Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Dzwoniła do mnie pani, która adoptowała od nas w 2012 r. Braszkę, sunię z Radys. Sunia umarła w sierpniu po 2 latach leczenia z powodu Cushinga. Wraz z mężem dojrzeli do adopcji kolejnego pieska. Pomyślałam o Loni. I mam pytanie dlaczego Lonia ma mieć dom bez dzieci? Państwo będą mieć za parę miesięcy wnusię, która będzie mieszkać osobno ,a le na pewno będzie odwiedzać dziadków.

Na tym samym podwórku mieszka kot i pies, więc jest ważne, by Lonia nie goniła ich po spotkaniu. Oczywiście wszystkie zwierzaki mieszkają w mieszkaniach.

Wizyta przedA nie jest potrzebna.

Spytam jeszcze jak sytuacja wygląda u Loni od Toli.

Gdzie są linki do ogłoszeń Natki ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2022 o 19:46, Poker napisał:

Dzwoniła do mnie pani, która adoptowała od nas w 2012 r. Braszkę, sunię z Radys. Sunia umarła w sierpniu po 2 latach leczenia z powodu Cushinga. Wraz z mężem dojrzeli do adopcji kolejnego pieska. Pomyślałam o Loni. I mam pytanie dlaczego Lonia ma mieć dom bez dzieci? Państwo będą mieć za parę miesięcy wnusię, która będzie mieszkać osobno ,a le na pewno będzie odwiedzać dziadków.

Na tym samym podwórku mieszka kot i pies, więc jest ważne, by Lonia nie goniła ich po spotkaniu. Oczywiście wszystkie zwierzaki mieszkają w mieszkaniach.

Wizyta przedA nie jest potrzebna.

Spytam jeszcze jak sytuacja wygląda u Loni od Toli.

Gdzie są linki do ogłoszeń Natki ?

Myślałam, ze sa w 1 poście ale zaraz poszukam.
https://www.olx.pl/d/oferta/kto-pokocha-mala-natke-CID103-IDM6OpV.html

 

Link to comment
Share on other sites

Taka wiadomość dzisiaj dostałam a pro po Natki na OLX
jolantanasalska57

Skrzywdzona już raz,czy można ryzykować jeszcze raz czy bardziej?jeśli z takim trudem i oporem przekonywała się do obecnych opiekunów ,to czy można rozporządzać stworzeniem jak przedmiotem Łatwo przychodzi wzruszenie serc u innych,a czemu u siebie tego wzruszenia się nie pobudza ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 18:21, Ellig napisał:

Taka wiadomość dzisiaj dostałam a pro po Natki na OLX
jolantanasalska57

Skrzywdzona już raz,czy można ryzykować jeszcze raz czy bardziej?jeśli z takim trudem i oporem przekonywała się do obecnych opiekunów ,to czy można rozporządzać stworzeniem jak przedmiotem Łatwo przychodzi wzruszenie serc u innych,a czemu u siebie tego wzruszenia się nie pobudza ?

Najwyraźniej człek nie zrozumiał ogłoszenia. Myślę, że dobrze byłoby ją/jego uświadomić w czym rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 18:21, Ellig napisał:

Taka wiadomość dzisiaj dostałam a pro po Natki na OLX
jolantanasalska57

Skrzywdzona już raz,czy można ryzykować jeszcze raz czy bardziej?jeśli z takim trudem i oporem przekonywała się do obecnych opiekunów ,to czy można rozporządzać stworzeniem jak przedmiotem Łatwo przychodzi wzruszenie serc u innych,a czemu u siebie tego wzruszenia się nie pobudza ?

Zapytaj ją może Eluś, może ma chęć przejąć utrzymanie Natki ... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon o Natkę z Czeladzi. Pani po 60, dwa koty po przejściach, adoptowane w domu,...Koteczka lękowa. Pani zadzwoniła bardziej aby pogadać niż wypytać o Natkę. Opowiadała, jak to wnuczka nosi kotkę (ta lękową) a ona tego nie lubi i później się chowa i ucieka przed tą wnuczką...

