Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

22 godziny temu, Poker napisał:

Jak ona mi się podoba.

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Mnie też :) Śliczna, sarenkowata.

Piękna jest, ale jak widzi smycz, dostaje szału... Na dziś, podchodzi na dworze do Anety na głaski. To i tak bardzo dużo, czekamy spokojnie na dalsze postępy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2020 o 19:16, Ewa Marta napisał:

 

Piękna jest, ale jak widzi smycz, dostaje szału... Na dziś, podchodzi na dworze do Anety na głaski. To i tak bardzo dużo, czekamy spokojnie na dalsze postępy.

Z moim (od maja} tymczasem Lilkiem jest tak samo. Polubił głaski. Ale na próbę przypięcia smyczy dostaje szału. Mimo, że na smyczy kładę mu chrupki podczas karmienia i to mu nie przeszkadza. I tak kolejny miesiąc mija. Potrzeba dużo czasu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2020 o 14:55, Ewa Marta napisał:

Natka podobnie jak pozostałe psiaki musi zostać przeleczona 10-dniowa kuracja Aniprazolem w związku z lambliami. Koszt to 70 zl za kurację:(

Te lamblie to koszmar  :(

Fajnie się dziewczynki zakumplowały

  •  
 

122223303_292995481656182_1820770820623412439_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj chciałam wstępnie policzyć ile nam zabraknie pieniędzy do opłacenia naszych 5 podopiecznych w hotelikach. Zanim to zrobiłam weszłam na konto, a tam niespodzianka:) Małgosia od Wiki i Dory wpłaciła nam kolejny raz 100 zł dla psiaków:) Bardzo, bardzo dziękujemy!!! Cała kwota zasili konto Natki, która miała już minus. To wielka pomoc, bardzo jesteśmy wdzięczne!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Opłaciłam pobyt Natki w hoteliku. Niestety i u niej mimo pomocy Rafała i Małgosi i moich kolegów z pracy mamy minus. Tutaj -129,72 zł:( Mocno przestrzeliłyśmy biorąc pod opiekę aż 5 psiaków:( Miałam nadzieję, że chociaż Figa szybko znajdzie domek:(

Ciężko Wam zapewne, ale uratowałyście aż 5 psich istnień. W przyszłym bazarku uwzględnię Wasze potrzeby. Powoli pieski znajdą domki i będzie wielka radość. Trzymam za to kciuk   :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Ciężko Wam zapewne, ale uratowałyście aż 5 psich istnień. W przyszłym bazarku uwzględnię Wasze potrzeby. Powoli pieski znajdą domki i będzie wielka radość. Trzymam za to kciuk   :)

Elu, zrobilybysmy jeszcze raz to samo. Martwię się tylko, jak damy radę , ale przecież zawsze jakoś udaje...

Bardzo dziękujemy za kolejną zaoferowana pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...