Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 15.05.2022 o 10:13, elik napisał:

Jakoś mi się przeoczyło, jaką Sunię masz obecnie? Na tymczasie, czy w DS?

Od 2,5 roku mam 3 sunie na stałe. I dlatego nie tymczasujemy. Szkoda mi , ale z drugiej strony nie wiem czy dałabym już radę brać jakieś wypłosze. Wystarczy, że TYćka ciągle jest wypłoszem, a Loczka weszła w fazę późnej starości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2022 o 12:38, Nesiowata napisał:

Dziś świętujemy z Aresem 13 miesięcznicę.  A wydaje mi się, że to było tak niedawno - dzień w którym przyjechał. Niiebiesko- zielony zadek...

Fajne takie miesięcznice, świadomość że pies jest szczęśliwy bo jest nasz, a my jesteśmy szczęśliwe bo jest z nami 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2022 o 12:38, Nesiowata napisał:

Dziś świętujemy z Aresem 13 miesięcznicę.  A wydaje mi się, że to było tak niedawno - dzień w którym przyjechał. Niiebiesko- zielony zadek...

                                             💚Trébol De Cuatro Hojas, Suerte, Trébol imagen png - imagen transparente  descarga gratuita💚

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 1.06.2022 o 22:30, Nadziejka napisał:

         Zagladam mnostwo mnostwo pozdrowiem zasylam

                                                        🍀❤️🍀❤️🍀

Wzajemnie - zdrowia i spokoju życzymy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2022 o 08:14, Nesiowata napisał:

Śpiący Ares mówi wszystkim DZIEŃ DOBRY. Od rana coś za oknem mży i chłopak jakoś nieskory do przebudzenia. Co jakiś czas zmienia tylko pozycję i miejsce.

moje też jakieś śpiące..... taki dzień chyba..... a ja, żeby nie zasnąć w pracy - zaglądam na dogo 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2022 o 08:14, Nesiowata napisał:

Śpiący Ares mówi wszystkim DZIEŃ DOBRY. Od rana coś za oknem mży i chłopak jakoś nieskory do przebudzenia. Co jakiś czas zmienia tylko pozycję i miejsce.

 

Dnia 2.06.2022 o 10:24, mari23 napisał:

moje też jakieś śpiące..... taki dzień chyba..... a ja, żeby nie zasnąć w pracy - zaglądam na dogo 😉

                            Мишка тедди - анимация на телефон от biku №779602 | Maestros

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2022 o 10:13, elik napisał:

 

 

Dnia 2.06.2022 o 10:24, mari23 napisał:

moje też jakieś śpiące..... taki dzień chyba..... a ja, żeby nie zasnąć w pracy - zaglądam na dogo 😉

 

Dnia 2.06.2022 o 08:14, Nesiowata napisał:

Śpiący Ares mówi wszystkim DZIEŃ DOBRY. Od rana coś za oknem mży i chłopak jakoś nieskory do przebudzenia. Co jakiś czas zmienia tylko pozycję i miejsce.

Sercem Dla Fuksia,Zbója I Niespodzianka Zajrzyj Dobrodzieju 22.06

                               63 zl dla Roksi.Rozliczony- wyslany Dziekuje Wam Pieknie! Wielka obnizka!  Przedluzam kramik do 4 lipca! Dokladam fantuski! Dla Roxi malenkiej na  ratunek-zapraszam sercem calunim po roznosci do 30 czerwca g24.00 -  Zakończone - Dogomania

Link to comment
Share on other sites

Ares,mimo iż właściwie żyje w swoim własnym świecie, nie może i¢ę nacieszyć łażeniem po podwórku. Niedawno dreptał prawie godzinę, trochę zjadł i od ponad 20 minut znów spaceruje. Wołałam go - ale podchodzi do drzwi, podnosi łepek do góry, popatrzy i od razu w tył zwrot. Wczoraj o tej porze mżył deszcz więc łaskawie wrócił, dziś nie ma na to najmniejszej ochoty. Za chwilę znów spróbuję ale robię to bez przekonania. Wróci kiedy jemu będzie pasowało.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 21:46, Nesiowata napisał:

Ares,mimo iż właściwie żyje w swoim własnym świecie, nie może i¢ę nacieszyć łażeniem po podwórku. Niedawno dreptał prawie godzinę, trochę zjadł i od ponad 20 minut znów spaceruje. Wołałam go - ale podchodzi do drzwi, podnosi łepek do góry, popatrzy i od razu w tył zwrot. Wczoraj o tej porze mżył deszcz więc łaskawie wrócił, dziś nie ma na to najmniejszej ochoty. Za chwilę znów spróbuję ale robię to bez przekonania. Wróci kiedy jemu będzie pasowało.