Uwierzcie mi, nie wytrzymałam....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 12:00, Alaskan malamutte napisał:

Miałam telefon o Natkę z Czeladzi. Pani po 60, dwa koty po przejściach, adoptowane w domu,...Koteczka lękowa. Pani zadzwoniła bardziej aby pogadać niż wypytać o Natkę. Opowiadała, jak to wnuczka nosi kotkę (ta lękową) a ona tego nie lubi i później się chowa i ucieka przed tą wnuczką...

Uwierzcie mi, nie wytrzymałam....

Och, przykro mi...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 11:08, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj wieczorem zadzwonił młody pan z Wrocławia. 

Rozmowa..hm...jak "gęś z prosięciem" ..

Ja swoje a pan swoje...Do tego pan się jąkał i chyba był pod wpływem alkoholu...Grzecznie się rozłączyłam... 

Szkoda, ze ludzie nie czytają ogłoszeń  ..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 15:37, Alaskan malamutte napisał:

No nie czytają..pan chcial iść zobaczyć sunię, bo przecież jest we Wroclawiu...

To mnie chyba najbardziej irytuje w ludziach. 

 

Natka za to dostała 50 zł od Kasi K. Bardzo serdecznie dziękujemy za jej stałe wsparcie naszych podopiecznych 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Część osób myśli, że ogłaszająca osoba chce oddać swojego psa, jeżeli jest w nim napisane np. oddam psa w dobre ręce.

Nieraz miałam telefony z pretensjami dlaczego chcę oddać swoją sunię, mimo że nie dawałam ogłoszeń z taką treścią.

po wytłumaczeniu o co chodzi, niektóre osoby dziękowały za to , że pomagam psom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 22:29, Poker napisał:

Część osób myśli, że ogłaszająca osoba chce oddać swojego psa, jeżeli jest w nim napisane np. oddam psa w dobre ręce.

Nieraz miałam telefony z pretensjami dlaczego chcę oddać swoją sunię, mimo że nie dawałam ogłoszeń z taką treścią.

po wytłumaczeniu o co chodzi, niektóre osoby dziękowały za to , że pomagam psom.

Masz rację, ale w ogłoszeniu jest napisane, że pies jest w hotelu. No, ale może to jest jasne dla nas, a dla kogoś kto nie zajmuje się psiakami już nie 😞

Natka dostała od Małgosi i Rafała 280 zł w tym miesiącu, co znowu nas ratuje i pozwala opłacić pobyt w styczniu. Dziękujemy z całego serca 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2022 o 16:02, Ewa Marta napisał:

To mnie chyba najbardziej irytuje w ludziach. 

 

Natka za to dostała 50 zł od Kasi K. Bardzo serdecznie dziękujemy za jej stałe wsparcie naszych podopiecznych 🙂

 

 

Dnia 31.01.2022 o 13:14, Ewa Marta napisał:

Masz rację, ale w ogłoszeniu jest napisane, że pies jest w hotelu. No, ale może to jest jasne dla nas, a dla kogoś kto nie zajmuje się psiakami już nie 😞

Natka dostała od Małgosi i Rafała 280 zł w tym miesiącu, co znowu nas ratuje i pozwala opłacić pobyt w styczniu. Dziękujemy z całego serca 🙂

 

 

Dnia 1.02.2022 o 22:44, Ewa Marta napisał:

 Serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł za luty 🙂

 

Dnia 2.02.2022 o 10:59, Ewa Marta napisał:

Natka dostała dzisiaj 20 zł stałej od Dorci01. Bardzo serdecznie dziękujemy 🙂
 

 

Dnia 4.02.2022 o 13:25, Ewa Marta napisał:

Bardzo pięknie dziękujemy synowi b-b- za wpłatę stałej 20 zł dla Natki 🙂

 

 

serce_podz_fin3.png

272226701_1324131148097598_1856070406266442215_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...