Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Dnia 17.07.2022 o 21:42, Poker napisał:

Do kiedy trzeba trzymać kciuki ?

Miałyśmy nadzieję na telefon dzisiaj, ale zaczekamy do jutra. Pani mówiła cos o wzięciu urlopu na środę, kiedy ewentualnie Anecik zawiozłaby sunię z Arkiem. Państwo mieli wątpliwości, czy powinni zabierać Natkę z miejsca, które ona uważa za dom. 

Alaskan wyśle do nich jutro sms. Nie chcemy ponaglać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 10:55, Poker napisał:

HURAAAAAAAAAAAAAAA

Ciekawe czy Anecik też się tak cieszy.

Anecik bardzo sie cieszy i az się popłakała. Bo twierdzi, że to naprawdę dom dla Natki 🙂

 

Alaskan - Joasiu, jesteśmy Ci z Ellig bardzo, bardzo wdzięczne za wzięcie na siebie tych telefonów i wyłuskania tego jednego domku ❤️ Oby wszystko dobrze się ułożyło 🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zostawmy ogłoszenia jeszcze chwilkę...

Pan Krzysztof obiecał informacje na bieżąco. Odetchniemy jak sunia pojedzie.

To trudna adopcja...Natka to "wyjątkowa" sunia, pod każdym względem. Dlatego rodzina też musiała być "wyjątkowa". Czy podołają? Czas pokaże..Ja myślę pozytywnie.

Adopcja Natki to adopcja roku!! Trzymajcie proszę kciuki za tą śliczną ale jakże skrzywdzoną sunieczkę. Oby w miarę szybko zrozumiała i zaakceptowała zmianę. 

Mam nadzieję, że piesek rezydent chociaż trochę jej pomoże w szybszej aklimatyzacji.

293376473_1484288755363591_4310167043393033781_n.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 09:53, Ellig napisał:

Bardzo mocno trzymam kciuki za Natkę. 

Dzisiaj jedzie do domu. 

Trzymam. Mam nadzieję że p. Krzysztof się odezwie i opowie jak wygladają pierwsze chwile z Natką.

Musimy być jednak cierpliwe, trzeba dać wszystkim czas..

Jak tylko dostanę jakieś info to na pewno zaraz napiszę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Natka została w swoim własnym domu! Ma do dyspozycji piękny 2000 metrowy dobrze ogrodzony teren. W przyszłości spacery. Państwo pełni zrozumienia dla jej przerażenia. Psiak już chciał się z nią bawić, ale to jeszcze dla Natki za wcześnie. Wskoczyła na kanapę, potem ułożyła się na kocyku przywiezionym przez Anetę z ich domu. 

Będzie dobrze, ale chwilę to potrwa, bo Natka jest wyjątkowo wrażliwą sunieczką. 

Nie mogę w to nadal uwierzyć, ale ta adopcja stała się faktem...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...