Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Siemię wchodzi chłopakowi całkiem nieźle - nawet się oblizuje. Wieczorem zjadł całkiem sporo zmiksowanej papki. Niestety - karmienie łyżeczką. Noc przespana spokojnie na łóżku. Zdążył już zrobić siusiu, zjeść kilka łyżeczek papki i ogólne spanie na nowo. Neska również wmłóciła śniadanie, tylko Lala nie chce jeść (wczoraj jadła dopiero po 22).  

Ptyś robi się coraz bardziej psi. Kiedy go rano głaskałam po kościstych boczkach to tylko pomrukiwał. Na dworze czasem podchodzi żeby go pogłaskać. Jeszce nie całkiem blisko, ale ręką można sięgnąć. Chwilę postoi i idzie dalej spacerować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Ja również wolę te mniejsze.

Ok to zamawiam 3 x 6 szt a 400 g. W sumie 18 puszek a 400 g. Na ile mu to wystarczy?  Może zamówić więcej?

Ptyś ma na koncie 363,77 zł, a zestaw 6x400 g kosztuje 39,80 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Ok to zamawiam 3 x 6 szt a 400 g. W sumie 18 puszek a 400 g. Na ile mu to wystarczy?  Może zamówić więcej?

Ptyś ma na koncie 363,77 zł, a zestaw 6x400 g kosztuje 39,80 zł.

Z pewnością na długo, ja mu gotuję więc puszki będą uzupełnieniem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2020 o 21:56, Nesiowata napisał:

spróbujemy.

Ptysiek kolacjował dziś przez strzykawkę.Trochę mu to nie pasowało, ja też muszę nabrać wprawy. Ale oblizywał się wiec smakowało. dziewczynom dałam do spróbowania papkę - obydwie wylizały dokładnie. Zastanawiam się jednak czy w ten sposób nie oducz≥ę go gryzienia. No, ale to problem przyszłości. Chwilowo chciałabym aby zjadał jak najwięcej. Przedtem ryż wylatywał mu z każdej strony pyska, teraz nareszcie ma choć trochę wypełniacza. Dołożyłam też marchewkę. Mam nadzieję, że w końcu przybierać na wadze. 

Karmienie strzykawka jest bardzo trudne. Z Rafim praktycznie się nie udawało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...