Jump to content
Dogomania

Natka (już w DS) jedna z trzech suniek zabranych niemal jednocześnie do hoteliku. Lawi, Lusia i Natka już w DS!


Recommended Posts

Opłaciłam pobyt natki w hotelu w lutym (420 zł)

Na koncie niespodzianka:) Nasze psiaki dostały do podziału 50 zł od Kasi K. :) Podzieliłam tę wpłatę na Chesterka i Natkę, bo one chyba najbardziej w tej chwili potrzebują wsparcia:) Kasi z całego serca dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

 

Szkoda tylko, że nie potrafi zaakceptować smyczy:(

Faktycznie to nie a dobrze.   Może na początek jakieś krótkie linki/sznurki przyczepiać jej do obroży. Musi wreszcie zaakceptować smycz, bo bez niej nie ma życia dla psa. Jedynie na terenie zamknięte,ogrodzonej posesji bez spacerów, ale co ro za życie?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Ewa Marta napisał:

Ona miała już krótkie, długie linki. Wszystko przegryza, wszystkiego się panicznie boi. 

 

Biedactwo  :(  Co ona musiała przejść, że zapamiętała tak  bardzo  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

O jejku ale pieszczoszka się z niej zrobiła :)  Ogonek młynka kręci, a i obróżkę pozwoliła sobie założyć!  Brawo Nutusia, brawo!

Elu, obróżkę ma na sobie cały czas, ale pozwala do niej dotykać. Aneta trenuje z nią teraz dotykanie obroży, żeby w końcu przypiąć smycz. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Elu, obróżkę ma na sobie cały czas, ale pozwala do niej dotykać. Aneta trenuje z nią teraz dotykanie obroży, żeby w końcu przypiąć smycz. 

Najwyraźniej coś mi się pomydliło  :)    Mam w głowie, że nie pozwalała sobie założyć obroży, a to o dopięcie smyczki chodziło.   Soreczki  :)  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...