Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

30 minut temu, Anula napisał:

Najlepiej dla Grzesia by było zrobić operację przy narkozie wziewnej.Czy w tej Lecznicy jest taka możliwość?

Zgadzam się z Anulą. 

Przy sterylizacji moją kotkę trzeba było wybudzać, bo był problem z sercem. Musiałam odczekać miesiąc i dopiero przy narkozie wziewnej była operacja. Dodam, że kotka była młodziutka. 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Po prostu w tej chwili jest za słaby aby przetrzymać zabieg. Przy końcu sierpnia mamy się pokazać, jeśli będzie znacznie lepiej to zrobimy badania i będzie decyzja. Teraz musimy jeść i zaokrąglać się. Rano, ledwo wstałam i puściłam go na podłogę (a znów spał ze mną) od razu zameldował się przy misce i czekał.  Wyszliśmy na dwór, wysikał się i znów wrócił pod miskę. teraz już zjadł i położył się na podłodze i dosypia. Jest naprawdę dzielny.

O glukozie będę pamiętać. A tak przy okazji - jaka jest różnica między krzywą cukrzycową a insulinową? Zapomniałam wczoraj o tym.

 

41 minut temu, Nesiowata napisał:

Dziś już kupa normalna - problem z głowy.

Piękna kupa, apetycik, spanie razem w łóżeczku :) wspaniałe wiadomości :) 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Krzywą cukrową i insulinową .Wykonuje się razem. Krzywa insulinowa mówi o poziomie produkcji insuliny. Zdarza się jej nadprodukcja i stąd spadki poziomu cukru. A krzywa cukrowa może być prawidłowa.

Dziękuję za wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

Blondasek spokojnie przespał kolejną noc w łóżku. I muszę go pochwalić - wczoraj wieczorem położyłam go (był zaspany) na posłaniu. Został bez problemu, dal;ej drzemał.  Po jakimś czasie wstał, podszedł do brata, zaczął patrzeć mu w oczy, trącał pyszczkiem. Okazało się, że chce wyjść na dwór. Chciało mu się siusiać. Ponieważ do tej pory nie słyszeliśmy aby szczekał (czasem coś mruczy pod nosem kiedy biorę go pod pachę) więc znalazł inny sposób na zwrócenie uwagi na siebie. Mądry chłopak.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nesiowata napisał:

Blondasek spokojnie przespał kolejną noc w łóżku. I muszę go pochwalić - wczoraj wieczorem położyłam go (był zaspany) na posłaniu. Został bez problemu, dal;ej drzemał.  Po jakimś czasie wstał, podszedł do brata, zaczął patrzeć mu w oczy, trącał pyszczkiem. Okazało się, że chce wyjść na dwór. Chciało mu się siusiać. Ponieważ do tej pory nie słyszeliśmy aby szczekał (czasem coś mruczy pod nosem kiedy biorę go pod pachę) więc znalazł inny sposób na zwrócenie uwagi na siebie. Mądry chłopak.

               SERCE NA DŁONI - Ułóż Puzzle Online za darmo na Puzzle Factory

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Blondasek spokojnie przespał kolejną noc w łóżku. I muszę go pochwalić - wczoraj wieczorem położyłam go (był zaspany) na posłaniu. Został bez problemu, dal;ej drzemał.  Po jakimś czasie wstał, podszedł do brata, zaczął patrzeć mu w oczy, trącał pyszczkiem. Okazało się, że chce wyjść na dwór. Chciało mu się siusiać. Ponieważ do tej pory nie słyszeliśmy aby szczekał (czasem coś mruczy pod nosem kiedy biorę go pod pachę) więc znalazł inny sposób na zwrócenie uwagi na siebie. Mądry chłopak.

                           Ciociu czytam i czytam i czytam i raduje caluni czas az porycze

 Jakze nasz promyczek rozkwita jak odzyl u Was 

         promynio kokane maluczkie 

                 Dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje calem sercem

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Teraz mi się udało, ale cały długi post, który napisałam wcześniej musiałam skasować.

 

Dla pocieszenia powiem Ci, że mi też się to zdarza. Najgorzej, gdy podczas aktualizacji finansów psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, elik napisał:

Dla pocieszenia powiem Ci, że mi też się to zdarza. Najgorzej, gdy podczas aktualizacji finansów psiaczków.

Nauczyłam się już co parę zdań kopiować , bo nieraz szlag mnie trafiał jak post przepadł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...