Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 20.11.2021 o 12:54, Nesiowata napisał:

A dziś jest 7 m -cy wspólnego życia z Aresem. Dzień słoneczny więc chłopak stara się jak najdłużej być na świeżym powietrzu. Nie słyszy kiedy próbuję go wołać. Drepcze sobie, czasem coś powącha i jest bardzo zadowolony. Tylko do sweterka nie może się przyzwyczaić - jak już go ubiorę to wtedy nie chce się  rozbierać. Najchętniej wtedy spałby w nim. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 12:54, Nesiowata napisał:

A dziś jest 7 m -cy wspólnego życia z Aresem. Dzień słoneczny więc chłopak stara się jak najdłużej być na świeżym powietrzu. Nie słyszy kiedy próbuję go wołać.Drepcze sobie, czasem coś powącha i jest bardzo zadowolony.

Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

Niechaj Wam Bedzie Tylko Dobrze W Zdrowiu Zdrooowenku                                                                      Wszelkim I Spokojnosci        Milion Tulanek Zasylamy 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 13:44, Tyśka) napisał:

A czemu ma się spieszyć i pędzić do Ciebie jak wołasz? 🙂

Może czasem wypadałoby posłuchać? Na szczęście teraz już się naspacerował i śpi snem sprawiedliwych - znów  nic nie słyszy. Ot, takie życie staruszka - pojeść, podreptać i pospać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 16:28, Nesiowata napisał:

Dziś wstąpiłam do weterynarza po receptę na lek dla Aresa na  "dotlenienie" mózgu.Od razu zaznaczam, że wystawienie jej nie zapłaciłam. A w aptece dostałam zamiennik . Tyle, że to jest 60 tabletek (a nie 30 jak na recepcie i tańszy. Skład ten sam. Nie w każdej aptece takie rzeczy mówią.

 

 

DSCF3749_wynik.jpg

 

Dnia 19.11.2021 o 12:56, Nesiowata napisał:

I jeszcze rachunek za Hepatil dla księciunia

 

DSCF3750_wynik.jpg

 

DSCF3749_wynik.jpg

DSCF3750_wynik.jpg

 przepraszam2.jpg.e1ec600637adc243824495b904d3681e.jpg     nie zauważyłam tych paragonów, choć przecież rozmawiałyśmy i mówiłam, że kasa jest, żebyś wstawiła paragon. Już kasa leci. W poniedziałek będzie na koncie.
Czasem trzeba mnie szturchnąć  🙂   Upoważniam Cię do tego.

Przelew

141439143_Aresleki.png.09e1735df1cb992c8c8d8a32c3e37686.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ares dziś, o dziwo, rano zjadł śniadanie. Oczywiście Fuks musiał miskę wyczyścić po swojemu. Ares je powoli, z namysłem. Czasem odpoczywa w trakcie jedzenia. Fuks to pies, który w kosmicznym tempie łyka wszystko co jest w misce i patrzy gdzie jeszcze można coś złapać (albo komuś). Dba chłopak o siebie, w przeciwieństwie do Aresa.O niego trzeba dbać,sam nie myśli o sobie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 11:49, elik napisał:

Dzięki za potwierdzenie  🙂 

Dzisiaj poleciały fanty  I pewnie do środy dolecą  🙂 

Wczoraj wieczorem przyszedł sms więc mam nadzieję, że dziś odbiorę. Ares przez sen mówi wszystkim DOBREGO DNIA i śpi dalej. Wymaszerował na siusiu i ani myślał jeść. Słyszałam rano (nim jeszcze wstałam), że dreptał po kuchni. Nie dospał biedak i musi to nadrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 07:52, Nesiowata napisał:

Wczoraj wieczorem przyszedł sms więc mam nadzieję, że dziś odbiorę. Ares przez sen mówi wszystkim DOBREGO DNIA i śpi dalej. Wymaszerował na siusiu i ani myślał jeść. Słyszałam rano (nim jeszcze wstałam), że dreptał po kuchni.Nie dospał biedak i musi to nadrobić.

Ares ma poważne zadanie - spać odpowiednią liczbę godzin - więc jak w nocy nie dał rady spać, bo miał "zespół niespokojnych nóg" to musi w dzień normę wykonać 😉 moje staruszki też tak mają :)

odwiedzam Areska i cieszę się z dobrych wiadomości ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 22:19, mari23 napisał:

Ares ma poważne zadanie - spać odpowiednią liczbę godzin - więc jak w nocy nie dał rady spać, bo miał "zespół niespokojnych nóg" to musi w dzień normę wykonać 😉 moje staruszki też tak mają 🙂

odwiedzam Areska i cieszę się z dobrych wiadomości ❤️

Dla niego sen jest priorytetem. Dziś  wieczorem, po powrocie ze spaceru, nie dał sobie zdjąć swetra. Twardo w nim śpi. Łatwiej jest go ubrać niż rozebrać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 07:21, Nesiowata napisał:

Dziś chłopak znów nie ociągał się z jedzeniem. Sprawnie mu to poszło.Ale nie położył się od razu. Wprawdzie na dworze nie był zbyt długo, ale zaległości w dreptaniu nadrobił sobie w kuchni. Dopiero teraz położył się (choć jeszcze nie śpi).

