Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 20.03.2022 o 22:39, Nadziejka napisał:

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Ciociu przytulam serduchem moze dzis juz juz duzo lepiej u chopczyka

Powoli wraca do poprzedniego stanu. Dni są słoneczne, spaceruje na podwórku bardzo, bardzo z siebie zadowolony. Dziś znów jedziemy na kontrolę. Zobaczymy co dalej.

Wczoraj minął 11 miesiąc naszego wspólnego życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2022 o 05:44, Nesiowata napisał:

Powoli wraca do poprzedniego stanu. Dni są słoneczne, spaceruje na podwórku bardzo, bardzo z siebie zadowolony. Dziś znów jedziemy na kontrolę. Zobaczymy co dalej.

Wczoraj minął 11 miesiąc naszego wspólnego życia.

                            ❤     ❤     ❤  Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...                                                                                                                         ❤     ❤     ❤  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2022 o 09:53, limonka80 napisał:

Same miesięcznice u Was 🙂 Kolejnych życzę - dobrych, wspólnych lat.

Dziękujemy bardzo. Akurat Ares i Fuks przyjechali 20, więc miesięcznice mają wspólne. 

Jesteśmy już po wizycie u weterynarza. Znów 3 zastrzyki i tym razem tabletki na 10 dni. Potem kolejna kontrola. O sterydach teraz nie ma mowy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zrobiło się ciepło i Ares włóczy się po podwórku. Kilka minut temu dopiero raczył wrócić. Przed 20 wychodził, dość długo spacerował. Zawinęłam go do domu. Nie minęła godzina i znów warował cichutko przy drzwiach. Szczęśliwy wymaszerował z domu.  Jakoś jeszcze nie zamierza położyć się, "dorabia" km w kuchni.  Uśmiechnięty od ucha do ucha.                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2022 o 21:54, Nesiowata napisał:

Zrobiło się ciepło i Ares włóczy się po podwórku. Kilka minut temu dopiero raczył wrócić. Przed 20 wychodził, dość długo spacerował. Zawinęłam go do domu. Nie minęła godzina i znów warował cichutko przy drzwiach. Szczęśliwy wymaszerował z domu.  Jakoś jeszcze nie zamierza położyć się, "dorabia" km w kuchni.  Uśmiechnięty od ucha do ucha.                                                                                    

                     Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2022 o 21:54, Nesiowata napisał:

Zrobiło się ciepło i Ares włóczy się po podwórku. Kilka minut temu dopiero raczył wrócić. Przed 20 wychodził, dość długo spacerował. Zawinęłam go do domu. Nie minęła godzina i znów warował cichutko przy drzwiach. Szczęśliwy wymaszerował z domu.  Jakoś jeszcze nie zamierza położyć się, "dorabia" km w kuchni.  Uśmiechnięty od ucha do ucha.                                                                                    

Pimboli - Diddl MBTI - Personality Database™️

Pozdrowionek mnostwo zasylam Cioci Aresiowi lapeczkom braciszkom 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 10:39, Nesiowata napisał:

Ares dziś zaliczył szczepienie. Chłopak chyba już nie ma pieniędzy więc dostanie prezent ode mnie.

Moja Sonieczka też wczoraj dostała kujeczkę w doopeczkę, coby się nie wściekła  🙂 

No i pazureczki znowu obcięte.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 10:47, elik napisał:

Moja Sonieczka też wczoraj dostała kujeczkę w doopeczkę, coby się nie wściekła  🙂 

No i pazureczki znowu obcięte.

 

Dnia 1.04.2022 o 10:39, Nesiowata napisał:

Ares dziś zaliczył szczepienie. Chłopak chyba już nie ma pieniędzy więc dostanie prezent ode mnie.

Sercem Dla Nuteczki ksiazki nowe,bizu,perfum ..I Niespodzianka Guciowi i Aresikowi 19.04

                     Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)

            Pozdrawiam goraco pozdrawiam przytulam 
Zapraszam na kramik Dobreduszki
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 10:39, Nesiowata napisał:

Ares dziś zaliczył szczepienie. Chłopak chyba już nie ma pieniędzy więc dostanie prezent ode mnie.

Jak to się stało, że zauważyłam to dopiero w poście Nadziejki?????

Aruś ma jeszcze na koncie 15,19 zł i na tę kwotę zrobię dzisiaj przelew, a o reszcie pomyślę jak wrócę z cmentarza, bo teraz zaraz jadę uporządkować groby.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2022 o 09:44, elik napisał:

Jak to się stało, że zauważyłam to dopiero w poście Nadziejki?????

Aruś ma jeszcze na koncie 15,19 zł i na tę kwotę zrobię dzisiaj przelew, a o reszcie pomyślę jak wrócę z cmentarza, bo teraz zaraz jadę uporządkować groby.

Nie przelewaj mi tych pieniędzy - chłopak dostał prezent i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2022 o 09:44, elik napisał:

Jak to się stało, że zauważyłam to dopiero w poście Nadziejki?????

Aruś ma jeszcze na koncie 15,19 zł i na tę kwotę zrobię dzisiaj przelew, a o reszcie pomyślę jak wrócę z cmentarza, bo teraz zaraz jadę uporządkować groby.

Nie przelewaj mi żadnych pienieðzy - to po prostu jest ode mnie.Chyba mogę zrobić chłopakowi prezent? Może trochę dziwny, ale tak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.04.2022 o 10:59, Nesiowata napisał:

Nie przelewaj mi żadnych pienieðzy - to po prostu jest ode mnie.Chyba mogę zrobić chłopakowi prezent? Może trochę dziwny, ale tak wyszło.

Jasne, że masz prawo  🙂  No ale i tak trzeba będzie doładować konto Arusia, żeby było trochu grosza, tak na wszelki wypadek. Pomyśle przy robieniu najbliższego bazarku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...