Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

No i jesteśmy po wizycie. Gazik wyciągnięty, wenflon również. Przed ostatnim trochę się broni≤ ale jakoś poszło. Ogólnie nie było źle. Trochę gorzej z jazdą samochodem, bez brata miałabym poważne problemy. Zdjęcie szwów za tydzień. Z kastracją trzeba poczekać aż się wzmocni - co najmniej do końca października. Wszystko będzie zależało jak chłopak szybko zregeneruje siły. Wizyta bez żadnych opłat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

t

Przed chwilą, Poker napisał:

A co robił w samochodzie? Chciał pomagać w kierowaniu ?

Nie, za wszelką cenę chciał wysiąść. Brat, choć waży ponad 100 kg, miał sporo zajęcia. Chłopak jest silny i stara się to wykorzystać. Mam nadzieję, że z czasem mu to przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Nesiowata napisał:

t

Nie, za wszelką cenę chciał wysiąść. Brat, choć waży ponad 100 kg, miał sporo zajęcia. Chłopak jest silny i stara się to wykorzystać. Mam nadzieję, że z czasem mu to przejdzie.

                        Sciskam pozdrawiam lapucinki

                Ciociu kochana zapraszam na kramik maly nowy

                        dla Krzysia Ptysia wyczarowany teraz

Krzysiowi Ptysiowi z Calego Serca do 8.10.Zajrzyj Dobraduszko

                                 60+ Best LucyZ MiloC images in 2020 | shih tzu, dog art, shih tzu dog

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

No i jesteśmy po wizycie. Gazik wyciągnięty, wenflon również. Przed ostatnim trochę się broni≤ ale jakoś poszło. Ogólnie nie było źle. Trochę gorzej z jazdą samochodem, bez brata miałabym poważne problemy. Zdjęcie szwów za tydzień. Z kastracją trzeba poczekać aż się wzmocni - co najmniej do końca października. Wszystko będzie zależało jak chłopak szybko zregeneruje siły. Wizyta bez żadnych opłat.

Jeszcze trzeba opanować odkleszczowke. Cieszę się że gazik już wyjęty. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś jego mordka wygląda zdecydowanie lepiej, nic nie wyłazi ze szwów, trochę przyschło. Pytałam wczoraj czy trzeba to czymś przemywać ale nie, ma zaschnąć samo. W nocy buszował po całym mieszkaniu, teraz w końcu przyszedł i położył się na posłaniu (Lali!), najmniejszym ze wszystkich! Ale spokojnie przysypia. Lala z kolei bardzo upodobała sobie właśnie jego posłanie! Dla mnie niezrozumiałe kontrasty ale widać psy rozumują inaczej. Neska położyła się obok niej, ale już na dywanie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nesiu czas uporządkować prawy finansowe PtysiaII.

Bardzo proszę powiedz co z kasą po Ptysiu i czy chcesz, żebym była skarbnikiem także PtysiaII. Co prawda rozmawiałyśmy o tym, ale myślę, że trzeba o tym powiadomić wszystkich zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Nesiu czas uporządkować prawy finansowe PtysiaII.

Bardzo proszę powiedz co z kasa po Ptysiu i czy chcesz, żebym była skarbnikiem także PtysiaII.

Mam nadzieję, że wpłacający  zgodzą się na to aby pozostałe po Ptyśku pieniądze zostawić dla jego następcy. Może się zdarzyć, że będą mu potrzebne na późniejsze wizyty u weterynarza.e jeszcze wypaść.

Mam nadzieję, że pozostaniesz skarbnikiem -bardzo, bardzo proszę!

Nadziejka pisała, że coś tam jeszcze przelała z bazarków.

I proszę - powiedzcie co zrobić z pozostałą po Ptysiu I karmą dla trzustkowców (z drobiem)? Może ktoś potrzebuje? 3 luźne puszki dałam dziewczynom, które przywiozły chłopaka dla schroniska, zostało jeszcze 12 puszek. Może jest jakiś psiak w potrzebie?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Elu dopisz do wydatków Ptysia 2 20 zł za wizytę u wetki , która skasowała od Nesiowatej za to ,że nic nie zrobiła.

Nie warto, szkoda zachodu.

4 godziny temu, elik napisał:

Mój Aruś jest na diecie trzustkowej.

Ale czy może jeść z drobiem?

3 godziny temu, ewu napisał:

Ojej to koniecznie trzeba wysłać Arusiowi.

Nesiowata czy mozna u Was zamówić  kuriera z odbiorem w domu?

Nigdy takich rzeczy nie załatwiałam, ale z pewnością jest.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2020 o 23:16, Nadziejka napisał:

   Przeleje 60 zl z kramiku starszego Boryskowego i Grzesiowego na konto                                          skarbnikowej elikowej

             z tego kramku 40 zl bylo dla Grzesinka 

 i pozostalo 60 zl Boryskowe

niechaj posluzy bieduniowi ktory przyjedzie ku Tobie kochana Nesiowa Nasza

!60 zl Boryskowe posylam dla bieduia kt przyjedzie do naszej Nesiowatej Rozliczony dla Grzesia Ptysia 40 zl wyslane. Dla Tuptusia Boryska 60 zl czeka! do 5.08.

                             

To te pieniazki 60 zlockow z kramku dla Borysia

 ktore sa juz u skarbniczkowej elikowej

pozdrawiamy brzusienki pozdrawiamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...