                    84 Happy box maci ideas | medve, teddy mackó, képeslapok

Link to comment
Share on other sites

Elik -mam prośbę. Czy mogłabyś zamówić dla Aresa preparat na stawy  z tej strony https://sallivet.pl/produkt/salli-s-organiczne-ziolowe-tabletki-na-stawy-dla-psow/?gclid=EAIaIQobChMI6_zGto-i-AIVjJmaCh1PXgIeEAEYASAAEgIesfD_BwE. Ma  świetne opinie kupujących a Ares znów sobie przypomniał, że może udawać żabę i jakoś nie chce z tego rezygnować. Nie chciałabym fundować mu kolejnych tabletek (chociażby ze względu na wątrobę), które i tak są drogie. Najlepiej dwa opakowania, bo od 100 zł dostawa jest darmowa. Z góry dziękujemy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2022 o 16:13, Nesiowata napisał:

Elik -mam prośbę. Czy mogłabyś zamówić dla Aresa preparat na stawy  z tej strony https://sallivet.pl/produkt/salli-s-organiczne-ziolowe-tabletki-na-stawy-dla-psow/?gclid=EAIaIQobChMI6_zGto-i-AIVjJmaCh1PXgIeEAEYASAAEgIesfD_BwE. Ma  świetne opinie kupujących a Ares znów sobie przypomniał, że może udawać żabę i jakoś nie chce z tego rezygnować. Nie chciałabym fundować mu kolejnych tabletek (chociażby ze względu na wątrobę), które i tak są drogie. Najlepiej dwa opakowania, bo od 100 zł dostawa jest darmowa. Z góry dziękujemy!

Zamówienie

529598417_Areszam..png.f94502e1684995f95fccb17a3283d4a8.png

ares.png.b2aa47b995de21d97683e1162d970c54.png

Przelew

73441172_Aresprzel..png.46b689a86870a85aefb8521e94989119.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2022 o 16:13, Nesiowata napisał:

Elik -mam prośbę. Czy mogłabyś zamówić dla Aresa preparat na stawy  z tej strony https://sallivet.pl/produkt/salli-s-organiczne-ziolowe-tabletki-na-stawy-dla-psow/?gclid=EAIaIQobChMI6_zGto-i-AIVjJmaCh1PXgIeEAEYASAAEgIesfD_BwE. Ma  świetne opinie kupujących a Ares znów sobie przypomniał, że może udawać żabę i jakoś nie chce z tego rezygnować. Nie chciałabym fundować mu kolejnych tabletek (chociażby ze względu na wątrobę), które i tak są drogie. Najlepiej dwa opakowania, bo od 100 zł dostawa jest darmowa. Z góry dziękujemy!

Nesiowata, a Ty stosowałaś już ten preparat u jakiegoś psiaka? Muszę zamówić coś na stawy dla swojego 15-to latka i jestem ciekawa jak on się sprawdza w praktyce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2022 o 22:47, AlfaLS napisał:

Nesiowata, a Ty stosowałaś już ten preparat u jakiegoś psiaka? Muszę zamówić coś na stawy dla swojego 15-to latka i jestem ciekawa jak on się sprawdza w praktyce.

Nie,ale opinie ludzi stosujących są rewelacyjne. A preparat naturalny dlatego chcę spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Preparaty już w drodze  🙂

InPost - Out of the Box
InPost
Poszło!
 
 
 
  Twoja paczka kurierska od:
SALIOMED.PL
wyruszyła w drogę i nie ogląda się za siebie. Przewidujemy, że trafi do Ciebie w kolejnym dniu roboczym.

Kurier InPost podejmie 2 próby doręczenia paczki. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana, zostanie zwrócona do Nadawcy.

Możesz nie mieć jak jej odebrać? Przekieruj ją bezpłatnie do pobliskiego Paczkomatu, Punktu Obsługi Paczek lub na dowolny adres przy pierwotnie wybranej przez siebie ulicy.
 
 
Link to comment
Share on other sites

Tabletki dotarły wczoraj. Od dziś chłopak zaczął brać i będziemy czekać na efekty (mam nadzieję).

A chłopak nadal bardzo dużo drepcze po podwórku. Zwłaszcza wieczorem trzeba czekać i czekać nim zdecyduje się na powrót do domu.Choć wczoraj po południu też kilka razy wychodziłam na próżno - podchodził, popatrzył na mnie i od nowa - w tył zwrot i przed siebie marsz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 10:12, Nesiowata napisał:

Tabletki dotarły wczoraj. Od dziś chłopak zaczął brać i będziemy czekać na efekty (mam nadzieję).

A chłopak nadal bardzo dużo drepcze po podwórku. Zwłaszcza wieczorem trzeba czekać i czekać nim zdecyduje się na powrót do domu.Choć wczoraj po południu też kilka razy wychodziłam na próżno - podchodził, popatrzył na mnie i od nowa - w tył zwrot i przed siebie marsz.

Jaś wędrowniczek  😉  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.06.2022 o 10:12, Nesiowata napisał:

Tabletki dotarły wczoraj. Od dziś chłopak zaczął brać i będziemy czekać na efekty (mam nadzieję).

A chłopak nadal bardzo dużo drepcze po podwórku. Zwłaszcza wieczorem trzeba czekać i czekać nim zdecyduje się na powrót do domu.Choć wczoraj po południu też kilka razy wychodziłam na próżno - podchodził, popatrzył na mnie i od nowa - w tył zwrot i przed siebie marsz.

 

Dnia 16.06.2022 o 19:33, Nesiowata napisał:

I znów "spaceruje"...

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...