Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Dnia 16.09.2020 o 14:48, Tyśka) napisał:

Nesiowata, jak bardzo smutno :( Aż łzy stanęły mi w oczach. To niesprawiedliwie, że szczęście Ptysiulka trwało tak krótko.

Ale wiem, że dla Ptysia liczyło się to, że to szczęście BYŁO. Zaznał ciepła i dobra, i kochanej troskliwej opieki Nesiowata. Do końca, bo przecież Ciocia pomogła mu przejść na drugą stronę. Umarł godnie, jak chciany i kochany pies - to bardzo dużo.
Nesiowata bardzo Ci za to dziękuję - i za to, że masz otwarte serce na kolejnego nieszczęśnika. Wysyłam Ci ogromne uściski i wyrazy współczucia.

zacytuję, bo przez łzy pisać nie potrafię :(

Przytulam mocno !!!!!

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Nesiowata napisał:

Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Bardzo brak tego cichutkiego psiaka. Dziś rano zapaliłam światło i szukałam go na łóżku żeby wyjść na dwór. Z czasem to minie ale bardzo mi go brakuje.

 tak ciociu tak

przytulam z calunkiej duszy

Link to comment
Share on other sites

   Przeleje 60 zl z kramiku starszego Boryskowego i Grzesiowego na konto                                          skarbnikowej elikowej

             z tego kramku 40 zl bylo dla Grzesinka 

 i pozostalo 60 zl Boryskowe

niechaj posluzy bieduniowi ktory przyjedzie ku Tobie kochana Nesiowa Nasza

!60 zl Boryskowe posylam dla bieduia kt przyjedzie do naszej Nesiowatej Rozliczony dla Grzesia Ptysia 40 zl wyslane. Dla Tuptusia Boryska 60 zl czeka! do 5.08.

                             

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

On jest podobny do Ptysia. Drugie oczko chyba też nie jest zdrowe.

Faktycznie - bardzo podobny. Na drugie oko nie widzi. Wg słów Ewu - jest od niego większy.

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

   Przeleje 60 zl z kramiku starszego Boryskowego i Grzesiowego na konto                                          skarbnikowej elikowej

             z tego kramku 40 zl bylo dla Grzesinka 

 i pozostalo 60 zl Boryskowe

niechaj posluzy bieduniowi ktory przyjedzie ku Tobie kochana Nesiowa Nasza

!60 zl Boryskowe posylam dla bieduia kt przyjedzie do naszej Nesiowatej Rozliczony dla Grzesia Ptysia 40 zl wyslane. Dla Tuptusia Boryska 60 zl czeka! do 5.08.

                             

Dziękujemy Czarodziejko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...