Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dzisiejsza noc też spokojna mimo, że cała trójka spała u mnie. Ares tylko się wysikał i śpi na nowo głębokim snem sprawiedliwego.Czeka mnie wyjazd na badania. A z racji tego, że jestem dziś sama -Ares znów zostanie osobno zamknięty. Jakoś jeszcze nie potrafię zaryzykować pozostawienie ich wszystkich w jednym pomieszczeniu, nie warto ryzykować. Zwłaszcza, że nie jest to kwestia jednej godziny. Podobno strzyżonego Pan Bóg strzyże.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim - Ares raczył wyjść na siku i położył się  na nowo. Tym razem w najmniejszym, lalkowym posłaniu - zadek już się nie zmieścił. Neska leży, jak zwykle, obok posłania a Lala na jednym z większych, schowana pod krzesłem. Cisza, spokój jak i przez całą noc. Jakby żadnego psa w domu nie było. Chłopaka trudno było dobudzić, nie za bardzo wiedział co od niego chcę. Dopiero kiedy przypinałam smycz to otworzył oczy. On śpi bardzo głęboko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2021 o 05:21, Nesiowata napisał:

I paragon za piątkową wyprawę Aresa.

PARAGON_wynik.jpg

Nesiu kochana przepraszam, ale zapomniałam za co ten paragon, a chciałabym jakoś opisać przelew. Przypomnij proszę za co te 45 złociszów.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim - Ares raczył wyjść na siku i położył się  na nowo. Tym razem w najmniejszym, lalkowym posłaniu - zadek już się nie zmieścił. Neska leży, jak zwykle, obok posłania a Lala na jednym z większych, schowana pod krzesłem. Cisza, spokój jak i przez całą noc. Jakby żadnego psa w domu nie było. Chłopaka trudno było dobudzić, nie za bardzo wiedział co od niego chcę. Dopiero kiedy przypinałam smycz to otworzył oczy. On śpi bardzo głęboko.

To prawie nie wiesz, że masz trzeciego psa  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2021 o 09:54, elik napisał:

Nesiu kochana przepraszam, ale zapomniałam za co ten paragon, a chciałabym jakoś opisać przelew. Przypomnij proszę za co te 45 złociszów.

Dzięki za wyjaśnienie  🙂 Już jutro kasa powinna być na Twoim koncie.

Paragon

PARAGON_wynik.jpg.18b878d44937350abfbb8f531bdbad0a.jpg.c37c8c111c0825ca559e4aa07197f5f9.jpg

 

Przelew

459347863_Aresprzelew.png.a81178d8e81b2e7b94fcc52a599c742e.png

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

To prawie nie wiesz, że masz trzeciego psa  🙂

Tak właściwie przy takiej ciszy to nie ma żadnego psa.

Dzisiejszą noc Lala zaliczyła u brata, pozostała dwójka u mnie. I też idealny spokój, Ares nie opuścił posłania. Rano znów nieprzytomny kiedy zakładałam smycz, ale spokojnie wyszedł na dwór z Neską, wysikał się i spokojnie ułożył do dalszego snu (Lala udawała, że nic nie słyszy i do tej pory jeszcze nie wyszła). Ares faktycznie jest psem bezproblemowym tylko trzeba mieć oczy wokół głowy kiedy chodzi bo potrafi znaleźć się w najmniej odpowiednim miejscu. No i coraz bardziej nie lubi "malowania się" na niebiesko, zaczyna mu się to źle kojarzyć. Na szczęście nie reaguje na to zębami, stara się jedynie jakoś wywinąć. Najbardziej zastanawiam się  dlaczego nie interesują go koty, nawet nie stara się je obwąchać kiedy są koło niego. Inne psy też go nie interesują, do kur nie ciągnie. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

Nie było mnie w domu chyba za 3 godziny. I zapomniałam odizolować Aresa. Wróciłam - psy w całości. ogony w górze. Chyba już więcej nie będę musiała ich rozdzielać.

Przypadek był ojcem wielu wynalazków  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...