Jump to content
Dogomania

Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(


Recommended Posts

Grześ wykąpany, wytarty i owinięty w ręcznik  leży zwinięty (cały!) na posłaniu. Nie wiem jak długo, ale teraz nie rusza się, śpi.  Wprawdzie woda była brązowa ale i tak jaśniejsza niż można było się spodziewać. Nie był zbyt zachwycony, ale szybko się zmęczył i  po prostu usiadł w wodzie i czekał na koniec. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Grześ wykąpany, wytarty i owinięty w ręcznik  leży zwinięty (cały!) na posłaniu. Nie wiem jak długo, ale teraz nie rusza się, śpi.  Wprawdzie woda była brązowa ale i tak jaśniejsza niż można było się spodziewać. Nie był zbyt zachwycony, ale szybko się zmęczył i  po prostu usiadł w wodzie i czekał na koniec. 

No to pewnie była dla niego kropka nad i. 

Link to comment
Share on other sites

                     Ciociu Nesiu Najcudowniejsza 

przez przypadek odkrylam watus

 z calego serca pozdrawiam dudunia Grzesinka 

             jakze odzyje u Was Nesinkow 

jakze pieknie ze juz zaczal nowe nowe zycie 

            do jutra iskiereczki

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Grześ wykąpany, wytarty i owinięty w ręcznik  leży zwinięty (cały!) na posłaniu. Nie wiem jak długo, ale teraz nie rusza się, śpi.  Wprawdzie woda była brązowa ale i tak jaśniejsza niż można było się spodziewać. Nie był zbyt zachwycony, ale szybko się zmęczył i  po prostu usiadł w wodzie i czekał na koniec. 

Spokojnej nocy kokanym szkrabuniom  lapeczkom i Cioci

Link to comment
Share on other sites

W nocy biedak jednak wylazł z posłania. Na szczęście nie wymaszerował do kuchni, położył się obok na dywanie. Obudziłam się o 4.30, wzięłam go pod pachę, wyniosłam na dwór i wreszcie sikał, sikał i sikał. Oczywiście - jak suczka. No, ale w końcu jest mu lżej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

                     Ciociu Nesiu Najcudowniejsza 

przez przypadek odkrylam watus

 z calego serca pozdrawiam dudunia Grzesinka 

             jakze odzyje u Was Nesinkow 

jakze pieknie ze juz zaczal nowe nowe zycie 

            do jutra iskiereczki

Witaj Nadziejko u nieboraka.

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry Nesinkom witajj stokroteczku nieboraczku kokany 

Juz Jestes Nesinkiem matuszeczku 

a jak te siusinki ciesza bardzo bardzo

 a  juz szykuje mala niespodzianeczke matuszkowi

 Ciociu Nesiu nasza cudna a moze y tak imionko Matuszek?

lece pedze , wyczarowac dokonczyc kramikowo 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nadziejka napisał:

Dzien dobry Nesinkom witajj stokroteczku nieboraczku kokany 

Juz Jestes Nesinkiem matuszeczku 

a jak te siusinki ciesza bardzo bardzo

 a  juz szykuje mala niespodzianeczke matuszkowi

 Ciociu Nesiu nasza cudna a moze y tak imionko Matuszek?

lece pedze poki jeszcze cos widze , wyczarowac dokonczyc kramikowo 

Chyba będę musiała kogoś poprosić o bazarek imienny bo chłopaka czeka długie, bardzo długie leczenie....

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ muszę wybyć z domu na dwie godziny - chłopak zostanie zamknięty u brata w pokoju. Powoli tam się zadowamia. Wolę nie ryzykować, nigdy nie wiadomo co dziewczynom do łebka przyjdzie a biedaczyna ma tyle sił, że ledwo przebiera łapkami. Jeść jeszcze nie chce, jedynie kawałki indyka są dobre. O karmieniu będziemy myśleć kiedy już wrócę na dobre.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Tak się cieszę jak czytam wieści o Grzesiu. On nigdy nie zaznał. takiej troski.

Wiedziałam, że u Nesiowata Grześ będzie miał dobrą opiekę  :)

Basiu czy wet, który wydał wyniki badań psianka postawił jakąś diagnozę, dał zalecenia?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

W kwestii finansów bardzo proszę o pomoc. Ja mam straszny młyn i szczerze to nie nadaje sie na skarbnika. Kto pomoze? Nie mam śmiałości. pytać wprost ...

A kogo zapytałabyś, gdybyś miała śmiałość   :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Wiedziałam, że u Nesiowata Grześ będzie miał dobrą opiekę  :)

Basiu czy wet, który wydał wyniki badań psianka postawił jakąś diagnozę, dał zalecenia?

Będzie miał raj. Posłałam wyniki Nesiowatej , Martyna miała przekazac zalecenia.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Ciebie Elu ale mi juz głupio.

Tak czułam, dlatego moja prowokacja  :) Wiem, że trzeba pomóc Nesi, a że  mam jedno wolne konto, to pomogę.

Podeślę Basiu Tobie i Nesi nr konta i bardzo proszę, gdyby ktoś chciał wpłacić kasiorkę dla Grzesia, podajcie, upoważniam Was.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, ewu napisał:

Będzie miał raj. Posłałam wyniki Nesiowatej , Martyna miała przekazac zalecenia.

Jak Nesia wróci to pewnie wklei, albo napisze jakie są zalecenia odnośnie  Grzesia. Na pewno trzeba będzie wzmocnić go przed operacją.
Grześ miał badane serduszko, czy są jakieś wskazówki co do ewentualnej operacji?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Tak czułam, dlatego moja prowokacja  :) Wiem, że trzeba pomóc Nesi, a że  mam jedno wolne konto, to pomogę.

Podeślę Basiu Tobie i Nesi nr konta i bardzo proszę, gdyby ktoś chciał wpłacić kasiorkę dla Grzesia, podajcie, upoważniam Was.

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Tak czułam, dlatego moja prowokacja  :) Wiem, że trzeba pomóc Nesi, a że  mam jedno wolne konto, to pomogę.

Podeślę Basiu Tobie i Nesi nr konta i bardzo proszę, gdyby ktoś chciał wpłacić kasiorkę dla Grzesia, podajcie, upoważniam Was.

Poczekajmy jeszcze na Nesię, czy odpowiada Jej takie rozwiązanie. Może ma inne plany.

Link to comment
Share on other sites

O ile dobrze doczytałam, Grzesia czeka operacja - usunięcie nowotworu jądra. Jaki jest orientacyjny koszt takiej operacji, oczywiście gdy Grześ na tyle dojdzie do sił, aby mógł wytrzymać operację?

Gdy będzie wiadomo,kto jest skarbnikiem, proszę o nr konta, dorzucę 50 zł na koszty operacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...