27ebe67647c5fb548c6021.jpg

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Aha - indyk z ryżem był dobry. Wprawdzie na dwa razy, ale zjadł.

 Pasuje mu posłanie Ptysia, rozłoży się teraz i przysypia. Wydaje mi się, że on bardzo słabo widzi. Ale to nie problem.

Chłopak wie co dobre  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Cudownie, że chłopak zaopiekowany u Nesiowata.

Czy ma już imię, bo nie zauważyłam. Chyba będzie miał inne , a nie Ptyś 3.

Ewu ochrzciła go Aresem. Niespecjalnie reaguje na jakiekolwiek imię, ale może z czasem przywyknie.

A Ptysiem nie może być z uwagi na barwę - jest czarny, podpalany.

7 godzin temu, ewu napisał:

Nesiowata dziękuję:):)

Nie ma za co.

Obudziłam się o 4.30 i od razu wyszliśmy  (Neska również) na dwór. Chłopak sika jak szczeniak. Spokojnie wysikał się i znów śpi. Kiedy wróciliśmy to z kolei Lala zdecydowała się na wyjście. Przez cała noc spokojnie spał, nie było żadnych hałasów. A z pewnością Lala  pyszczyłaby gdyby gdzieś się ruszył. Wczoraj 2 razy pokazał ząbki kiedy Neska za bardzo na niego szczekała. Ale tylko pokazał i na tym się skończyło. Jest spokojny, woli schodzić z drogi.

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, elik napisał:

Ma sie rozumieć, że kciuki będą    1570819333_kciuki1.jpg.84365defbc27ebe67647c5fb548c6021.jpg

Chłopak wie co dobre  🙂

Jest na diecie trzustkowej, przynajmniej przez jakiś czas.  Dostał w posagu torbę karmy, później trzeba będzie zrobić badania jeszcze raz. Ale to przyszłość.

Żadnych niespodzianek po nocy nie było. Jeszcze nie słyszałam aby szczekał.

Oj, przepraszam - słyszałam szczekanie kiedy dziewczyny wyjmowały go z samochodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Śniadanie też będzie na dwie raty.  Ryż z indykiem wciągnął. Ale dołożyłam trochę puszki (zostały jeszcze po pierwszym Ptysiu, który miał problemy z trzustką) i zatrzymał się na tym. Jest z tym jeszcze ryż więc mam nadzieję, że za jakiś czas zje i to. Po śniadaniu znów ułożył się na legowisku i odpoczywa. Zresztą - dziewczyny robią to samo. Psów nie ma w domu. Wczoraj widział się z kotami ale jakoś go nie interesowały. One zresztą też zachowały się tak samo. To nie Lala, która zaczepia je do zabawy.

Łyknął też tabletkę na stawy i odrobaczenie, bez specjalnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2021 o 00:04, Poker napisał:

Nawet kolor smyczy dopasowany do koloru kuperka. Elegant jakiś czy co ?

Akurat taka wpadła mi w oko. I też pomyślałam o pasujących kolorach.

Od wczoraj już nie kuca przy sikaniu tylko lekko ugina łapy. Myślałam, że nie będzie chciał jeść suche karmy ale zaskoczył mnie.  Chociaż i tak placki z jabłkami były najlepsze. Opierał się łapami o stół i węszył. A w nocy wyemigrował do brata. Drzwi byłe otwarte, dziewczyny poszczekiwały więc poszedł sobie. I zamiast na posłaniu - noc spędził na dywaniku koło jego  łóżka. Wpasował się w taki kącik, że miałam problem wyciągnąć go z niego na smyczy. Wyszliśmy na siusiu i w tym czasie Lala szybko pogoniła do brata. Tak więc przymknęłam drzwi (żeby nie było szczekania ) i teraz chłopak leży sobie na posłaniu. Bardzo lubi wszelakie maści głaski i domaga się ich - plącze się wokół nóg, staje na dwóch łapach, zaczepia łapkami. Słowem - sprawia mu to przyjemność. Jutro mam zamiar wybrać się do weterynarza zarejestrować jego chi, niech jeszcze obejrzy jego rany i może dowiem się kiedy będzie można go wykąpać. Wprawdzie mam trochę kataru ale mimo wszystko czuć go. Ale nie próbuje wchodzić na łóżko!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Akurat taka wpadła mi w oko. I też pomyślałam o pasujących kolorach.

Od wczoraj już nie kuca przy sikaniu tylko lekko ugina łapy. Myślałam, że nie będzie chciał jeść suche karmy ale zaskoczył mnie.  Chociaż i tak placki z jabłkami były najlepsze. Opierał się łapami p stół i węszył. A w nocy wyemigrował do brata. Drzwi byłe otwarte, dziewczyny poszczekiwały więc poszedł sobie. I zamiast na posłaniu - noc spędził na dywaniku koło jego  łóżka. Wpasował się w taki kącik, że miałam problem wyciągnąć go z niego na smyczy. Wyszliśmy na siusiu i w tym czasie Lala szybko pogoniła do brata. Tak więc przymknęłam drzwi (żeby nie było szczekania ) i teraz chłopak leży sobie na posłaniu. Bardzo lubi wszelakie maści głaski i domaga się ich - plącze się wokół nóg, staje na dwóch łapach, zaczepia łapkami. Słowem - sprawia mu to przyjemność. Jutro mam zamiar wybrać się do weterynarza zarejestrować jego chi, niech jeszcze obejrzy jego rany i może dowiem się kiedy będzie można go wykąpać. Wprawdzie mam trochę kataru ale mimo wszystko czuć go. Al nie próbuje wchodzić na łóżko!

Bardzo obiecujące wieści  :)

Nesiu kochana, a może by tak nowy wątek???

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Jo37 napisał:

Przynajmniej zmieńcie tytuł bo nadal dotyczy Ptysia nr 1. Ptysia nr 2 nikt 

nie zauważył. A teraz kolejny psiak.

Też o tym myślałam. Może na - Tymczasy u Nesiowata - Ptyś 1, Ptyś 2, Ares...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Od wczoraj już nie kuca przy sikaniu tylko lekko ugina łapy. Myślałam, że nie będzie chciał jeść suche karmy ale zaskoczył mnie.  Chociaż i tak placki z jabłkami były najlepsze. Opierał się łapami p stół i węszył.  było szczekania ) i teraz chłopak leży sobie na posłaniu. Bardzo lubi wszelakie maści głaski i domaga się ich - plącze się wokół nóg, staje na dwóch łapach, zaczepia łapkami. Słowem - sprawia mu to przyjemność.

Al nie próbuje wchodzić na łóżko!

Słowem same dobre wieści :-)) 

A co do wchodzenia na łóżko, to myślę że to tylko  kwestia czasu..... :-))  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...