 

Dnia 25.11.2021 o 07:52, Nesiowata napisał:

Wczoraj wieczorem przyszedł sms więc mam nadzieję, że dziś odbiorę. Ares przez sen mówi wszystkim DOBREGO DNIA i śpi dalej. Wymaszerował na siusiu i ani myślał jeść. Słyszałam rano (nim jeszcze wstałam), że dreptał po kuchni. Nie dospał biedak i musi to nadrobić.

 

Dnia 25.11.2021 o 22:30, Nesiowata napisał:

Dla niego sen jest priorytetem. Dziś  wieczorem, po powrocie ze spaceru, nie dał sobie zdjąć swetra. Twardo w nim śpi. Łatwiej jest go ubrać niż rozebrać.

                             Wysciskuniaj Ciociu Aresiatko od nas 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 22:30, Nesiowata napisał:

...Dziś  wieczorem, po powrocie ze spaceru, nie dał sobie zdjąć swetra. Twardo w nim śpi. Łatwiej jest go ubrać niż rozebrać.

To w przeciwieństwie do mojego Alficzka  🙂  Ten bardzo niechętnie pozwala się ubierać, a dzisiaj była taka konieczność, bo dzień rozpoczął się obfitą mżawką  😞  Czyżby to już czas jesiennych opadów  😞  Bardzo nie lubię tego okresu.

Link to comment
Share on other sites

Dziś mamy pierwszy śnieg. res  zupełnie zgłupiał - nie wiedział co to takiego i czy w ogóle ma wychodzić. Trochę podumał, w końcu zdecydował się wyjść. Ale tym razem wcale daleko nie poszedł. Zrobił siusiu i myk do domu. Zdecydował się na dalsze spanie. Wczoraj wieczorem padał deszcz ze śniegiem więc psy wymaszerowały w kapotkach. Zdecydowanie bardziej to się chłopakowi podoba - łatwiejsze jest zdejmowanie. Jakoś nie lubi żadnych ubranek. Ale przy jego krótkiej sierści nie ma wyjścia. Wczoraj nawet Fuks musiał założyć paletko żeby za bardzo nie przemoknąć.Ale on to przyjął ze stoickim spokojem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 06:13, Nesiowata napisał:

Dziś mamy pierwszy śnieg. res  zupełnie zgłupiał - nie wiedział co to takiego i czy w ogóle ma wychodzić. Trochę podumał, w końcu zdecydował się wyjść. Ale tym razem wcale daleko nie poszedł. Zrobił siusiu i myk do domu. Zdecydował się na dalsze spanie. Wczoraj wieczorem padał deszcz ze śniegiem więc psy wymaszerowały w kapotkach. Zdecydowanie bardziej to się chłopakowi podoba - łatwiejsze jest zdejmowanie. Jakoś nie lubi żadnych ubranek. Ale przy jego krótkiej sierści nie ma wyjścia. Wczoraj nawet Fuks musiał założyć paletko żeby za bardzo nie przemoknąć.Ale on to przyjął ze stoickim spokojem.

            image.jpeg.9a24f647c484d351ee60a93dd5d931fd.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 00:42, Nadziejka napisał:

Dziś mamy pierwszy śnieg. res  zupełnie zgłupiał - nie wiedział co to takiego i czy w ogóle ma wychodzić.

Czyżby nigdy nie widział śniegu?
Ja moim psiaczkom zawsze ubieram kaftaniki przeciwdeszczowe, nawet gdy już deszcze nie pada, ale jeszcze jest mokro. Moje są niskoskanalizowane i gdy jest mokro, brzuszki są mokre i bardzo zabrudzone piaskiem, ziemią,różnymi drobinkami, jakich pełno jest na ziemi. Gdyby nie kaftaniki, trzeba byłoby je kąpać po każdym "mokrym" spacerze.

 

1-1.jpg.f74f780dd9c9759ad439e6ca7bddeaf3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 13:51, Tyśka) napisał:

... jest corocznie zaskoczony śniegiem tak samo jak kierowcy 🙂 

Może nie tyle kierowcy, co drogowcy 🙂   W listopadzie chwalą się, że są przygotowani do zimy, a ta zawsze ich zaskakuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...