Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

16 godzin temu, ewu napisał:

Nesiu dziękuję z całego serca ,że chcesz dać biedakowi miłość i opiekę.

Tuli się do człowieka bida kochana.

Dziewczyny pojadą z nim jeszcze do weta bo znalazły guzek w okolicy odbytu.

Martwię się co to.

Matuszenku duduniu sciskam modle aby to tylko zadrapanie jakies bylo
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 18:33, elik napisał:

Słodki misiu  :)  Jak tuli się do człowieka. Będziesz miała Nesiu słodkiego przytulaska  :)

wzruszające, jak on się tuli, aż łzy się kręcą w oczach. Cudownie, że mu się tak poszczęściło <3

Link to comment
Share on other sites

Ewu napisała, że Ares (takie dostał imię żeby choć to mieć własne) bierze leki i nie może doczekać się kiedy opuści schronisko. Nawet sobie spasceruje!

A mnie śnił się Ptyś - patrzył na mnie swym niewidzącym oczkiem i kręcił łebkiem w lewo i prawo...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę ale działo się dużo złego i wiele spraw trzeba było odłożyć.

Ares jest leczony i mam nadzieję ,że wkrótce dostanie zielone światło żeby opuścić schronisko i wyruszyć do Nesiowatej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No i przyjechał chłopak. Jest rozczulający, niepewny ale garnie się do człowieka . Zadek zielony, muszę poczekać z kąpaniem. Trochę się czeszemy. Nawet to mu się podoba. Tylko obydwie panny szczekają na niego siedząc przy moich nogach. A chłopak wychodzi do kuchni potulnie. Nie chciał jeść z miski, zjadł trochę z ręki. Ale tez niewiele.  Może później da się namówić do jedzenia. Zdjęć dziś nie będzie - chłopak musi ochłonąć. Jest drobniutki, choć łapki ma dość wysokie. Taki szaro - bury. Trzymajcie kciuki za niego!

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na spacerze bardzo podobała mu się trawa. Chodzi w swoim wolnym tempie, wącha wszystko. Kupę zrobił, gorzej z sikaniem. Nasikał tylko w domu, wkrótce po przyjeździe.

Aha - indyk z ryżem był dobry. Wprawdzie na dwa razy, ale zjadł.

 Pasuje mu posłanie Ptysia, rozłożył się teraz i przysypia. Wydaje mi się, że on bardzo słabo widzi. Ale to nie problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...