Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Dnia 18.10.2021 o 11:19, Ewa Marta napisał:

Patrząc na zdjęcie w życiu nie powiedziałabym, że Natka to dzikus, a Mela ma adhd😃 Tak bardzo chciałabym, żeby obie trafiły do fajnych domów...

To prawda, pozory czasem mylą 😉 Mój osobisty psiak też wygląda jak pluszak a to heros, król lew, wojownik 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 11:04, Tyśka) napisał:

Ewo kochana, czy powoli ruszacie z ogłaszaniem Natki czy chcecie odczekać aż Melcia znajdzie dom?

Tysiu, Alaskan układa ogłoszenie dla Natki. Konsultuje to z Anetą. Myślę, że niebawem zaczniemy ją ogłaszać. 

Ja się tego boję bardzo, ale trzeba spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba dać jej szansę. Myślę , że Natka w obecnym miejscu pobytu już się nie zmieni. Ma utrwalone zachowania ona i jej opiekunowie. To normalne. W nowym miejscu może włączyć wersję eksportową.

Tak się stało np. ostatnio z " moim" Opelkiem, który U Jaaga był łobuzem,a w DS okazała się grzecznym i słodkim przytulakiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 11:12, Poker napisał:

Trzeba dać jej szansę. Myślę , że Natka w obecnym miejscu pobytu już się nie zmieni. Ma utrwalone zachowania ona i jej opiekunowie. To normalne. W nowym miejscu może włączyć wersję eksportową.

Tak się stało np. ostatnio z " moim" Opelkiem, który U Jaaga był łobuzem,a w DS okazała się grzecznym i słodkim przytulakiem.

Masz rację, Natka stoi w miejscu, zrobimy jej ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 15:49, Ellig napisał:

Już mam skręcony ze stresu żołądek. Eluś, gdybyś dała radę wyróżnić i podać mi ile mam Ci przesłać kasy, byłoby super:) To jest ten Twój tekst, prawda? Drugi Alaskan wrzucimy do innego miasta:)

Alaskan zgodziła się przejąć na siebie telefony w sprawie Natki. Ja nadal nie czuję się na siłach:(

 

Powiedz tylko, czy specjalnie w tekście ogłoszenia nr telefonu jest wygwiazdkowany? Jeśli nie można go podać w tekście, to może skasować?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:17, Tyśka) napisał:

W tekście można wpisać numer telefonu jedynie oddzielając każdą cyfrę spacją.

Trzymam kciuki za odzew, a jeśli trzeba olxy dorobić, piszcie.

Tak oczywiście,  że trzeba tylko nie wiem na jakie miasta jeszcze ogłosić. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 18:17, Ewa Marta napisał:

Jeśli nie można go podać w tekście, to może skasować?

W tekście nie wolno umieszczać numeru telefonu, ale pod tekstem jest nr telefonu właściciela konta i można zmienić ten numer na własny. Nie zmieni to numeru właściciela konta w jego danych. Nie ma natomiast możliwości zmiany adresu e-mail.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 16:21, Ellig napisał:

Jeszcze ogłoszenie na Częstochowę zrobiłam.
https://www.olx.pl/d/oferta/kto-pokocha-mala-natke-CID103-IDM6OpV.html

Eluś, a może zmienić zdanie, że wymaga nauki chodzenia na smyczy, na "na smyczy chodzi słabo i wymaga jeszcze nauki" Bo Natka jakoś tam porusza się na smyczy, a zdanie może sugerować, że w ogóle nie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2021 o 16:47, Ewa Marta napisał:

Eluś, a może zmienić zdanie, że wymaga nauki chodzenia na smyczy, na "na smyczy chodzi słabo i wymaga jeszcze nauki" Bo Natka jakoś tam porusza się na smyczy, a zdanie może sugerować, że w ogóle nie chodzi.

Ewuniu, moim zdaniem tak jak napisała Alaskan, Natka nie chodzi na smyczy, biegała z przypięta smyczą po ogrodzie, ale oczywiście mogę to zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 15:49, Ellig napisał:
Dnia 20.10.2021 o 16:21, Ellig napisał:

Jeszcze ogłoszenie na Częstochowę zrobiłam.
https://www.olx.pl/d/oferta/kto-pokocha-mala-natke-CID103-IDM6OpV.html

Czy to wszystkie ogłoszenia Natki? Pomyślę nad opisem i ogłoszę ją na Kraków. 🙂

Dziękuję za zebrane zdjęć suczki, to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...