Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 08:56, Nesiowata napisał:

No to dziś mamy 9 miesięcznicę! Szybko zleciało, prawda? Ares trochę pojadł, podreptał na dworze i zadowolony z siebie - śpi.

 

                     Image about heart in Drawings and paintings by Yfie Mennen

Najlepszego zasylam  z mnostwem tulinek i calusow w lapki brzusie 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 17:26, elik napisał:

Odpowiedziałam rano, że masz dobrze z bratem, komputerowcem, ale teraz widzę, że napisałam, ale nie wysłałam. Nie pierwszy raz  🙂 

 

Dnia 24.01.2022 o 10:07, Nesiowata napisał:

Nie ja - brat. Dla mnie to czarna magia.

 

Dnia 24.01.2022 o 09:53, elik napisał:

Cześć Aresku  🙂

A co to za ciekawy awatar masz? Zdolna Dziewczyna z Ciebie  🙂  

 

Dnia 24.01.2022 o 06:05, Nesiowata napisał:

Ares mówi wszystkim poniedziałkowe dzień dobry. On już zdążył wyjść na chwilę na dwór, załatwił co trzeba i od nowa śpi. Pani nie spieszy się za śniadaniem (co jego i tak nie rusza) więc cóż innego można robić?

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

          Pozdrawiam goraco
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 12:25, Nesiowata napisał:

Dziś taka "wspaniała" pogoda, że  nawet Ares nie chciał przekraczać progu domu.

 

Dnia 30.01.2022 o 13:24, elik napisał:

U nas to samo  😞    

U nas też pogoda okropna, ale mój żyjący we własnym Dżekuś spaceruje jak gdyby nigdy nic - idzie z nóżki na nóżkę, obwąchuje każdy krzaczek 5 razy, zatrzumuje się, kontempluje mijane drzewa (praktycznie nie widzi, więc zauważa tylko duże rzeczy) a kiedy wiatr spycha go z chodnika, odwraca się do tyłu ze zdziwieniem "co to było "  :-)) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 16:22, limonka80 napisał:

 

U nas też pogoda okropna, ale mój żyjący we własnym Dżekuś spaceruje jak gdyby nigdy nic - idzie z nóżki na nóżkę, obwąchuje każdy krzaczek 5 razy, zatrzumuje się, kontempluje mijane drzewa (praktycznie nie widzi, więc zauważa tylko duże rzeczy) a kiedy wiatr spycha go z chodnika, odwraca się do tyłu ze zdziwieniem "co to było "  :-))

To jest przykład na to, jak starość czasem pomaga przetrwać trudne chwile.

Link to comment
Share on other sites

W poprzednim poście miało być '' mój żyjący we własnym świecie Dżekuś '' :-))

Przed chwilą mieliśmy powtórkę popołudniowego spaceru - nam wiatr o mało głów nie pourywał, momentami psa zarzucało po całym chodniku, ale Dżekunio zupełnie tym niewzruszony, ignorował nasze próby skrócenia spaceru, dreptał spowrotem na obrany kurs  by w swoim tempie kontynuować przechadzkę jakby to było urocze letnie popołudnie.

Starość chyba rzeczywiście może mieć dobre momenty :-))

Link to comment
Share on other sites

Ares dziś dość późno się obudził. Fuks zdążył wyjść z domu, zjeść śniadanie a on spał. W końcu jakoś się ogarnął, wymaszerował, załatwił wszystko co trzeba i dostojnie wrócił do dalszego spania. Śniadanie ma czas, nie pali się. Sen jest priorytetem, nie ma ważniejszych rzeczy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 07:18, Nesiowata napisał:

Ares dziś dość późno się obudził. Fuks zdążył wyjść z domu, zjeść śniadanie a on spał. W końcu jakoś się ogarnął, wymaszerował, załatwił wszystko co trzeba i dostojnie wrócił do dalszego spania. Śniadanie ma czas, nie pali się. Sen jest priorytetem, nie ma ważniejszych rzeczy.

                       pimboli | Tatty teddy, Diddel maus, Windel winnie

Link to comment
Share on other sites

Księciunio wita się poniedziałkowym rankiem i mówi, że dzisiejsza pogoda bardzo mu nie leży - mokry śnieg to nie jest dobra zabawa. Może lepiej przespać to?                                                    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 08:47, Nesiowata napisał:

Księciunio wita się poniedziałkowym rankiem i mówi, że dzisiejsza pogoda bardzo mu nie leży - mokry śnieg to nie jest dobra zabawa. Może lepiej przespać to?                                                    

U nas pada deszcz i psiaki wróciły ze spaceru z mokrymi ubrankami. Teraz śpią i wcale nie wyglądają na zainteresowane wyjściem na spacer. Zobaczymy jak będzie koło południa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 10:11, elik napisał:

U nas pada deszcz i psiaki wróciły ze spaceru z mokrymi ubrankami. Teraz śpią i wcale nie wyglądają na zainteresowane wyjściem na spacer. Zobaczymy jak będzie koło południa.

Ares obudził się kiedy brat wrócił z pracy. Pokręciła się trochę i stwierdził, że sen jest dobry na wszystko. Zresztą - pozostała dwójka zrobiła to samo. Przywitały się , trochę pokręciły i na nowo śpią. Oczywiście Lala wpakowała się mu do łóżka. Bo jakie inne miejsce jest jej godne? Parter to nie jej bajka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...